Rüyada barbunya görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Fikir

 • Jest

 • Rızk

 • Şans

 • Fırsat

 • Bebek

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Büyüme

 • Beslenme

 • Potansiyel

 • Kazanımlar

 • Haneye girenler

Rüyada barbunya görmek ne anlama gelir?

Barbunya rüyaları manevi büyüme potansiyelini temsil edebilir ve bilinçaltınızdan bir mesajdır. Belki de keşfedilmemiş bir yeteneğiniz var, biraz eğitim alarak bu yeteneği geliştirebilir ve çok büyük faydalar sağlayabilirsiniz. Barbunyayı gördüyseniz bilmelisiniz ki bir şeyler büyümeye ve gelişmeye çok müsait. Onlara bir el atmanız gerekiyor.

 

Rüyada barbunya yaşamdaki tüm potansiyelleri, büyüme ve gelişme ihtimali olan projeleri ve hamileliği sembolize eder. Şekil itibariyle yeni şekillenen bir cenini anımsatmasından dolayı  barbunya özellikle rüyada tek bir barbunya olarak görülmüşse bir bebeğin yolda olduğunu müjdeleyebilir. Fakat semboller dilinde bebek doğumu metaforik olarak bir projenin doğumuna da işaret eder. Bir başka deyişle, rüyasında barbunya gören için ya bir bebek yoldadır ya da bir projenin ya da fikrin doğumu yakındır. Bir kadın için barbunya her zaman doğurganlık sembolü olabilir.

 

Barbunya rüyaları aynı zamanda henüz büyümemiş ve gelişmemiş gizli potansiyellere işaret eder. Rüya sahibi hedeflere ulaşacak güce sahiptir fakat öncelikle bir şeyin keşfedilmesi, bir fikrin akla gelmesi ya da yaratıcılık gerekir. Fasulye rüyaları bir durumu başarı ile A'dan B'ye taşımak “yaratma” ile ilgilidir. Sembolik olarak barbunya rüyası tohum rüyasına oldukça benzer. Her ikisi de henüz “çok küçük” olan fakat daha sonra çok büyüyecek şeylere işaret ederler, tıpkı anne karnındaki bir cenin ya da henüz doğmamış bir proje gibi.

Rüyada barbunya yemek ne anlama gelir

Barbunya bazen yalnızca bir ilham simgesidir. Rüyada avucunuzda bir fasulye mi gördünüz? Size yeni bir başlangıç için bir fırsat verilmiş. Tek ihtiyacınız biraz ilham ve yaratıcılık. Bir fikir sayesinde yaşamınız değişebilir. Fakat bu rüyada birkaç ayrıntıya odaklanmalısınız. Barbunya güzel miydi? O zaman harika bir fikir sayesinde zengin olabilirsiniz. 

 

Rüyada barbunya aynı zamanda bütünlüğün, şansın ve iyi bir hasatın sembolüdür. Bazen yaşamımıza giren küçücük bir şeyin fakat bu küçük şeyin her şeyin başlangıcı olmasının habercisidir. Bu küçük şeyin her birey için anlamı farklı olabilir. Bazıları için parlak bir fikir, bazıları için bir miktar para bazıları için bir tavsiyedir.

 

Barbunya ve diğer sağlıklı bakliyatları gördüğümüz rüyalar yaşamımıza giren enerjiler, kaynaklar ve bu kaynakları nasıl kullandığımıza dair bilgi getiren rüyalardır. Barbunya rüyası aynı zamanda daha iyi ve sağlıklı seçimler yapmak, ve yaşamımıza girecek tüm iyilik ve güzelliklere işaret eder. Beslenme rüyaları genel olarak kendimize faydalı olan şeyleri yaşamımıza katma metaforu rüyalardır. Sağlıklı besinler ve sebzelerle beslendiğimiz tüm rüyalar da yine buna benzer şekilde iyi seçimler yapmak ve bu seçimlerden dolayı kazanımlar elde etmekle ilgilidir.

 

Rüyada barbunya ve diğer bakliyatlar aynı zamanda arzuların gerçekleşme olasılığı ya da arzu edilen sonuçların elimizdeki kaynakları kullanarak oluşturulabileceğini bize hatırlatırlar. Barbunya, başka malzemelerle karıştırılarak nasıl güzel yemeklerin yapımında kullanabiliyorsa yaşam yolculuğumuzda da elimizin altındaki malzemeler güzel işler yapmamızda ve güzel projeler oluşturmamızda kullanılabilirler.

Rüyada barbunya ya da diğer sağlıklı bakliyatlar evrenin bize sunduğu şans ve hediyelere de işaret edebilir. Evren bize başarıyı direk sunmaz, başarıya ulaşmamız için merdivenin basamaklarını sunabilir. Bazen de yalnızca başarıyı inşa etmemiz için ihtiyaç duyduğumuz ham maddeleri. İşte buna benzer bir durumla karşı karşıya iseniz rüyanızda barbunya ya da diğer sağlıklı bakliyatları görebilirsiniz. Sağlıklı yiyecekler ya da bakliyatlar daima sizin faydanıza olacak materyallerdir ve bu rüyalar iyi huylu rüyalardır. Fakat bu bakliyatların bozuk olması hafif bir acı ya da üzüntü alameti olabilir.

Rüyada barbunya insan ruhunu ve pisişik enerjileri de temsil edebilirler. Bu rüyada “yoktan var edebilme yeteneği” teması yatar. Rüya sahibinin sahip olduğu yetenekler onun yaratıcılığını kullanarak yaşamında oluşturabileceği her şeyi temsil edebilir. Bazıları için barbunya sadece bir projeyi yaratabilmek için kullanacağı bir yetenek, bazıları için bir iş kurabilmek için ihtiyaç duyduğu ilk sermaye hatta bazıları için bir proje üretmek için ihtiyaç duyduğu ilham, motivasyon ya da fikirdir. Kısacası, barbunya bir oluşumun ihtiyaç duyduğu ilk enerji ya da ilk adımdır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Koç

Astrozia.com

Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

En çok görülen rüyalar

tsunami

yolculuk

ölmüş anne

mezarlık

otobüs

öldürmek

eski sevgili

örümcek

hamile

yurtdışı

Rüyanızı yazın:

Copyrights

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.