Rüyada arazi görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Mülk

 • Fırsat

 • Plan

 • Arsa

 • Proje

 • Gurbet

 • Yenilik

 • Bereket

 • Hazırlık

 • Zenginlik

 • Yalnızlık

 • Yeni bir ev

 • Yeni bir fikir

 • Boş bir sayfa

 • Bekarlığa devam

 • Sil baştan yapmak

 • Tek başına kalmak

 • Kullanılmayan kaynaklar

 • Yeni bir domain satın almak

 • İhtiyacın fazlasına sahip olmak

Rüyada arazi görmek:

Rüyada arazi görmek rüya sahibinin hayatında aniden beliren bir fırsata delalettir. Boş arazi daha önce kimsenin keşfetmediği bir şeyi keşfetmek ya da daha önce yapılmamış olanı yapmakla alakalıdır. Boş arazi görenin aklına rüyayı gördükten sonraki gün ya da tez zaman içinde kendini zengin edecek bir fikir gelir fakat zengin olması sadece bu fikri gerçeğe dönüştürmek için atması gereken adımlara bağlıdır.

Rüyada arazi aynı zamanda akla yeni bir fikir gelmesi ve akabinde bir projenin oluşturulması için ihtiyaç duyulan kaynak ya da alt yapının ele geçmesine delalettir. Kişi bu projeyi oluşturmak için tüm imkan ve donanıma sahiptir fakat tek yapması gereken gerekli adımları atmaktır. Bir proje için paraya ihtiyaç duyan kişi rüyasında bir arazide bulunduğunu görürse tez zamanda ihtiyacı olan parayı bulur. Arazi bir işin olması için her şeye sahip olunduğunun hatırlatıcısıdır fakat işin olması yine de rüya sahibinin çalışkanlığına bağlıdır.

 

Rüyada bir arazide tek başına olmak yalnızlık ya da bekarlıktır. Bazı kişiler için bu özgürlük veya aileden uzak yaşamaya ve karışanın olmamasına işarettir. Bazı kişiler için ortalığın boş olmasına, görünürde kişiye herhangi bir rakip ya da düşman bulunmamasına, bir proje gerçekleştirmek istiyor ise ayağını kaydıracak ya da onu engelleyecek hiçbir kimse ya da engelin bulunmamasına işarettir.  Kendini boş bir arazide gören özgür ve rahat hareket eder.

Rüyada kendini bir arazide gören aynı zamanda bu arazide bulunduğu süre içinde nasıl hissettiklerini de hesaba katarak bu rüyayı yorumlamalıdır. Rüyada bir arazide yalnız kalıp korkmak ya da ürkmek yalnızlık veya bekarlık korkusudur. Bir arazide kaybolmak ve kötü duygular içinde bulunmak kıtlık, yoksunluk ya da aradığı bir şeyi veya işi bulamamaktır. Rüyada kendini çok kurak ve ıssız bir arazide gören bir işsiz eğer iş bulmak istiyor ise yaşadığı şehri ya da ülkeyi değiştirmelidir. Çünkü yaşadığı yer fırsat kıtlığı ve işsizlik olan bir memlekettir. Bu işsiz uzakta dağlar görmüş ise başka bir memleketten bir iş için gurbete çağırılır. Bir arazide dev bir çınar ağacı gören kişinin karşısına tez zamanda yaşlı biri çıkar ve kendisine bir nasihat verir, bu nasihat dinlenmelidir.

Rüyada boş arazi görmek:

Rüyada boş arazi rakipsiz olmak ve meydanı boş bulmaktır. Boş arazi aynı zamanda bekarlık, özgürlük ve çevrede kendisine karışan kimsenin olmamasına delalettir. Bazıları için boş arazi geniş ve ferah bir evdir. Fakat bu rüya bazen  işsizlik, boş gezmek ve zamanı faydasız işlere çok harcamaya karşı uyarıdır. Bazıları için boş arazi inzivaya çekilmek, tek başına kalmak ya da gurbete gidip bütün arkadaş ve sevdiklerinden uzaklaşmaktır.

Bekar bir kadın boş bir arazide sadece bir ağaca ya da bir çubuğa rastlarsa evleneceği erkekle tez zamanda tanışır. Boş bir arazide 2 ağacın arasında duran bekar kadın 2 erkek arasında seçim yapmak zorunda kalır. Boş arazide uzakta bir tek ağaç gören bekar kadın hemen olmasa bile bir süre sonra evleneceği erkekle tanışır. Bekar bir erkek boş bir arazide bir çukur ya da delik görürse tez zamanda evleneceği kadınla tanışır. Bekar bir kadın ya da erkek boş bir arazide uzakta dağlar görüyor ise evlilik hala uzaktır.

Rüyada arazi satın almak:

Rüyada bir arazi satın almak bazen bir emlak satın almak ya da yeni bir fırsat bulmaya işarettir. Bazıları için bir işe sıfırdan başlamak, internet ve web tasarımı işleriyle uğraşanlar için yeni bir domain almak ya da bir şeyi sıfırdan başlayarak şekle sokmanın planlarını yapmaktır. Rüyasında arazi alanın aklında bir iş fikri vardır ve bu iş fikrini gerçeğe dönüştürmek için sıfırdan başlayarak ilerlemeyi hedeflemektedir.

Rüyada arazi satın almak aynı zamanda ev ya da bir ofis satın almak ya da sanal alemde kendine bir projede yer açmakla alakalıdır. Bir arazi satın alanın aslında geleceğe yönelik bir planı vardır ve bu planı hayata geçirmek için ilk adım olarak kendisine bir platform hazırlar. Kısacası, rüyada satın alınan bu arazi kişinin bu projeyi gerçeğe dönüştürmesi için çalışacağı platformun simgesidir.

Rüyada kurak arazi:

Rüyada kurak arazi fırsat eksikliği, işsizlik ya da maddi imkanların az olduğu bir memlekette kısıtlı kalmaktır. Bu rüyayı gören kişi daha iyi bir yaşam için gurbete gitmeyi denemelidir. Rüyada kurak  arazi aynı zamanda  işlerin azlığı, şans ve nasibin kapanması ve düzenin bozulmasına işaret edebilir. Kendini kurak arazide görenin işleri ve parası bir anda kesilebilir.

tarot3.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.