top of page

Rüyada Angelina Jolie görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Özellikler

 • Semboller

 • Değişimler

 • Bileşenler

 • Davranışlar

 • Düşünceler

 • Karakterler

 • Popüler olmak

 • Dikkat çekmek

 • Göz kamaştırmak

 • Göz önünde olmak

 • Bir projenin ünlenmesi

 • Dikkatleri üzerinde toplamak

Rüyada Angelina Jolie’yi görmek ne anlama gelir?

Rüyalarımıza sıklıkla sevdiğimiz karakterleri arzu ettiğimiz olaylar olarak davet ederiz. Sevmediğimiz karakterler ise yaşamımızdaki davetsiz misafirlerdir. Rüyamızdaki vahşi bir hayvan bir tehlikenin ya da kötü bir haberin temsilcisi olabileceği gibi aniden karşımıza çıkan Angelina Jolie belki de bizim için çok büyük bir fırsat ya da gelişmenin habercisi.


Bilinçsiz zihnimiz genellikle bize sevdiğimiz ya da sevmediğimiz karakterleri yaşanan olay ya da kişilerle ilgili detaylara atıfta bulunmak için rüyamıza davet eder. Angelina Jolie rüyanız da bu duruma istisna değil. Angelina Jolie’yi gördüğünüz bir rüyayı analiz etmek için kendinize bazı soruları sormanız gerekiyor. Angelina Jolie günlük yaşamınızda size birini hatırlatıyor mu? Sizi bu karakterlerin kimliğine çeken nedir? Bu karakterle ilgili hayran olduğunuz yönler nelerdir? Yaşamınızdaki Angelina Jolie kim? Ve bu sorulara verdiğiniz cevaplara odaklanın. Bu cevaplar sizde kimi ya da yaşamınızdaki hangi olayları çağrıştırıyor.

Rüyada Angelina Jolie ile görüşmek

Rüyalarımızın davetsiz misafirleri arketiplerin temsil ettikleri yaşamımızdaki kişiler, olaylar ya da durumlardır. Angelina Jolie gördüğümüz bir rüyada onun rüyamızdaki karakteristik özelliklerine odaklanırsak bu rüyanın bize hangi mesajı verdiğini anlayabiliriz. Yaşamınızda bu kadar göz kamaştırıcı, popüler, dikkatleri üzerine çeken ve büyük bir kitle tarafından benimsenmiş olan nedir? Belki de rüyanızdaki sembolik Angelina Jolie gelecekte ülke çapında ünlü olacak ve üzerinde çalıştığınız bir  projeyi temsil ediyor. Ya da kimbilir yaşamınızda size onu anımsatan biriyle ilgili bir gelişmenin habercisi.


Bazen rüyanızdaki sembolik Angelina Jolie  bilinçdışı ünlü olma eğiliminizi temsil ediyor olabilir. Rüyamıza kollektif bilinçaltının bileşenleri olarak giren bu tür karakterler bazen yaşam arzularımızı ya da eğilimlerimizi sembolize eder. Angelina Jolie gibi çekici, dikkatleri üzerinde toplayan ve popüler bir karakter mi olmak istiyorsunuz? Yoksa zaten şu anda çevrenizde bu özelliklere sahip biri var ve o kişiyle ilgili bazı olayların ortasında mı kaldınız? Bilinçsiz zihniniz size bu kişiyi en iyi anımsatacak arketipin Angelina Jolie olduğuna inanarak rüyanızda bu karakteri yaratmış olabilir.

Rüyada Angelina Jolie ile konuşmak

Ünlü psikanaliz Carl Jung arketipleri “yaşamın aşamaları” olarak adlandırdığı programlanmış bir diziyle ortaya koyar. Yaşamın her aşaması rüyada bir arketip olarak ortaya çıkar. Bu arketipler arasında ebeveynler, şifacılar, evlilik, ölüm gibi birkaç örnek sıralanabilir. Bir başka deyişle, bir çözüme ihtiyaç duyduğumuzda rüyamızda bir şifacı, yaşamımızda bir şeyi bitirmenin habercisi olarak da birinin ölümünü görebiliriz. Bilinçaltımızın bu rüyalarda yapmaya çalıştığı bize arketipsel mesajlar getirerek yaşamımızın farklı eğilimlerine göstermeye çalışmaktır. Bir Angeline Jolie rüyası yaşamımızda kendimizin ya da bir ürettiğimiz bir projenin ünlenmesini arzu ettiğimizde karşımıza çıkabilir.


Arketiplere verilecek en klişe örnek bir kahraman arketipidir. Kahraman aynı zamanda bir kurtarıcıdır ve rüyamızda ortaya çıktığında bir soruna çözüm ya da panzehiri buluruz. Angelina Jolie gördüğünüz rüyada onun karakteristik özelliklerine dikkat edin. Uyandıktan birkaç gün içerisinde yaşamınızda bu karakteristik özellikleri anımsatan bir şeyin belirdiğini göreceksiniz. Rüyanızdaki Angelina Jolie aslında sizin bir arkadaşınız mıydı? O halde bir arkadaşınızın yakın zamanda televizyonda çıkmasına okulda bir skandala adının karışmasına hazır olun!

Rüyada Angelina Jolie'yi uzaktan görmek

Psişik arketiplerin sembolik dünyasındaki her şeyde olduğu gibi bunlar gerçek olmaktan çok metafordur. Onlara dokunamayız, rüyalarımız sadece onların niteliklerine işaret eder. Bir erkekseniz Angelina Jolie sizde hangi duyguları uyandırıyorsa günlük yaşamınızda bu duygularla karşılaşabilirsiniz. O belki de hayallerinizin kadını. O halde Angelina Jolie’deki niteliklere uygun bir kadın bir anda karşınıza çıkarsa şaşırmayın. Hatta onun çok büyük bir hayranıysanız tam aradığınız ve onun özellikleriyle örtüşen bir partnerin her an yaşamınızda belirmesine hazırlıklı olmalısınız.


Angelina Jolie gibi rüyalarda görünen birçok karakter sizin bir yönünüzü temsil ediyor da olabilir. Örneğin, rüyadaki polis arketipi vicdan kayıtlarınızı aştığınızda rüyanızda size yanlış olan bir şeyi yaptığınızı hatırlatma amacıyla belirebilir. Angelina Jolie eğer bir kadınsanız belki de çok fazla göz önünde bulunduğunuzu, çok dikkat çektiğinizi ya da giyim tarzınızın toplumun gözüne battığını size söylüyor olabilir. İçinde bulunduğunuz topluma göre “biraz fazla parlak” kişilik olarak nitelendirildiğinizde rüyanızda Angelina Jolie gibi bir karakteri görebilirsiniz.

Rüyanızı yazın:

bottom of page