Rüyada börülce görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Jest

 • Rızk

 • İyilik

 • Şans

 • Sağlık

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Büyüme

 • Güzellik

 • Mutluluk

 • Beslenme

 • Kazanımlar

 • Faydalı işler

 • Haneye girenler

 • İhtiyaçların giderilmesi

Rüyada börülce görmek ne anlama gelir?

Rüyada börülce ve diğer sağlıklı besinler yaşam detoksu ve zehirli alışkanlık ve düşüncelerden kurtulma alametidir. Çok fazla börülce gördüğünüz bir rüya belkide evrenden size kötü alışkanlıklardan kurtulma için sunulan bir fırsattır. Börülce rüyasını gördüyseniz yaşamınız hakkında bazı analizler yapıp kendinize sormalısınız: beni ve yaşamımı zehirleyen alışkanlık döngüleri ya da kalıplaşmış düşünceler hangileridir? Eğer rüyanızda börülce gördüyseniz tüm bunlardan kurtulmanın tam zamanı. Belki bırakmanız gereken sigara ya da kötü bir alışkanlık. Bunun ne anlama geldiğini yalnızca siz bilebilirsiniz.

 

Rüyada börülce ve benzeri sağlıklı sebzeler beslenme ve ihtiyaçların karşılanması metaforlarıdır. Bu rüyalar aynı zamanda yaşamın bize sunduğu hediyeler, güzellik ve tüm faydalı işlere işaret ederler. Sağlıklı beslenme ve yeşil sebzeleri gördüğümüz rüyalar daima iyi huylu rüyalardır ve kötülüklerden arınacağımız, yaşamımıza iyilik ve güzelliğin, kendi faydamıza olanların gireceğini müjdeler.

 

Börülce da dahil olmak üzere tüm yeşil sebzelerin özel bir manevi anlamı vardır. Yeşil maneviyatta daima iyinin, cennetin ve kötülükten arınmanın simgesidir. Cennetin de yeşil olduğuna inanılır. Bu yüzden börülce ya da diğer faydalı yeşil sebzeler yaşamımızdaki negatif enerjinin yerini pozitif enerjiye bırakacağı bir sürece girişi müjdeliyor olabilirler. Rüyasında börülce görenin yaşamında sorunlar bir bir hallolur ve kötü olan her şey rüya sahibinden uzaklaşır. Düşmanlar ya da kötü niyetli kişiler birer birer bu kişinin yaşamında yok olmaya başlarlar.

 

Rüyada börülce aynı zamanda kötülükleri def eden ve yaşamınızdaki tüm dağınıklık ve kargaşalardan kurtulmayı müjdeleyen bir metafordur. Tıpkı, eski zamanlarda sadece sebze ve meyve ile beslenen insanlar gibi belki siz de bir yaşam detoksu yapmanız gerekecek döneme giriyorsunuz. Karışık ya da karmaşık olan her şeyden uzaklaşıp belki de yalnızca öze ya da doğal olana yönelerek yaşamınızda iyileşme sağlayacaksınız. Bu iyileşme her zaman fiziksel iyileşme olmayabilir. Örneğin, iş hayatınızda çok karmaşık bir problemle karşı karşıya olabilir ve çözümün de karmaşık olduğunu düşünebilirsiniz. Oysaki çözüm sadece temel yasalara geri dönmekte olabilir.

Rüyada börülce yemek

Börülce ve diğer doğal yeşil sebzelerin altını çizdiği “yaşam detoksu” bazen zihinsel detoksu da kapsar. Zehirli düşünceler ya da yaşamınızı kötürüm bırakan çekirdek inançlarınızdan kurtulmalısınız. Bunu yapmanız zihinsel negatif alanınızı boşaltmanıza yardımcı olacağından oldukça önemlidir. Sizi zehirleyen her düşünceyi kafanızdan çıkararak yerine daha olumlu bir düşünce yerleştirin. Örneğin, sürekli “ben şanssızım” diyerek aslında gerçekten kendiniz için bir kehanet oluşturduğunuzu ve bunu sürekli tekrarlamanın şansınızı kapattığını anlamalısınız. Olumsuz düşüncelerden kurtularak daha olumlu düşünmeye başlarsanız yaşamınızın bir çok alanında iyileşme gözlemleyeceksiniz.

 

Börülce ve benzeri faydalı yeşillikler aynı zamanda manevi beslenme, zihinsel ve ruhsal anlamda “iyi besleniyor olma” metaforudur. Şu anda kendinize ne yapıyor olursanız olun doğru yoldasınız ve bu şekilde devam etmelisiniz. Börülce rüyası işlenmiş ya da doğal olmayan yiyecekleri rüyasından oldukça farklıdır ve yaşamımıza giren şeylerin manevi açıdan da bizim için sağlıklı olduğu mesajını verir. Yaşamınıza giren belki bir eğitim ya da kendinizi geliştirme tarzında bir şey. Bu sizin için çok faydalı olacak ve yakın gelecekte ektiklerinizi biçeceksiniz.

Börülce salatası ya da börülce ağırlıklı bir salatayı rüyada görmek yaşamınızdaki sağlıklı bileşenlerle ilgilidir. Sadece size faydalı işlerle uğraşır ve faydalı aktiviteler yaparsanız güzel sonuçlar alacaksınız. Bir salata ya da börülce rüyada ne kadar sağlıklı ve renkli görülüyorsa yaşamınıza giren şeyler de sizin için o kadar faydalıdır. Kötü davranış ya da kalıplaşmış düşüncelerden sıyrılmışsınız. Doğal besinlerin hepsi bize saflık, doğallık ve güzelliği getirirler. Börülce rüyasında da durum farklı değildir

 

Börülce ve faydalı sebzeler rüyaları aynı zamanda yaşamın bize sunduğu fırsatlar, para, imkanlar ve tüm faydalı şeyler hakkında bilgi getirir. Börülce bazen bir ödüldür. Aslında sebze rüyaları ve meyve rüyaları metaforik anlamda birbirine benzer rüyalar olsa da meyveler yaşamımızın daha eğlenceli ve zevk verici yanına dokunurlar. Meyveler tatlı besinler sınıfına girdiklerinden daha neşeli ve yapılması zevkli işlerin ya da renkli ödüllerin simgesi olabilir. Bununla beraber sebzeler daha az zevk alarak yaptığımız fakat bize faydası olacak tüm uğraşılar karşılığında aldığımız ödülleri temsil ederler.

Rüyanızı yazın: