top of page

RÜYA TABİRLERİ

Rüya tabiri semboller dilinin günlük konuşma diline çevrilmesi ve rüyalarımızın mesajını anlama yeteneğidir. Rüya tabirlerinde bir sembol bir hissi, fikri ya da duyguyu uyandırabilir ve bu semboller rüya sahibi için anlamlar ve mesajlar içermektedirler. Fakat, bir sembol herkes için ve her rüyada aynı anlamı ifade etmeyebilir, bu yüzden rüya tabirciliği sadece bu sembollerin dilini çevirmekten çok daha derin bir iştir.

 

Rüya tabirleri alanına girmek ve rüyaları yorumlama yeteneğini kazanmak aslında çok güçlü bir silaha sahip olmaktır ve iç dünyamızın bize gönderdiği mesajları algılama yeteneğidir. Rüya tabirleri ile uğraşırken aynı zamanda iç dünyamız, farkında olmadığımız duygu ve düşüncelerimiz, gizli düşmanlarımız ya da bilinmeyenler hakkında bilgi edinmek de mümkündür. Fakat, rüya tabirleri alanına girmek isteyenler bilmelidir ki en iyi rüya tabircisi rüyayı görenin kendisidir.

 

Rüya tabirleri alanında her ayrıntı, her küçük öğe, her davranış hatta rüyada konuşan kişilerden gelen cümleler bir anlam ve mesaj içerirler. Hatta rüyadaki kişilerin dışında hayvanlar, eşyalar, rüyanın senaryosu ve tüm öğeler bir bütün olarak ele alınmalı ve yoruma dahil edilmelidir. Rüyalara bu şekilde yaklaşan kişiler bu yorumculuk tarzına devam ettiklerinde zamanla rüyaların şifrelerini çözdüklerini ve iç dünyalarından gelen mesajları anlayabildiklerini fark edeceklerdir. Rüya tabirleri alanında uzmanlaşmak sabır gerektiren ve zaman alan bir iştir.

 

Ruyoka.com size rüya tabirleri alanında yardımcı olmak ve sembollerin anlamını daha iyi anlamanızı sağlayacak bir şekilde tasarlanmıştır. Fakat, siz ziyaretçilerimizin bilmesini istediğimiz hiçbir zaman herkese uyan tek bir rüya tabirinin olmadığıdır. Bir obje bir kişi için ürkütücü başkası için çok sevimli anlamı taşıyabilir. Rüya tabirleri alanına girmek isteyenler ve rüyalarından gelen mesajları anlamak isteyenler öncelikle kendi iç dünyalarını keşfetmeyi ve objelerin kendileri için neyi ifade ettiğini anlamaya çalışmalıdırlar.

 

Sitemiz rüya tabirleri alanına çok farklı bakış açılarını birleştirerek bütünsel yaklaşım sunmaktadır. Ruyoka.com üzerinde yorumlanmış her rüya site yazarının rüya tabiri çalışmaları,  tarot ve semboller dili çalışmaları, psikanaliz rüya tabiri araştırmaları ve hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yapılmıştır. Sitemiz eğlence amaçlıdır ve iç dünyanızdan gelen mesajları anlamanız konusunda yardımcı olmayı başarmayı umut ederek hepinize sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

bottom of page