top of page

Rüyada birinin hamile olduğunu görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Fırsat

 • Teşvik

 • Umut

 • Yenilik

 • Büyüme

 • Gelişme

 • Değişim

 • Hamilelik

 • Potansiyel

 • Yeni bir fikir

 • Yeni bir proje

 • Yeni fırsatlar

Rüyada birinin hamile olduğunu görmek ne anlama gelir?

Genel olarak birinin hamile olduğunun vurgulandığı rüyalar yaşam döngülerini, başlangıçları, umudu, doğurganlığı ve bolluğu sembolize eder. Rüyadaki hamile kişi kendiniz olmadığınız için bu tür rüyalar genellikle çevrenizdeki büyüyen ve gelişen potansiyellerle ilgilidir. Çok yakınlarınızda bir şeyler büyüyor, yeni fırsat kapıları açılıyor ve yeni iş imkanları oluşuyor olabilir. Genellikle, rüyadaki bir hamile arketip henüz gün ışığına çıkmamış bir fikri de sembolize edebilir.


Rüyada birinin hamile olduğunu görmek, bu kişiyi tanıyor ya da tanımıyor olsanız da çevrenizde gelişen fikirler ve potansiyellerle ilgili bilgi getirir. Hamileler bolluğu, zenginliği ve mutluluğu sembolize eder. Gerçekleşmek üzere olan büyük planları ve fikirleri de sembolize edebilirler. Rüyada hamile birini görmek aynı zamanda bir şeye yeniden başlamak üzere olduğunuzu, hayatınızın yeni bir bölümüne adım attığınızı ve büyük değişikliklere hazır olacağınızı gösterir.

Rüyada birinin hamile olması

Rüyadaki hamile doğum, doğurganlık ve potansiyel ile ilgilidir. Bu bazen finansal varlıklarınıza ya da para ile ilgili sıkı çalışmalarınıza yönelik olabilir. Genelde rüyada birinin hamile olması zenginlik ve iyi talihi gösteren iyi işarettir. Örneğin, rüyada bir toplantıda ya da bulunduğunuz bir odada hamile bir kadın görürseniz bu işyerinden bir bonus ya da ekstra ücret alacağınız anlamına gelebilir. Ya da rüyada iş ortamından birinin hamile olduğunu görürseniz isle ilgili sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz.


Rüyada birinin hamile olduğunu görmek bazen konfor alanınızdan çıkmanızı öneren bir işarettir. O zaman gerçek potansiyelinizi doğurabilirsiniz. Özellikle, rüyada birden çok hamile görmek ya da herkesinn hamile olduğunu görmek çok fazla yaratıcı enerji ve potansiyelle çevrelendiğinize işarettir. Belki de o kadar yaratıcı fikirlerle dolu bir zihniniz var ki bilinçaltınız tüm bu yaratıcı fikirlerle ilgili gerekli adımları atmanız konusunda size mesaj gönderiyor. Rüyada çok fazla hamile kadın çok fazla doğum potansiyeli ve yaratıcı enerji sembolüdür.

Rüyada hamile olmayan bir tanıdığın hamile olması

Rüyada birinin hamile olması aynı zamanda gizli bir gücün işaretidir. Eğer kendiniz değil bir yakınınız hamileyse bir yerlerde gizli bir potansiyel var ya da bir fırsat kapısı sizin için aralanmış. Bu sizin için “yeniden doğuş” olarak adlandırabileceğiniz yeni bir yaşama giden ilk adım olabilir. Eğer bu rüyayı gördüğünüzde küçük bir teklif aldıysanız bile bu teklifin büyük bir potansiyele dönüşme ihtimali olabilir. Çevrenizdeki tüm fırsatları değerlendirin ve sizin için en yüksek potansiyele sahip olan fırsatı bulmaya çalışın.


Rüyadaki hamileler gizemli bir yaradılış hikayesini anlatırlar. Tıpkı ana rahminde müthiş gizemli şeylerin olması gibi. Orada insan gözünün göremediği gizemli ve dinamik bir gelişim süreci var. İlahi bir güç bir şeyi oluşturuyor, yaratıyor, şekillendiriyor ve büyütüyor. Ve bir gün gelecek bu şekillenen şey gün ışığına çıkarak gerçek olacak. Bu yüzden rüyadaki hamileler aslında yaşamımızda arka planda bizim için filizlenen tohumlar ve farkında olmasak da gelişen süreçlerle ilgili bilgi getirirler. Rüyada birden fazla hamile kadın bu potansiyellerin bolluğuna işaret eder.

Rüyada hamile birini görmek

Dışarıdaki bir gözlemcinin ana rahminin içinde neler olup bittiğini görmesi imkansız olduğu gibi, ana rahmi de kendi içinde neler olup bittiğini göremez. Bu aptalca bir ifadeye benziyor olabilir fakat kendimizi tamamen izole halde bulduğumuzda genellikle ana rahmi gibiyiz. Bu yüzden hamilelik rüyaları göremediğimiz şeyi hatırlatabilir: Dış dünyanın dikkat dağıtıcı unsurlarını ortadan kaldırmak için bazen izolasyon, tam ve mutlak izolasyon gereklidir, böylece hem iç dünyada hem de dış dünyada derin bir ilerleme olabilir. Bu izolasyon tam anlamıyla bir işe konsantre olmaktır.


Mısır uygarlıklarından kalma eski rüya kahinlerine göre hamilelik rüyaları yaşam ve maneviyatla bağlantılıdır. Bir zamanlar “yok” olan bir şeyin “var” olacağı noktaya doğru ilerliyorsunuz. Bu tıpkı ruhlar aleminde doğumu beklemek gibidir. Şu anda sahip olmadığınız bir şey size doğru yolda. Belki yeni bir iş, yeni bir ilişki hatta yeni bir yaşam. Ne olduğunu henüz siz bile bilmiyorsunuz fakat size doğru yola çıkmış olduğunu rüyanız söylüyor. Rüyadaki hamilelik ve bebeğin doğacağı tarih aslında yaşamınızda yeni bir milat olacak.

Rüyanızı yazın:

bottom of page