top of page

Rüyada at pisliği görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Bela

 • Sorun

 • Engel

 • Bloke

 • Ayıp

 • Tuzak

 • Günah

 • Haram

 • Korku

 • Düşman

 • Zorluk

 • Kötülük

 • Fenalık

 • Dedikodu

Rüyada at pisliği görmenin anlamı

Rüyada at pisliği rüya sahibinin yaşamında bir tıkanıklık ya da sorunu yansıtır. Pis ya da kötü kokan objeler bilinçaltımızın rüyalar alemi aracılığıyla yanlış ya da kötü bir şeye atıfta bulunma mesajı olabilir. Bu tür rüyaları daha iyi yorumlayabilmek için at pisliğini nerede gördüğünüze bakmalısınız.


Pis objelerin rüyamızda ortaya çıkması her zaman yolunda gitmeyen bir şeyler işareti olabilir. Tıpkı bilinçaltımız bize kaba bir tarifle bir şeyin “çok pis” bir duruma geldiğini söylemeye çalışması gibi. Yaşamınızın bir alanında sizi derinden rahatsız eden ne var? Rüyanızda at pisliği tam olarak neredeydi? Bu soruların cevabını biliyorsanız rüyanızı daha kolay yorumlayabilirsiniz. Örneğin, işyerinizde at pisliği gördüyseniz meselenin işle ilgili olduğunu bilin.


At pisliği ya da diğer pis ve kokulu sembolleri gördüğümüz rüyalar bazen “bu işe sakın bulaşma” mesajı olabilir. Sonuçta at pisliği rahatsız edici bir objedir ve kimse odasında ya da işyerinde bir at pisliği dururken çalışmak istemez. Bu tür semboller yaşamımızdan çıkartmamız, bazen temizlememiz gereken bir şeyi sembolize ediyor olabilir. İçine girdiğimiz bir işin göründüğü kadar temiz ya da düzgün olmadığına işaret ediyor olabilir. Orada pis ya da düzgün olmayan bir şeyler var. Bunun ne olduğunu yalnızca rüya sahibi anlayacaktır.

Rüyada at pisliği ne anlama gelir?

Bir at pisliği rüyası ya da buna benzeyen pis bir objeyi gördüğümüz bir rüya tam anlamıyla bir sabotajcı uyarısı olabilir. Rüyada harika bir ortamdasınız, herşey mükemmel, insanlar da öyle fakat odada bir at pisliği var. Tüm bu güzelliği sabote eden bir şey olduğunu anlamalısınız. Işığın ve tüm güzelliklerin içinde bir gölge gibi duran ve her şeyi berbat eden ufak bir ayrıntı mutlaka bu rüyayı gören için söz konusudur. Belki de muhteşem bir kutlama hazırlığı içindesiniz herşey mükemmel ama biri gelip partiyi berbat edecek. İşte rüyanızdaki at pisliği tam da bunun gibi bir şeye işaret ediyor olabilir.


Bazen rüyada at pisliği yaşamda büyük bir sıçrayış yapmadan önce küçük bir engele ya da ortadan kaldırılması gereken bir soruna atıfta bulunur. Düşünseniz, muhteşem bir hazırlık ya da sıkı çalışma sonrası tam yeni bir sayfa açmaya karar verdiniz fakat son anda bir prüz çıktı. İşte size rüyadaki at pisliğinin ne anlama geleceğine harika bir örnek budur. Hele de bu at pisliği rüyada yolculuk yaparken önünüze çıktıysa ya da bir kapının yakınlarındaysa bu anlam daha güçlü ifade edilir. Yola devam etmek için ortadan kaldırılması gereken ufak bir prüz var ona dikkat edin.

Rüyada at pisliği ya da diğer pis objeler bilinçaltımız tarafından kötü lakap taktığımız kişileri gizlice temsil etmek amacıyla belirmiş olabilir. Günlük yaşamınızda “rezil adam” diye hitap etmeyi içinizden geçirdiğiniz biri var mı? 😊evet at pisliği böyle bir kişinin temsilcisi de olabilir. Rüyada muhteşem bir manzara ya da harika bir ortamdasınız fakat ortamı tek bozan şey eğer at pisliğiyse, uyandığınızda sevdiklerinizle mutlu vakit geçirirken ortama birden bu adamın girip herşeyi berbat etmesine ya da canınızı sıkmasına şaşırmayın. Bu tür rüyalar bazen gözünüzde değersiz kişilerin günlük yaşamda bir sonraki gün canınızı sıkacağının uyarıcısıdır.


Rüyadaki bir at pisliği yaşamımızda “çöp” veya “atılması gereken” bir şeyin temsilcisi olarak da belirebilir. Örneğin, hiç işimize yaramayan fakat hala yaşamımızda tuttuğumuz bir şey. Bu bazen eski ve demode olmuş düşüncelerimizden biri bile olabilir. Hatta bir çalışma sistemi belki bundan 5 sene önce harika bir fikirdi ve çok işe yarıyordu. Fakat, yenilenen ve güncellenen dünya onu öldürdü ve bir pislik haline getirdi. Bir sonraki versiyonu çıktı ve artık eskisi kimsenin ilgisini çekmiyor. İş yaşamında böyle bir durum yaşıyor olabilirsiniz. Atılması gerekenleri çöpe atma ve yaşamınızda radikal değişimler yapma zamanınız geldiğinde rüyada at pisliği görebilirsiniz.

Rüyalar alemimizde at pisliği ya da bu tür pis objeler “değersiz şey” arketipi olarak da karşımıza çıkabilir. Bi bazen gözümüzde değeri olmayan bir kişi hatta eşya sembolü bile olabilir. Gözünüzde küçük veya değersiz olan herşey rüyanızda bir at pisliği görüntüsünde belirebilir. Hatta, bazen yaşamımızı kirleten kötü alışkanlıklarımız, özellikle rüyada odamızda bir at pisliği varsa söz konusu olabilir. Bu tür rüyalar kaderde bir noktada sıkışıp kaldığınız konusunda uyarı getiren rüyalardır. Odanızda at pisliği varsa yaşamınızda temizlenmesi gereken bir şey olduğunu anlamalısınız.

Rüyanızı yazın:

bottom of page