top of page

Rüyada açık büfe görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Jest

 • Şans

 • Rızk

 • İyilik

 • Fayda

 • Sağlık

 • Hediye

 • Büyüme

 • Güzellik

 • Çeşitlilik

 • Seçenekler

 • Beslenme

 • Kazanımlar

 • Faydalı işler

 • Haneye girenler

Rüyada açık büfe görmek ne anlama gelir?

Rüyada açık büfe zenginlik, refah ve bolluk sembolüdür. Bununla beraber hayalleriniz ve arzularınız rüyanıza güzel görünümlü yiyecekler olarak görünebilirler. Örneğin, en büyük arzunuz nedir? Bir sınavı kazanmak mı? Bu arzu rüyanıza harika görülen bir çikolatalı pasta kılığında girebilir. Bu pastayı yerseniz hayalinize kavuşur ve sınavı kazanırsınız. Belki çok ilginç ama bu tip rüyalar aşk hayatındaki arzulara da işaret edebilir. Bir erkek için açık büfe görmek çok fazla güzel kadının bulunduğu bir ortama katılmak anlamına da gelebilir.

Açık büfe rüyaları genellikle yaşamın bize sunduğu seçenekler, menfaatler ve ödüllerle ilgilidir. Bir masanın üstünde çeşit çeşit ve birbirinden leziz yemekleri rüyasında gören kişiye bazı fırsat kapıları açılır ve bu fırsat kapısından menfaat elde etme şansı verilir. Bu açık büfeden yemek rüya sahibinin yaşamına girecek tüm güzellikler ve iyiliklerle ilgilidir.

Açık büfe gördüğümüz rüyalar aynı zamanda arzulara kavuşmak ve ihtiyaçların karşılanmasıyla ilgilidir. Açık büfeden yemek yiyerek bundan keyif aldığımız rüyalar ise psikolojik rahatlama ve kendini iyi hissetme rüyalarıdır. Açık büfeyi rüyada görmek her zaman iyidir ve bize güzel şeylerin yaşamımıza gireceğini ve tatmin olmayı müjdelerler. Eğer rüyadaki açık büfe rengarenk ve sofra süslü ise bu anlam daha çok vurgulanır.

Metaforik olarak açlık ve tokluk rüyaları birbirine zıt rüyalardır. Rüyada açlık hissetmek daima ihtiyaçların karşılanamaması, eksik kalanlar, ödenmemiş faturalar ya da harcadığından az kazanmaya vurgu yapar. Açık büfe gördüğümüz rüyalar ise bunun tam tersine ihtiyaçtan fazlasına sahip olmak ve doyum rüyalarıdır. Rüyasında açık büfe gören kişi arzularına kavuşur ve ihtiyaçlarını karşılar.

Açık büfe rüyalarının yorumu aynı zamanda görülen yiyeceklerin türüne bağlıdır. Rüyadaki yiyecekler metaforik olarak ihtiyacımız olan besinler (sebzeler, meyveler ya da doğal açlık gidericiler) ve ihtiyacımızdan fazlası (mezeler, kremalar, pastalar ya da zevk için tükettiğimiz abur cuburlar) olarak ikiye ayrılır. Rüyada bir açık büfede sadece doyurucu yiyecekler görüyorsanız bilmelisiniz ki temel ihtiyaçlarınız karşılanacak. Fakat mezeler, abur cuburlar ya da zevk için yenilen yiyeceklerin masada fazla olması bazen fazla harcamak, israf, alışverişkolik olmak gibi uyarıcı mesajlar içerebilir.

Rüyada açık büfe yemekler görmek

Rüyada açık büfe görmek ayrıca paylaşma ya da güzel şeylerden pay alma anlamları da içerebilir. Rüyada  bir pastadan yalnızca bir dilim almak bir projeden rüya sahibinin payına düşen karı elde etmektir. Yine buna benzer şekilde rüyada açık büfeden bir grup insanlarla birlikte yemek bir mutluluğu paylaşmak ya da ortak oluşturulan bir projeden kendi payına düşeni nasiplenmektir. Açık büfeden yemek yediğimiz rüyalar daima iyi huylu rüyalardır ve bize mutlaka bir hediye getirirler.

Rüyadaki açık büfe genellikle yaşamın bize sunduğu kaynaklar, seçenekler ya da tüm güzelliklerdir. Bir sofrada çeşit çeşit yiyecek olduğunu gören bilmelidir ki ihtiyaç duyduğu tüm kaynaklar elinin altındadır. Tek yapılması gereken bu kaynakları kullanıp güzel projeler oluşturmak olmalı. Yaşamın renkleri, zevkleri ve tüm güzellikleri genellikle rüyamızda bize açık büfe kılığında görünürler.

Bunların yanı sıra açık büfe bazen bireysel farklılıklar ve çeşitlilikle ilgili rüyalardır. Çok renklilik, farklı fikirlerin bir arada olması ya da renkli ve zevkli bir iş ortamı rüyamızda açık büfe olarak bize görünebilir. Rüyadaki yemeklerin renkli olması tüm bu farklılıkları çatıştırarak değil birbiriyle kaynaştırarak ilerlediğimizde çok büyük menfaat elde edebileceğimizi bize gösterir. Birbirine zıt yetenekli kişilerin aynı işi yapması mümkün olmayabilir fakat bu kişiler bir takımda beraber çalışırlarsa harikalar yaratabilirler. Rüyamızdaki açık büfe de bize sinerjinin önemini öğreten rüyalardandır. Zıtları çatıştırmak değil kaynaştırmak ve bunlarla harika kokteyller oluşturmanın önemli olduğunu vurgular.

Rüyadaki açık büfe yaşamımıza giren tüm güzellikler, iyilikler, büyüme ve gelişmek için ihtiyaçların karşılanması ve faydalı işler sembolüdür. Güzel yemek rüyaları daima zararsız ve iyi huylu rüyalardır ve yaşamımıza girecek her ne olursa olsun bize fayda getireceğinin altını çizerler. Büyüdüğümüz, geliştiğimiz ve kendimize güzel şeyler kattığımız zamanlarda açık büfe rüyası görebiliriz. Büyümek ve gelişmek rüyalar aleminde fiziksel mana içermez. Örneğin, güzel bir yetenekle kendimizi donatırsak ruhsal boyutta büyümüş ve gelişmiş oluruz. Açık büfe gördüğümüz rüyalar da kendimize kattığımız faydalı her şeye değiniyor olabilir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page