Rüyada brokoli görmek

© Copyright
bisikletle kaza yapmak.png

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Jest

 • Rızk

 • İyilik

 • Şans

 • Sağlık

 • Hediye

 • Büyüme

 • Güzellik

 • Beslenme

 • Kazanımlar

 • Faydalı işler

 • Haneye girenler

Rüyada brokoli görmek ne anlama gelir?

Rüyada brokoli ve benzeri sebzeler elimizin altında kullanmaya hazır bekleyen kaynakları sembolize ederler. Tıpkı yemek pişirirken elimizin altında kullanabileceğimiz malzemeler gibi rüyada brokoli ve benzeri sebzeler bize kullanmamız için sunulmuş her kaynağı, her yapı taşını gösterebilirler. Rüyasında brokoli ya da diğer sebzeleri gören kişi bir şeyleri kombine edebileceğini, karıştırabileceğini ve harika eserler ortaya çıkarabileceğini bilmelidir.

Brokoli ve benzeri sağlıklı sebzeleri gördüğümüz rüyalar yaşamımıza giren enerjiler, kaynaklar ve bu kaynakları nasıl kullandığımıza dair bilgi getiren rüyalardır. Brokoli rüyası aynı zamanda daha iyi ve sağlıklı seçimler yapmak, ve yaşamımıza girecek tüm iyilik ve güzelliklere işaret eder. Beslenme rüyaları genel olarak kendimize faydalı olan şeyleri yaşamımıza katma metaforu rüyalardır. Sağlıklı besinler ve sebzelerle beslendiğimiz tüm rüyalar da yine buna benzer şekilde iyi seçimler yapmak ve bu seçimlerden dolayı kazanımlar elde etmekle ilgilidir.

 

Brokoli ve benzeri sağlıklı sebzeler günlük aktiviteleriniz için enerji ve güç kazanmanıza yardımcı olur. Sebzeler aynı zamanda büyüme ve gelişme için tüm ihtiyacın karşılanması ve ihtiyaç duyulan materyalleri elde etme metaforudur. Brokoli de diğer sebzeler gibi bir ham madde ya da kendimizi beslemek ve geliştirmek için kullanacağımız bir kaynağı sembolize eder. Fakat semboller dilinde ve rüyalar aleminde altı çizilen beslenme fiziksel beslenmeyle ilgili değildir. Kendini geliştirmek, bilgi edinmek ya da donanım kazanmak gibi kendimiz için yapabileceğimiz her iyilik ruhsal boyutta beslenmedir. Brokoli ve diğer sağlıklı sebzeler de güzel alışkanlıklara ve kendimizi ruhsal anlamda geliştirmek için kullandığımız tüm kaynaklara işaret edebilirler.

Rüyada görülen brokoli ve diğer sebzeler aynı zamanda arzuların gerçekleşme olasılığı ya da arzu edilen sonuçların elimizdeki kaynakları kullanarak oluşturulabileceğini bize hatırlatırlar. Brokoli ya da brokoliler, başka malzemelerle karıştırılarak nasıl güzel yemeklerin yapımında kullanabiliyorsa yaşam yolculuğumuzda da elimizin altındaki malzemeler güzel işler yapmamızda ve güzel projeler oluşturmamızda kullanılabilirler.

Kaliteli ve olgun brokolilerle ve sebzelerle dolu büyük bir sepet görürseniz, çok çaba harcamadan büyük bir başarı elde edersiniz. Birisi size bir rüyada hediye olarak böyle bir sepet verdiyse daha iyi bir işarettir. Bir sonucu elde etmeniz için tüm kaynaklar size sunulacaktır. Tek yapmanız gereken bu kaynakları kullanmak, biraz yaratıcılığınızı ya da yeteneğinizi eklemektir. Sonuç eğer siz isterseniz harika olacaktır.

 

Rüyadaki brokoliler ve benzeri sağlıklı sebzeler yaşamın bize getirdiği hediyeler ve “al bunları kullan” dediği sestir. Sadece tek bir brokoli ya da yalnızca sebze olarak brokolileri gördüğümüz rüyalar tek seslilik ya da tek materyale işaret edebilir. Fakat brokolilerin yanında çok çeşitli sebzeler görmek ve bu sebzelerin pişirilmeye uygun, olgun ve güzel sebzeler olması kaliteli malzemelerin ve bu malzemelere sahip olma gücünün işaretidir. Bir başka deyişle brokoli ya da diğer sebzelerin çürük olmaması ve güzel durması iyi işçilikle yapılmış ve harika projeler oluşturmamızda işimize yarayacak malzeme ve materyallerin hemen elimizin altında olduğuna işarettir.

Rüyada brokoli yemek

Rüyadaki brokoli ya da diğer sebzelerin çürük, bozuk ya da kötü görünüyor olmaları iyiye alamet değildir. Bu bazen kötü işçilik, ucuza kaçmak ya da özen gösterilmeden yapılan işlerden dolayı kötü sonuçlar alma alametidir. Ya da elimizin altındaki ham madde ya da kaynakların güzel projeler oluşturmamız için uygun ya da dayanıklı olmadıkları konusunda bize mesaj getirirler. Rüyadaki bu çürük brokoli ya da sebzeler ayrıca özensizlik ya da sabırsızlık sonucu başarısız projeler oluşturma alametidir.

Rüyada brokoli ya da diğer sağlıklı sebzeler evrenin bize sunduğu şans ve hediyelere de işaret edebilir. Evren bize başarıyı direk sunmaz, başarıya ulaşmamız için merdivenin basamaklarını sunabilir. Bazen de yalnızca başarıyı inşa etmemiz için ihtiyaç duyduğumuz ham maddeleri. İşte buna benzer bir durumla karşı karşıya iseniz rüyanızda brokoli ya da diğer sağlıklı sebzeleri görebilirsiniz. Sağlıklı sebzeler daima sizin faydanıza olacak materyallerdir ve bu rüyalar iyi huylu rüyalardır. Fakat sebzelerin solmuş olması hafif bir acı ya da üzüntü alameti olabilir.

Rüyadaki brokoliler ayrıca temel ihtiyaçların karşılanması, aranan paranın ya da materyalin bulunması alametidir. Fakat brokoli sevmeyen ya da brokoliden nefret eden birinin rüyasında brokoli ya da çok fazla brokoliler görmesi sevmediği şeylere bir süreliğine katlanmak zorunda olduğunun altını çizer.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

En çok görülen rüyalar

yolculuk

Wedding Dress

ölmüş anne

Wedding Dress

mezarlık

Wedding Dress

otobüs

Wedding Dress

öldürmek

Wedding Dress

eski sevgili

Wedding Dress

örümcek

Wedding Dress

hamile

Wedding Dress

yurtdışı

Wedding Dress

Rüyanızı yazın: