RÜYADA ASLAN GÖRMEK

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Sınav

 • Düşman

 • Korkular

 • Tehlike

 • Savaş

 • Zorluk

 • Rekabet

 • Çatışma

 • Çekişme

 • Yarışma

 • Mücadele

 • Zorlu bir rakip

 • Tehlikeli bir süreç

 • Kaybetme korkusu

 • Yenmek ya da yenilmek

Rüyada aslan görmek:

Rüyada aslan görmek korkularla ya da düşmanla yüzleşmeye delalettir. Bazıları için rüyada aslan engel, zorluk ya da kaderde mutlaka aşılması gereken zorlu bir süreçtir. Bir kişi rüyasında aniden karşısına bir aslan çıktığını görürse iş hayatında ya da bir yerde bir düşmanıyla ya da hoşlanmadığı bir kimseyle karşılaşır. Rüyada aslan tarafından yaralanan kişi düşmandan zarar görür.

Rüyada aslan aynı zamanda zorlu bir sürece girmek ya da zor bir işin üstesinden gelmekle alakalıdır. Rüya sahibi boyundan büyük bir işe kalkışmak zorunda kalabilir ya da kendisin kapasitesini zorlayacak kadar zorlu bir görev verilecektir. Bazen aslan kendinden daha güçlü ya da donanımlı bir düşman veya rakibi alt etmek zorunda kalacağımız süreçlere işaret eder. Bu süreci geçmenin tek yolu fiziksel güç ve zorbalık değil aklı kullanmak olacaktır.

Rüyasında aslan gören aslandan çok aslanı nasıl gördüğüne odaklanmalıdır. Zararsız gibi duran ya da rüya sahibine zarar vermeye hiçbir niyeti olmayan bir aslan hassas bir duruma işaret eder. Belki bugün görünürde her şey normaldir ya da ortada bir tehlike yoktur fakat ufak bir hata çok ciddi sonuçlara ya da kayıplara yol açabilir. Rüyada sevimli bir aslan görmek düşmanla barışmak ya da uzlaşmaktır.

Tarot ve bilinçaltı semboller dilinde aslan zodyaktaki dört sabit işaretten biridir. Aynı zamanda güç, cesaret, kraliyet, koruma ve kontrol altına almayla ilgilidir. Aslan antik kültürlerde hem koruyucu ve kurtarıcı hem de yok edici sembol olarak algılanmıştır. Bu yüzden gücün hem iyiye hem de kötüye kullanılabileceğini bize hatırlatır. Aslan sembolünü bir okumada ne kadar çok görürsek cesaretimiz o kadar fazla demektir. Fakat kendi yaşamını sürdürebilmek için başka canlıların yaşamını umursamayan bu etçil  hayvan aslan aynı zamanda benmerkezciliğin ve bencilliğin sembolüdür. Herkesten önce kendini ve kendi ihtiyaçlarını düşünmeyle ilgilidir.

Rüyada evinde aslan ya da aslanlar görmek:

Rüyada evinde aslan ya da aslanların olduğunu gören kimse hanesini ve hane halkını zora sokan bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalır. Bu aslanları öldürmeye ya da evden çıkartmaya çalışmak tüm haneyi ilgilendiren bazı sorunlarla uğraşmaya delalettir. Bir erkek rüyasında bir aslanın dolandığını görüyorsa eşi yüzünden bir erkekle kavga etmek zorunda kalabilir. Evine giren aslanı öldürmek bir tehlikeyi bertaraf etmektir.

Rüyada aslanla dövüşmek:

Rüyada aslanla dövüşmek düşmanla bir mücadeleye girmek, koltuk savaşı ya da laf dalaşıdır. Bir erkek rüyasında bir aslanla dövüştüğünü görürse bir kadın için başka bir erkekle mücadeleye girebilir. Bir aslanın kendisini yediğini ya da öldürdüğünü gören kişinin düşmanı kendinden daha güçlü ya da daha donanımlıdır bu yüzden düşmana yenilir. Bu rüyayı gören iş hayatında bir kariyeri aşk hayatında da partnerini başkasına kaptırır. Bir kadın rüyasında bir aslanla dövüşüp yenildiğini görürse partneri onu kendisinden daha güzel bir kadın için terk eder. Rüyada aslanla dövüşen kişi aynı zamanda kendisini sevmeyen biri ya da bir düşmanı tarafından bir fenalığa uğrar. Aslanla dövüşürken yaralanan ve vücudunda kan gören kişi bir kişi yüzünden maddi zarara uğrar ve cebinden para çıkar.

Rüyada aslan saldırısına uğramak:

Rüyada aslan saldırısı düşmandan gelecek fenalıktır. Bir erkek için aslanla dövüşmek başka bir erkekle mücadeleye girmektir. Bir kişi bir aslanın kendine durduk yere saldırdığını görürse bir iftiraya uğrar ya da düşman tarafından kendisine zarar verilmeye çalışılır. Aslan saldırısından kurtulan elindekini kaybetmez. Aslan saldırısına uğrayarak aslan tarafından yakalanan düşmana bir koz verir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

tarot3.png

Rüyada aslan öldürmek:

Rüyada aslan öldürmek düşmana galip gelmektir. Aslanı öldüren bir tehlikeyi bertaraf eder. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda karşılaştığı bir mücadelede kazanır ya da çok büyük bir sorunu çözer. Bir öğrenci rüyasında aslan öldürdüğünü görürse kendisi için çok önemli olan bir sınavı kazanır. Bir erkek rüyasında aslan öldürürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe galip olur, bir işi ya da partneri başka bir erkeğin elinden alır.

Rüyada aslan tarafından öldürülmek:

Rüyada bir aslan tarafından öldürülmek iş ya da aşk hayatında yenilgidir. Bu rüyayı gören kişi düşmanı ya da rakibi tarafından hezimete uğrar ve elinden bir şeyi alınır. Bir erkek rüyasında bir aslanın kendisini yediğini ya da öldürdüğünü görürse iş ya da aşk hayatında başka bir erkeğe karşı yenilgiye uğrar ve bir kadını ya da bir işi başa bir erkeğe kaptırır ve üzüntü yaşar.

Rüyada aslandan kaçmak:

Rüyada aslandan kaçan korkularından ya da sorunlarından kaçar. Bu rüyayı gören kişi bazı sorunları halletmek yerine onları sürekli erteleme yolunu seçmektedir. Sürekli rüyasında bir aslandan kaçan biri için artık korkularla yüzleşmek zamanı gelmiştir. Bu kişi korkularıyla yüzleşir ise sorunlarını çözecektir ve bu rüyaları bir daha görmeyecektir. Rüyada kaçtığı aslan tarafından yakalanan kişinin düşmanı kendisine çok yaklaşır. Bu rüyayı bir kadın görür ise cinsel tacize uğrama ihtimaline karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.