top of page

Rüyada Asya ülkesi görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Yenilik

 • Değişim

 • Boşanmak

 • Uzaklaşmak

 • Bağımsızlık

 • Uzaklaşmak

 • İş değiştirmek

 • Yeni bir ortam

 • Gurbete gitmek

 • Sürüden ayrılmak

 • Büyük düşünmek

 • Özünden kopmak

 • Mekan değiştirmek

 • Yurt dışına çıkmak

 • Çok uzaklara gitmek

 • Keşfedilmemişi keşfetmek

Rüyada Asya ülkesi görmek ne anlama gelir?

Rüyada bir Asya ülkesi görmek yeni bir duruma geçmek, yenilenmek ve konfor alanının dışına çıkmak alametidir. Rüyalar alemindeki seyahat fiziksel değil zihinsel boyutta yaptığımız seyahatlerin işaretçisidir. Zihinsel olarak yeni bir duruma taşınıyor olabilirsiniz. Fiziksel olarak yer değiştirmenin dışında zihinsel olarak bir fikri terk edip yeni bir düşünce sisteminin içine dalıyor olabilirsiniz. Belki konfor alanınızın dışına çıkıyor ya da yeni bir bakış açısı kazanıyorsunuz. Belki de bir şeylerden kaçış ya da uzaklaşma arzusu içindesiniz bu yüzden rüyanızda Türkiye’den (özünüzden ve geçmişinizden) uzaklaşıyorsunuz.


Rüyada Asya ülkesi görmek genellikle bilinçsiz zihnin konfor alanının dışı olarak algıladığı, bize uzak bir bölge metaforudur. Bu tip rüyaları genellikle içinde bulunduğumuz sistem ya da yapıyı bir süreliğine terk edeceğimiz zamanlarda, farklı iş alanlarına fizibilite çalışmaları yapmadan önce ya da yurt dışı seyahatlerinden önce görürüz. Bir başka deyişle, rüyasında Asya ülkesi gittiğini gören kişi bir süreliğine alışılmışın dışına çıkar.

 

Rüyada Asya ülkesi gittiğini gören kişi kendini rüyada nasıl hissettiğine odaklanmalıdır. Huzursuz ya da sıkıntılı olan kişi konfor alanının dışına çıkar fakat amacına nasıl ulaşacağını bilemez. Asya ülkesinde yolları dar gören sıkıntılı ve acemisi olduğu bir süreçten geçer. Yollar geniş ise sıkıntılı süreci rahat ve çabuk atlatır. Gittiği Asya ülkesinden büyülenmek, etkilenmek ya da orayı çok sevmiş olmak ise başka bir ülkeye seyahati çok istemek ya da yeni bir iş alanını yapmış olduğu işten daha çok sevmekle ilgilidir.

 

Rüyada Asya ülkesi görmek özgürlük, daha büyük düşünmek, sınırların dışına çıkmak ve daha önce denenmemişi denemenin simgesidir. Asya ülkesi görmek “uzaklarda bir şey aramak” ya da özünden uzaklaşma teması da içerir. Rüyasında Asya ülkesi gidip dolaştığını gören kişi için değişim ve kendini aşma sinyalleri verilmektedir. Bu rüyanın sahibi daha önce denenmemiş olanı dener ve başarılı olur. Fakat rüyasında Asya ülkesinde sıkıldığını, bunaldığını ya da kendini rahat hissetmediğini gören kişi yabancı bir ortamda bazı durumlardan rahatsız olur.

 

Bir rüyada Asya ülkesi ya da başka bir ülkenin vurgulanıyor olması daima o ülkeyle olan bağlarımız, orada yaşayan tanıdıklarımız ya da iş bağlantılarımızla ilgili bilgi getiriyor olabilir. Bazen Asya ülkesinde yaşayan bir akrabamız ya da tanıdığımızla ilgili bilgi içerebilecekleri gibi Asya ülkesi markası bir ürün ile ilgili bilgi de içerebilirler. Dolayısıyla, rüyada gördüğümüz Asya ülkesi aslında bir nevi bize birini ya da bir şeyi hatırlatıcı sıfat görevi yapmaktadır. Rüyasında, evine Asya ülkesinden bir misafir geldiğini görenin uyandığı zaman o ülkenin markası bir bulaşık makinesi alması olasılığı da her zaman vardır. Burada bilinçaltımız bize eve girenin aslında Asya ülkesinden geldiğini anlatmaya çalışmaktadır. Bu yüzden rüya yorumculuğunda ülkeleri yorumlamak için o ülkeyle tam olarak nasıl bir bağımız olduğuna bakmalıyız.

Rüyada Asya ülkesinde gidip kaybolmak

Rüyada Asya ülkesinde kaybolmak, özünden kopmak, kendinden uzaklaşmak, gurbete gitmek fakat tüm bunların bir hayrını görememekle ilgilidir. Bu rüyayı yaşam yolculuğunda yönünü kaybetmiş ya da gurbette ne yapacağını bilmeyen biri görüyor ise bir an önce özüne ya da yurduna dönmelidir. Farklı bir iş alanına girmek isteyen kişi rüyasında Asya ülkesinde kaybolduğunu görüyor ise o iş alanında umduğunu bulamaz ve daha önce yapmakta olduğu işle tekrar ilgilenmelidir.

Rüyada Asya ülkesine yolculuk yapmak

Rüyada Asya ülkesi yolculuk yapmak alışılmışın dışına çıkmak, sınırları aşmak, özgürleşmek, evden ya da yaşadığı ülkeden ayrılmak gibi anlamlar içerir. Rüya sahibi içinde bulunduğu sisteminden ya da kendini sınırlandıran tüm inanç ya da engellerden arınır. Bu rüya farklı düşünmeye başlamak, daha fazlasını istemek ya da yurt dışına açılmak gibi durumlara işaret edebilir. Rüyamızda gördüğümüz Asya ülkesi aslında bilinçaltımızın inşa ettiği bir “henüz keşfedilmemiş alanlar” metaforudur. Bu rüyanın sahibi yaptığı işi çok daha büyütmeye ve uzaklara götürmeye çalışabilir.

 

Rüyada Asya ülkesi yolculuk yapmak aynı zamanda yaşam yolculuğumuzdaki radikal değişimler, iş ya da mekan değişiklikleri veya mevcut kariyerimizi değiştirmemizle ilgili bilgiler sunarlar. Bu tip rüyaların yorumlanmasında rüya sahibi Asya ülkesinden nasıl bir etki aldığına bakmalıdır. Rahat ettiğini ve kendini mutlu gören kişi için değişim hayırlıdır ve sonu mutlu olacaktır. Bir kişi rüyasında zor nefes aldığı ya da kendini mutsuz olduğu bir ortamda görür ise değişim o kişi için hayırsız olacaktır.

Rüyada Asyalıları görmek

Rüyada gördüğümüz Asyalılar ya da yabancı uyruklu insanlar bilinçaltımız tarafından yaratılan “bizden olmayanlar” metaforudur. Sembolik olarak bu tip rüyalarla karşı takım oyuncuları ya da düşman askerleri rüyaları birbirine benzerlik gösterir. Bilinçaltımız rüyamızda bize kendimizi içinde bulunduğumuz gruba ait olmayan insanları gösterirken bu taktiği kullanır. Aslında rüyadaki Asyalılar yaşam yolculuğumuzda karşımıza çıkan rakipler, düşmanlar ya da bizim grubumuzun dışında kalan kişilerdir. Dolayısıyla, Asyalıların gerçek hayatta kendi şirketimizde çalışmayan diğer şirket elemanlarını temsil etme ihtimalleri olduğu gibi tanıdığımız yabancı uyruklu insanları ya da yaşam yolculuğumuzda kendi takımımızın dışında kalan kişileri temsil etme olasılığı da vardır.

 

Rüyada Asya ülkesi yapılan yolculuk rüyaları bazen değişim ve adaptasyon süreçleri ya da yabancısı olunan yeni bir ortama ayak uydurma çabasıyla ilgilidir. Rüyada gördüğümüz Asyalılar genellikle yeni iş arkadaşlarımızla olan ilişkilerimizle, Rüyada Asya ülkesindeki atmosfer ya da ortamın görüntüsü de yeni iş ortamıyla ilgili bilgi sunar. Rüyada Asyalıların kendine iyi davrandığını gören kişi büyük ihtimalle yeni girdiği işte iş arkadaşlarıyla çabuk uyum sağlar. Rüyada Asyalılardan kötülük gören işe girer girmez zorlu bir rakiple karşılaşır hatta bu rekabette yenik düşme ihtimali vardır. Bazen rüyada gördüğümüz Asyalılar girdiğimiz yeni ortamda karşılaşacağımız engelleri temsil eder.

Rüyanızı yazın:

bottom of page