top of page

Rüyada bağ görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Fırsat

 • Plan

 • Kaynak

 • Bolluk

 • Bereket

 • Hazırlık

 • Zenginlik

 • Evlat

 • Kardeş

 • Komşu

 • Dünyevi işlerle uğraşmak

Rüyada bağ görmek ne anlama gelir?

Rüyada bağ para pul işlerinde güzelleşme ve rızkın artmasına delalettir. Fakat bağın durumu bu rüyanın yorumunda önemlidir. Bağında ürünler ya da bolluk bereket  görenin rızkı artar, evlatlarıyla ilgili güzel bir haber alır ve bir evladının çok büyük bir sorunu çözülür. Bir bağda tohum gören kişinin yaşadığı hanede bir hamile vardır. Bağda tohum ya da çiçekler gören erkek evli ise karısı hamile kalır.

Rüyada kendini bağda bir şeyler yaparken gören kişi dünyevi işlerle ve para pul işleriyle uğraşır. Yeşil tonlarının ağırlıklı olduğu bağ her zaman güzel haberlere, rızkın açıklığına ve sevince delalettir. Bunun tam tersi yani kurumuş ve kötü görünen bir bağ ise aslında kişinin tüm imkan ve kaynaklara sahip olduğuna fakat bu kaynakları para kazanmak için kullanmadığına vurgu yapar.

Rüyada bağ bazen evlat, kardeş ya da bir komşuya dair haber getirir. Rüyada kendini bağında bir şeyler yaparken gören kişinin bazen evlat, kardeş ya da komşusu için hayırlı bir iş yapma olasılığı vardır. Rüyasında bağda kötü bir şey, akrep, yılan ya da kendini rahatsız eden birini görenin kazancına haram karışır ya da işlerinin bir sorundan dolayı zarar görmesi ihtimali vardır.

Rüyada güzel bir bağ görmek

Rüyada güzel bir bağ görmek hayırlıdır. Bazıları için güzel müjdeler, bekar için evleneceği partnerle tanışmak, evli için hamilelik müjdesidir. Rüyasında kendini güzel bir bağ içinde gören bazen güzel bir eve taşınır ya da beklemediği bir yerden para alarak sevdikleriyle hoş vakit geçirir. Kendini güzel bir bağda eğlenirken ya da sevdikleriyle beraber gören kişi bir düğüne ya da eğlenceye gider. Güzel bir bağ içinde olumsuz etki aldığı bir hayvan, akrep, yılan ya da sevmediği birini görerek tadı kaçan kişinin hanesine dedikodu girer.

Rüyada yemyeşil bir bağ görmek:

Rüyada yemyeşil bağ gören güzel haberler alır ya da seviyesi yükselir. Bu rüyayı gören kişinin kendine çok beğendiği bir evi satın alması ya da çok istediği bir işe girmesi ihtimali vardır. Yemyeşil bağ aynı zamanda bolluk berekettir. Rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra ya da 3 gün içerisinde güzel bir haber alır. Bu rüyayı gören kişinin bir sorunu ya da hastalığı varsa bu sorundan ya da hastalıktan tez zamanda kurtulur.

Rüyada bakımsız ya da kuru bağ görmek:

Rüyada bakımsız ya da kuru bağ kullanılmayan ve ziyan edilen kaynakların hatırlatıcısıdır. Rüya sahibi belki işsizlik ya da parasızlıktan şikayetçidir fakat elindeki yetenekleri ya da kaynakları kullanmamaktadır. Bu rüya aynı zamanda hayatımıza bir çeki düzen vermemiz konusunda bir uyarı rüyası olabilir. Bu rüyayı gören kişi öncelikle bir plan yapmalı ve hayatına bir çeki düzen vererek yola devam etmelidir. Kuru ve bakımsız bağ aynı zamanda vaktin boş ve gereksiz işlere harcanmaması gerektiği konusunda uyarıdır.


Rüyada bağda çiçekler sevinçli haberler ve güzel gelişmelerdir. Bir erkek için rüyada bağda çok fazla sayıda güzel çiçek görmek güzel kadınların olduğu bir ortama katılmaktır. Bir kadın rüyasında güzel ve rengarenk çiçekler görüyor ise kendisi için alışveriş yapar ve bu alışverişten memnun kalır. Bazen bağda çiçekler görmek hediye almak ya da vermekle alakalıdır.


Rüyada bağ sulamak hayırlı işler yapmak ya da hayırlı bir işin olmasına yardımcı veya vesile olmaktır. Rüyasında bağı sulayan kişi aynı zamanda bir işi olmasını ya da sonuçlanmasını hızlandırmak için bir şey yapar. Bu rüyanın sahibi erkek ve evli ise karısı hamile kalır. Bir kadın rüyasında bağ suladığını görürse yaşadığı hanenin faydasına bir iş yapar ya da tez zamanda misafir ağırlar.

Rüyanızı yazın:

bottom of page