top of page

Rüyada bilet görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Giriş

 • Para

 • Fırsat

 • Yenilik

 • Şifre

 • Çözüm

 • Başlangıç

 • Seyahat

 • Murada ermek

 • Nasibin açılması

 • Sorunun çözülmesi

 • Arananın bulunması

 • Bir şifrenin çözülmesi

 • Büyünün bozulması

 • Bir sırrın ortaya çıkması

 • Soruya cevabın gelmesi

 • Bilinmeyenin bilinir hale gelmesi

Rüyada bilet görmek ne anlama gelir?

Rüyada bilet giriş izni almak ve hayatımızda yeni bir fırsat kapısı açmaya delalettir. Bilet nihai amaç, hedef ya da bir murada ermek ya da kişinin hayatında yeni bir sayfa açması için ihtiyaç olanın ele geçmesidir. Kısacası rüyamızda bilet görmek artık bir konuda vizenin alındığına ya da bazı engellerin ortadan kalktığına işaret eder. Rüyasında bileti gören öğrenci yeni okula başlamak için girdiği sınavı geçer, bir iş kurmak isteyen yatırımcı ihtiyacı olan son kaynağı ya da parayı bulur, hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen her kimse rüyasında bilet görürse bu yeni sayfayı açmak için ihtiyacı olan her ne ise kendisine verilecektir.

Bilet hayatımızda yeni bir sayfa açmak için bize verilen bir fırsat ya da onayın temsilcisidir. Sembolik olarak bilet ve anahtar rüyaları birbirine benzer. Tarotta anahtar bulunan tüm kartlar bize izin veren ve yol açan kartlardır. Fakat Aziz kartında bulunan çapraz anahtarlar ise bir tıkanmışlığın ve giriş izninin alınmasının sembolüdür. Tarot ve bilinçaltı sembolizmi rüya tabirleriyle aynı yorum dilini kullanır. Tarotta ya da rüyada anahtar görmek bu yüzden tıkanmış yolların açılması, işlerin ya da nasip kısmetin açılmasına işarettir. Anahtarı gören kişi halledemediği bir işi halleder. Fakat rüyada anahtarını kaybeden için yollar kapanır, işler tıkanır hatta nasibin ve şansın geçici bir süreliğine kapanması ihtimali vardır.

Rüyada bilet bir problemin çözümünün nihayet varmasına işarettir ve bu çözümden sonra kişi için yeni fırsat kapıları açılacak ve dolayısıyla rüya sahibinin hayatında bazı değişimler olacaktır. Rüyada bileti alan bir muradına erer ve bir derdinden kurtulur. Bazıları için bu rüya bir şifrenin çözülmesiyle alakalıdır. Çok uzun zamandır üzerinde uğraştığı bir soruya cevap arayan kişi rüyasında bilet görürse kafasındaki soru işareti kalkacaktır.​

Rüyada bilet bulmak

Rüyada bilet bulmak uzun zamandır bilinmeyenin artık bilinir hale gelmesidir. Kişi öğrenmek istediği şeye bu rüyayı gördükten sonra bir cevap bulur ve bir konu aydınlığa kavuşur. Bir sırrı bilmeyen kişi de bu rüyayı gördükten sonra kendisinden saklanan bir sırrı öğrenerek rahatlar. Bilet rüyasının bilinmeyenlerle ve gizli kalmış işlerle çok yakından ilgisi vardır. Bu yüzden bu rüyayı gören kişi kendisinden gizlenmiş bir şeyi de öğrenebilir.

Rüyada bilet bulmak aynı zamanda rüya sahibi için büyük bir derdin ortadan kalkması için ihtiyacı olan son kaynağa kavuşmasıyla ilişkilendirilir.  Bu rüyayı gören bekar ise hayat arkadaşıyla tanışır, işsiz ise iş bulur, aç ise doyar, sorunu var ise sorununa çare bulur. Bilet görülebilecek en iyi rüyalardan biridir.​

Rüyada bilet aramak ya da bilet kaybetmek:

Rüyada anahtar arama gerçek hayatta çözüm arayışına ya da giriş izni için uğraşmaya delalettir. Kaybettiği bileti arayan rüya sahibi aslında hayatında bir şeylerin değişmesini arzulamakta fakat kendisi için açması gereken bu nasip kapısının anahtarını aramaktadır. Bu rüyayı daha iyi yorumlamak için rüya sonunda biletin bulunup bulunmamasına bakılır. Eninde sonunda bileti bulan bazı ertelemeler sonunda geç de olsa muradına erer. Bileti hiç bulamayan için o işin olması mümkün olmayacaktır.

Rüyada bilet almak:

Rüyada bilet almak hayatımızda yeni bir nasip kapısını açmak ya da bir süredir üzerinde uğraştığımız bir sorunu çözmeye delalettir. Rüyasında bilet alan giriş iznini alır ve yeni bir şeye başlar. Rüyada bir yere giriş biletini almak bir öğrenci için sınav geçmek ya da iş başvurusu yapan için olumlu cevap alacağına delalettir. Rüyasında bilet alan kişi bazen yolculuğa çıkar ya da bir iş için bir yere gider. Devletten ya da yüksek bir merciden onay ya da izin alan kimse rüyasında bilet aldığını görürse beklediği izin çıkar ve işi olur. Bazıları için rüyada bilet almak yeni bir umut ışığı ya da olmayacak sanılan bir işin olacağına dair bir çözümün varmasına delalettir.


Rüyada uçak bileti görmek ya da uçak bileti almak rüya sahibinin yücelmesi ya da kariyerde yükselmesi için büyük bir fırsat kapısı açılmasına ve yeni bir umuda işarettir. Rüyada  uçak bileti aynı zamanda kişinin hayatında bazı hızlı gelişmelerin olacağına ve rüya sahibinin kariyerde hızla yükseleceğine işarettir. Uçak biletini alan hayatta yükselmek ve seviyesini arttırmak için önündeki en büyük engeli aşar ve kendisi için bundan sonra her şey farklı olacaktır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page