top of page

Rüyada adam görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Söz

 • Davet

 • Yolcu

 • Haber

 • Mesaj

 • Bildiri

 • Rapor

 • Misafir

 • Değişim

 • Gelişim

 • İlerleme

 • Karar verme zamanı

 • Bir erkeğin aniden gelmesi

Rüyada tanımadığımız bir adam görmek ne anlama gelir?

Rüyada tanımadığımız bir adam görmek yabancısı olduğumuz ve aşina olmadığımız bir durumla karşı karşıya kalmaya delalettir. Bu rüyayı gören kişinin daha önce hiç karşılaşmadığı biriyle karşılaşması ya da daha önce tanıdığı birinin şaşırtıcı yönlerini keşfetmesi ihtimali vardır. Rüyada tanımadığımız bir adamın evimizde ya da bize ait bir yerde dolandığını görmek aslında gerçek hayatta alışık olmadığımız ya da yabancı olduğumuz bazı durumlarla karşılaşmayla ilişkilendirilir.

 

Bir iş yerinde çalışan kişi rüyasında tanımadığı bir adam görürse ertesi gün işe gittiğinde işe yeni bir elemanın alınmış olması olasıdır. Ya da bu rüyayı gören bir kişinin hayatına yeni bir kişi ya da arkadaş girmesi ihtimali de oldukça yüksektir. Fakat yaşadığımız devirde bu karşılaşmanın bazen fiziksel alemde değil internet aleminde olma olasılığı da vardır.

 

Rüyada adam görmek aynı zamanda gerçek hayatta tanıştığımız bir kişinin bizim için önemli olmaya başlayacağı ya da o kişiden aldığımız enerji ya da fikirlerden sonra hayatımızda değişikliklerin yaşanacağı anlamına da gelebilir. Rüyasında adam görenin bazen aklına parlak bir fikir gelmesi ve bu fikirden sonra kendisi için çok şeylerin değişmesi olasılığı vardır.

Rüyada evinde bir adam olduğunu görmek

Rüyada evinde adam gören kişi öncelikle bu adamla ilgili bazı hususlara dikkat etmelidir. Adamdan alınan enerji, adamın nasıl göründüğü, adamı gördüğümüzde hissettiğimiz her şey bu rüya yorumlanırken dikkate alınmalıdır. Aynı zamanda adamı gördüğümüzde verdiğimiz tepki de çok önemlidir. Adamdan korkmak ya da ona merhaba demek rüyanın yorumunu etkiler. Bizi ürküten bir adam genellikle eve giren yeni bir derde delalettir. Adamdan pozitif bir enerji almış ve hoş geldin der gibi tavırlar takınıyor isek eve giren şey bizi memnun edecek şey ya da bazen tüm ailenin hoşuna gidecek bir eşyadır.

 

Rüyada evde tanımadığımız bir adamı görmek aynı zamanda hayatımıza yeni bir şeylerin gireceğinin sinyalini bize verir. Bu kişinin yeni bir arkadaş ya da sevgili edinmesi olasılığının yanı sıra yaşadığı haneye yeni bir eşyanın girmesi ya da yeni birinin taşınması olasılığı oldukça yüksektir. Evinde adam görenin hanesine bir şey girer fakat bu bazen yeni bir bebeğin doğumu anlamına da gelebilir.

 

Bazı durumlarda evde bir adam görmek kişi için yeni bir iş ya da yeni uğraşlara delalettir. İş arayanlar için bir iş bulma sinyali olabileceği için bu rüya yeni bir hobi, yeni arkadaşlar ya da yeni bir uğraşıya da delalet edebilir. Kısacası hanesinde adam görenin hanesine birileri ya da bir şeyler girer.

Rüyada yolda adam görmek:

Rüyada yolda gördüğümüz insanlar aslında gün içinde karşılaştığımız ufak tefek olaylara delalettir. Bu yüzden rüyada görülen her adam aslında o gün içinde karşılaşma ihtimalimiz olan bir olayın simgesidir. Fakat bu rüyanın yorumunda dikkat edilmesi gereken şey yine görülen adamın durumu ve bu adamdan alınan enerjidir. Bizi ürküten, korkutan ya da kendisinden kaçmak istediğimiz bir adam hoşumuza gitmeyen olayların, yakışıklı ve bizi kendine çeken bir adam da arzu ve isteklerimizin temsilcisidir.

Rüyada bir adamdan kaçmak:

Rüyasında bir adamdan kaçan kimse gerçek hayatta hoşlanmadığı durumlarla karşılaşır ya da bazı sorunları çözmek yerine onları erteleme yoluna gider. Rüyasında sürekli bir adamdan kaçtığını gören ve bu rüyayı düzenli olarak gören kişilerin hayatında halledilmemiş meseleler vardır ve bu rüyayı ancak bu meseleleri hallettikten sonra görmemeye başlayacaklardır. Rüyada bir adamdan kaçan aslında gerçek hayatta da bir şeylerden uzaklaşmaya çalışmaktadır fakat uzaklaşmaya çalıştığı şeyler bir türlü peşini bırakmaz. Bu rüyada da sonuca dikkat etmek gerekir. Adam tarafından yakalananın korktuğu bir şey başına gelir, yakalanmıyor ise bazı korkuları bir süre üzerinde taşıyacaktır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page