top of page

Rüyada asker görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Emir

 • Önlem

 • Tedbir

 • Destek

 • Yardım

 • Komuta

 • Korumak

 • Korunmak

 • Devlet işleri

 • Düşmana galip gelmek

 • Devletten gelecek haber

 • Devletten gelecek müjde

Rüyada asker ne anlama gelir?

Rüyada asker görmek koruma ve korunma hissiyle ilgilidir. Rüyasında asker gören kişi hanesini dışarıdan gelecek tehlikelere koruma hissine kapılır. Fakat bu rüyanın yorumunda askerin nasıl görüldüğü de önemlidir. Güçlü ve zinde bir asker gören düşmanlara galip gelebilecek güçte olduğunu bilmelidir. Askeri cılız, zayıf ya da ölmek üzere gören kişinin evinin sınırları korunma altında değildir.

Rüyada asker görmek aynı zamanda kişinin özel hayatının sınırlarıyla da ilgilidir.  Rüyasında evinin yakınında asker ya da askerlerin dolaşması kişinin hanesini ya da özel hayatını rahatsız edecek bazı durumlara karşı dikkatli olmasına işaret eder. Kişinin evinde askerler bulunması kişiyle devlet arasındaki bir meselede hala çözüm bulunamamasına işaret edebilir. Bu rüyayı görenin vergi borcu ya da başka bir meselesi olabilir.

 

Rüyada askerlerin kapıyı kırarak zorla içeri girmesi bazen davetsiz misafir, bazen haciz, bazen ödenmemiş borç bazen devletten gelecek bir telefon ya da postadır. Evine kapıyı kırarak askerlerin girdiğini gören kişinin hanesinde bazı rahatsızlıklar olabilir. Rüyada askerlerin evinin önünde ya da çevresinde nöbet tuttuğunu gören kimse bir düşmandan fena bir hamle görmek üzereyken biri tarafından korunur.

Rüyada askerle konuşmak

Rüyada askerle konuşan gerçek hayatta bir devlet yetkilisiyle konuşur. Bu rüyayı gören kişi devletten fayda ya da yardım görecektir. Rüyada askerle konuşmak aynı zamanda bir sorunun çözümünün kişiye bir yüksek merci tarafından sunulmasına delalet eder. Askerle konuşan kişi bir yere danışır ve bu danışma sonucunda bir sorunu çözülür.

Rüyada asker çatışması:

Rüyada asker çatışması laf dalaşı ve koltuk kavgasıdır. Bir mekan ya da işyerindeki bir koltuğu birden fazla kişi istemektedir fakat sadece birine nasip olacaktır. Bu rüya aynı zamanda iş hayatındaki rekabetin kızışmasıyla da alakalıdır. Kendisinin asker olup yabancı bir askerle çatışan bir erkek bir kadın için başa bir erkekle kavga etmek zorunda kalır. Bazıları için asker çatışması zor bir pazarlığa fakat yine de bu zor pazarlığın sonunda bir alışverişin olacağına delalettir.

Rüyada yabancı askerlerin ülkeyi ele geçirdiğini görmek:

Rüyada yabancı askerlerin ülkeyi ele geçirdiğini gören kişi aldatılma ya da hanesinin bir düşman tarafından zarar görmesi korkusunu yaşar. Yabancı askerlerin ülkeyi tamamen ele geçirmesi iş hayatında yenilgi ya da bir işi rakibe kaptırmaya delalettir. Bir öğrenci bu rüyayı sınav öncesi görürse sınavı geçememesi olasıdır. Ülkenin yabancı asker işgali altında olduğunu gören bir kişi evli ise aldatılma korkusunu çok fazla hissetmekte olduğu için bu rüyayı görebilir.


Rüyada asker üniforması devlete olan bir borcun hatırlatıcısıdır. Aynı zamanda genç bir erkekten gelecek haberdir. Bu rüyayı çocuğu olmayan bir kadın ya da erkek görürse onları için hayırlı bir erkek evlat yoldadır. Rüyada yırtık ya da eski asker üniforması bir şey için geç kalındığına ya da yaş sınırının doldurulmasından dolayı bir başvurunun artık yapılamayacağına işaret eder.


Rüyada asker olmadığı halde kendini asker kıyafeti içinde gören biri devlet için çalışmaya başlar ya da memleketi için hayırlı bir iş yapar. Asker üniforması giyip bu üniformayla dışarıda dolaşan kişi şan ve rütbe kazanır, toplum içinde saygınlığı artar. Bir askerin kendini asker üniformasıyla görmesi yeni bir görev almasına delalettir. Rüyasında asker olmayan birini asker kıyafetiyle gören kişi bu kişiden yardım görür.


Rüyada asker öldürmek iki farklı şekilde yorumlanır. Kendi ülkesinin askerini öldüren iş hayatında kendi kalesine gol atacağı bir hamle yapar ve zarar görür. Bu rüyanın sahibi düşmana ya da rakibe zarar vereyim derken kendine zarar verir. Biri rüyasında yabancı askeri öldürdüğünü görürse düşmanına ya da rakiplerine sağlam bir hamle yapar ve bir rekabette bir puan kazanır. Rüyada düşman askeri öldüren aynı zamanda düşmanına karşı bir koz kazanır ya da bir adım öne geçer.

Rüyanızı yazın:

bottom of page