top of page

Rüyada Brad Pitt görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Özellikler

 • Semboller

 • Değişimler

 • Bileşenler

 • Davranışlar

 • Düşünceler

 • Karakterler

 • Popüler olmak

 • Dikkat çekmek

 • Göz kamaştırmak

 • Göz önünde olmak

 • Bir projenin ünlenmesi

 • Dikkatleri üzerinde toplamak

Rüyada Brad Pitt’i görmek ne anlama gelir?

Bilinçsiz zihnimiz bazen rüyalarımıza arketipler davet eder. Sevdiğimiz ve sevmediğimiz karakterler rüyalarımıza genelde yaşadığımız olayların niteliklerine atıfta bulunmak amacıyla çıkarlar. Brad Pitt rüyanız da bu duruma istisna değil. Brad Pitt’yi gördüğünüz bir rüyayı analiz etmek için kendinize bazı soruları sormanız gerekiyor. Brad Pitt günlük yaşamınızda size birini hatırlatıyor mu? Sizi bu karakterlerin kimliğine çeken nedir? Bu karakterle ilgili hayran olduğunuz yönler nelerdir? Yaşamınızdaki Brad Pitt kim? Ve bu sorulara verdiğiniz cevaplara odaklanın. Bu cevaplar sizde kimi ya da yaşamınızdaki hangi olayları çağrıştırıyor.


Brad Pitt ya da diğer ünlü kişiler rüyalarımızda davetsiz misafirler olarak belirirler ve yaşamımızdaki kişiler, olaylar ya da durumları temsil ederler. Brad Pitt gördüğümüz bir rüyada onun rüyamızdaki karakteristik özelliklerine odaklanırsak bu rüyanın bize hangi mesajı verdiğini anlayabiliriz. Yaşamınızda bu kadar göz kamaştırıcı, popüler, dikkatleri üzerine çeken ve büyük bir kitle tarafından benimsenmiş olan nedir? Belki de rüyanızdaki sembolik Brad Pitt gelecekte ülke çapında ünlü olacak ve üzerinde çalıştığınız bir  projeyi temsil ediyor. Ya da kimbilir yaşamınızda size onu anımsatan biriyle ilgili bir gelişmenin habercisi.

Rüyada Brad Pitt ile konuşmak

Brad Pitt ve televizyondan tanıdığımız diğer ünlü karakterler rüyalarda karşımıza arketipler olarak çıkar. Rüyalarımıza sıklıkla sevdiğimiz karakterleri arzu ettiğimiz olaylar olarak davet ederiz. Sevmediğimiz karakterler ise yaşamımızdaki davetsiz misafirlerdir. Rüyamızdaki vahşi bir hayvan bir tehlikenin ya da kötü bir haberin temsilcisi olabileceği gibi aniden karşımıza çıkan Brad Pitt belki de bizim için çok büyük bir fırsat ya da gelişmenin habercisi.


Rüyamızın sembolik Brad Pitt’i bazen bilinçdışı ünlü olma eğiliminizi temsil ediyor olabilir. Rüyamıza kollektif bilinçaltının bileşenleri olarak giren bu tür karakterler bazen yaşam arzularımızı ya da eğilimlerimizi sembolize eder. Brad Pitt gibi çekici, dikkatleri üzerinde toplayan ve popüler bir karakter mi olmak istiyorsunuz? Yoksa zaten şu anda çevrenizde bu özelliklere sahip biri var ve o kişiyle ilgili bazı olayların ortasında mı kaldınız? Bilinçsiz zihniniz size bu kişiyi en iyi anımsatacak arketipin Brad Pitt olduğuna inanarak rüyanızda bu karakteri yaratmış olabilir.


Rüyada Brad Pitt ile görüşmek

Carl Jung ünlü bir psikanaliz olarak rüyalarda karşımıza çıkan arketipleri “yaşamın aşamaları” olarak ortaya koyar. Yaşamın her aşaması rüyada bir arketip olarak ortaya çıkar. Bu arketipler arasında ebeveynler, şifacılar, evlilik, ölüm gibi birkaç örnek sıralanabilir. Bir başka deyişle, bir çözüme ihtiyaç duyduğumuzda rüyamızda bir şifacı, yaşamımızda bir şeyi bitirmenin habercisi olarak da birinin ölümünü görebiliriz. Bilinçaltımızın bu rüyalarda yapmaya çalıştığı bize arketipsel mesajlar getirerek yaşamımızın farklı eğilimlerine göstermeye çalışmaktır. Bir Angeline Jolie rüyası yaşamımızda kendimizin ya da bir ürettiğimiz bir projenin ünlenmesini arzu ettiğimizde karşımıza çıkabilir.


Arketiplere verilecek en klişe örnek her zaman kahraman arketipi olmuştur. Kahraman bir kurtarıcıdır ve rüyamızda ortaya çıktığında bir soruna çözüm ya da panzehiri buluruz. Brad Pitt gördüğünüz rüyada onun karakteristik özelliklerine dikkat edin. Uyandıktan birkaç gün içerisinde yaşamınızda bu karakteristik özellikleri anımsatan bir şeyin belirdiğini göreceksiniz. Rüyanızdaki Brad Pitt aslında sizin bir arkadaşınız mıydı? O halde bir arkadaşınızın yakın zamanda televizyonda çıkmasına okulda bir skandala adının karışmasına hazır olun!

Rüyada Brad Pitt ile gezmek

Rüyaların sembolizminde ve arketipler aleminde her şey semboliktir ve bunlar gerçek olmaktan çok metafordur. Onlara dokunamayız, rüyalarımız sadece onların niteliklerine işaret eder. Bir erkekseniz Brad Pitt sizde hangi duyguları uyandırıyorsa günlük yaşamınızda bu duygularla karşılaşabilirsiniz. O belki de hayallerinizin erkeği. O halde Brad Pitt’deki niteliklere uygun bir erkek bir anda karşınıza çıkarsa şaşırmayın. Hatta onun çok büyük bir hayranıysanız tam aradığınız ve onun özellikleriyle örtüşen bir partnerin her an yaşamınızda belirmesine hazırlıklı olmalısınız.


Brad Pitt gibi diğer arketipler de rüyalarda ortaya çıktıklarında sizin bir yönünüzü temsil ediyor da olabilir. Örneğin, rüyadaki polis arketipi vicdan kayıtlarınızı aştığınızda rüyanızda size yanlış olan bir şeyi yaptığınızı hatırlatma amacıyla belirebilir.  Eğer bir kadınsanız Brad Pitt çok fazla göz önünde bulunan bir erkeği ya da ortamın en yakışıklı çocuğunu temsil ediyor da olabilir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page