RÜYADA BABAGANNUŞ GÖRMEK

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Jest

 • Rızk

 • İyilik

 • Şans

 • İsraf

 • Fayda

 • Sağlık

 • Hediye

 • Büyüme

 • Güzellik

 • Çeşitlilik

 • Ekstralar

 • Meşguliyet

 • Savurganlık

 • Seçenekler

 • Beslenme

 • Kazanımlar

 • Faydalı işler

 • İhtiyaç fazlası

 • Haneye girenler

Rüyada babagannuş görmek ne anlama gelir?

Rüyada birbirinden güzel mezeler ve çekici yiyecekleri birilerinin yediğini görmek fakat bunlardan yiyememek ise bazı arzulara erişebilmek için hala zamana ihtiyacınız olduğunu hatırlatır. Bazen bu rüyalar başarının, arzuların ve hayallerin aslıda görüş alanımızda ve çok yakınımızda olmasına fakat yine de onlara şimdilik sahip olmadığımıza ışık tutarlar. Bazıları için bu tip rüyalar zenginlik ve lüks yaşam hayalleri içerisinde olmak ya da birilerinin bu yaşam içerisinde olduğunu izlemek fakat o yaşama sahip olamamak alametidir.

Babagannuş gördüğümüz rüyalar genellikle yaşamın bize sunduğu ekstra zevkler, renkler ve ihtiyaç fazlası nimetler metaforudur. Bazıları için babagannuş rüyası çok fazla seçenek, bolluk-bereket ve maddi refah işaretidir. Rüyasında bir masanın çeşit çeşit mezelerle süslendiğini gören yaşamında çok fazla fırsat ve imkanla karşılaşır.

Yemek yediğimiz rüyalar genellikle beslenme ve yaşamın bize sunduğu menfaatlerle ilgilidir. Fakat babagannuş rüyaları için bu anlam geçerli olsa da bu tip rüyalar yine de beslenmenin üzerinde yaşamın ihtiyacımızın fazlasında bize sunduklarıyla ilgilidir. Ayrıca rüyalar dilinde beslenme yalnızca fiziksel aemi kapsamaz. Ruhumuz ve psikolojimiz için sağlıklı olan her şeyi elde etme, bazen bir eğitim alma ve kendini geliştirme semboller aleminde beslenmedir. Dolayısıyla, rüyasında beslendiğini gören kişi kendine mutlaka bir şey katacaktır.

Babagannuş rüyaları bize bazı fırsat kapılarının açılacağına da işaret edebilir. Bu mezeleri bol gören ve onlardan yiyen kişinin hanesine para ve rızk girer. Eğer rüyadaki mezeler çok çekici ve renkli görünüyorlarsa dayanılmaz cazibesi olan bazı fırsat ya da teklifler size sunulmakta. Bu tip rüyalar oldukça iyi huylu rüyalardır ve yaşamınızdaki kaynakların ve fırsatların her an çevrenizde ve erişebileceğiniz yerlerde olduğunu hatırlatırlar. Tek yapmanız gereken onlara uzanmaktır.

Babagannuş rüyaları aynı zamanda zenginlik lüks ve refah rüyalarıdır fakat yine de israf ve savurganlığa değiniyor da olabilirler. Bu rüyaların yorumu mezelerin ne durumda olduğuna ve rüyanın senaryosuna bağlı olarak yapılmalıdır. Yiyemeceğiniz kadar çok babagannuş görmek, bunların her yerde olması bazen ihtiyaç fazlası alışverişe hatta alışverişkolik hastalığına işaret edebilir. Bazıları için babagannuş rüyaları duygusal açlığı doyurma çabası ya da yaşamınızda bir alanda açık verme korkusuna işaret edebilir. Çok fazla meze gördüyseniz mutlaka yaşamınızda bir şeylerin doyurulma ihtiyacı olabilir.

Metaforik olarak açlık ve tokluk rüyaları birbirine zıt rüyalardır. Fakat babagannuş gördüğümüz rüyalar aslında aç yönlerimizi doyurma değil doyumun fazlasına işaret ederler. Rüyada açlık daima ihtiyaçların karşılanamaması, eksik kalanlar, ödenmemiş faturalar ya da harcadığından az kazanmaya vurgu yapar. Güzel mezeler ve süslü bir sofra gördüğümüz rüyalar ise bunun tam tersine ihtiyaçtan fazlasına sahip olmak ve doyum rüyalarıdır. Rüyasında güzel yemekler gören kişi arzularına kavuşur ve ihtiyaçlarını karşılar.

Rüyada çeşit çeşit mezeler ve bu mezelerin çok bulunması zenginliği, refahı, zevki ve bolluğu sembolize eder. Aynı zamanda hayalleriniz ve arzularınız rüyanıza güzel görünümlü yiyecekler olarak görünebilirler. Örneğin, en büyük hayaliniz nedir? Bir sınavı kazanmak mı? Bu arzu rüyanıza harika bir babagannuş kılığında girebilir. Bu mezeyi yerseniz hayalinize kavuşur ve sınavı kazanırsınız. Belki size çok ilginç gelebilir fakat bu tip rüyalar aşk hayatındaki arzulara da işaret edebilir. Bir erkek için güzel mezeler görmek çok fazla güzel kadının bulunduğu bir ortama katılmak anlamına da gelebilir.

Çok çeşitli mezeleri rüyada görmek bazen rüya sahibinin kendini şımartması, hediyeler alması ya da alışverişe çıkmasını sembolize eder. Babagannuş rüyası ihtiyaç fazlası ürünlerin haneye girişine, zevkli alışverişlere ve kişinin bu alışverişten memnun kalmasına da işaret edebilir. Bazıları için rüyada babagannuş yemek tüm bu alışverişlerin haricinde güzel haberler almaya, kutlamalara ve sevince delalet eder. Kısacası, rüyasında babagannuş gören, bu mezelerden yiyen ve bundan zevk alanın hanesine yine kendisine zevk ve mutluluk verecek bir şey girer. Bazıları için babagannuş bir bebek müjdesi olabileceği gibi bazen haneden birinin iş bulması ya da bir sınavı kazanma müjdesi de olabilir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

tarot3.png

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.