top of page

Rüyada adres görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Yön

 • Davet

 • Plan

 • Karar

 • Arayış

 • Çaba

 • Amaç

 • Fikir

 • Sonuç

 • Çıkış yönü

 • Sonuca yaklaşmak

 • Çözümün varması

 • İstikametin belli olması

 • Taşların oturmaya başlaması

Rüyada adres görmek ne anlama gelir?

Rüyada bir ev ya da iş yeri adresini bir yerde yazılı görmek kişi için artık taşların yerine oturmaya başlaması ve bir çıkış yolunun artık mümkün olması anlamına gelir. Bazıları için adres sadece çok ihtiyaç duyulan bir tavsiyenin kişiye artık gelmesi ve sadece bu tavsiyeyi dinleyerek büyük menfaatler elde etmek ya da bir sorundan artık kurtulmanın mümkün olmasına delalettir.


Rüyasında adres gören kişi için gerçek hayatta bazı hareketlenmeler, değişimler ve yön değişimleri meydana gelebilir. Rüyasında adres gören hareket eder, bir yere çağırılır ya da iş değiştirme olasılığı vardır. Görülen adresin tam olarak ne adresi olduğu da önemlidir. Çocukluk evinin ya da daha önce yaşadığı veya çalıştığı bir yerin adresini gören kişi ya geçmişle bağlantılı bir yerden haber alır ya da tekrar çağırılma ihtimali vardır.

 

Rüyada adres gören kişi aynı zamanda çok istediği bir arzusuna bakar. Adres eğer gidilmesi gereken bir şey ise kişi için atılması gereken çok adım ve yapılması gereken çok şey vardır. Bu adımlar atıldıktan sonra kendisine bir menfaat sunulacaktır. Fakat rüyada adres gören kişi bu rüyayı yorumlamadan önce o adresin tam olarak ne adresi olduğuna, kişiyi nereye götürdüğüne ya da tam anlamıyla nereye davet olduğuna dikkat etmelidir. Çünkü her adres kişi için hayırlı değildir ve rüya sahibi adresi gördüğünde ne hissettiğini de dikkate alarak yorumu yapmalıdır.


Rüyada bir kağıda yazılı adres görmek bizi bekleyen birinin olduğuna delalettir. Bu bekleyiş bazen bizi bir mekanda bekleyen olabileceği gibi bazen bir telefonumuzu ya da mesajımızı bekleyen birinin varlığına da işaret edebilir. Bir kağıda yazılmış ve okuyabildiğimiz adres kişi için adeta “gel” diyen bir sestir.


Rüyada adres bazıları için bir yere gitmek ya da bir arzuya kavuşma isteğine delalettir. Rüyadaki adres aslında gerçek hayatta rüya sahibinin gitmesi gereken ya da gitmeyi çok istediği bir yerin simgesidir. Bu rüyayı gören kişi bu adresi gördüğünde kendisinde nasıl duygular oluştuğuna dikkat etmelidir. Rüyada hiç bilmediği bir yerin adresini gören ise aşina olmadığı bir durumla karşılaşır ya da kendisine daha önce hiç gitmediği bir yere yolculuk olacaktır. Bazen hiç bilmediği bir adresi gören kişi gurbetten bir iş için çağrılır.

Rüyada adres aramak ne anlama gelir?

Rüyada adres arayan kişi aslında gerçek hayatta bir amacın peşindedir ya da bir çıkış yolu aramaktadır. Rüya sahibi birinin ya da bir şeyin peşinde ya da tünelin sonundaki aydınlığı aramaktadır. Yine bu rüyanın yorumunda da dikkat edilmesi gereken adresin ne olduğudur. Kendi evinin adresini arayan kişi alışılmışın dışına çıkmış ve tekrar alışılmış olmaya dönme arzusu içindedir. Yurt dışında ya da yabancı bir memlekette adres arayan büyük bir ihtimalle acemi olduğu ya da hiç aşina olmadığı bir durumla karşı karşıyadır ve ne yapması gerektiğini anlama çabası içine düşmüştür.

Rüyada birden çok kişinin bir adres araması aslında aynı amaca ya da aynı istikamete doğru ilerleyen bireylerin varlığından haber verir. Özellikle bu adres arayışı bir arabayla yapılıyor ise bu kişiler aynı mekanda yaşayan ya da çalışan kişilerdir veya ortak özelliklere sahiplerdir. Rüyada aradığı adresi bulan kişi amacına ulaşır bulamayan ise ya ulaşamaz ya da biraz daha zamana ihtiyacı vardır.

Rüyada adres sormak:

Rüyada adres soran gerçek hayatta bir şeyi elde etmek için çabalamaktadır. Hiç bilmediği yerde yolda birilerine adres soran kişi aslında bir işin nasıl yapacağını ya da ince ayrıntılarını araştıran kişidir. Bu kişi biraz meşakkatli bir durumda bir sorunu çözmeye çalışır fakat bu rüyanın daha iyi yorumlanması için rüyanın sonucuna da bakılmalıdır. Gidilen adres daha karanlık ya da daha aşağıda ise sonuç kişinin umduğu kadar güzel olmayabilir. Gidilen yer aydınlık, yeşil, ferah ya da yüksek bir yerse kişi bu çabasından sonra muradına erer ve yükselir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page