top of page

Rüyada büyük abdest görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Atık

 • Atmak

 • Engel

 • Arınmak

 • Faydasız

 • Kurtulmak

 • Vedalaşmak

 • Son vermek

 • İtici bulmak

 • İstenmeyenler

 • Ruhsal temizlik

 • Sorun gidermek

 • Artık istememek

 • İşe yaramayanlar

 • Boktan bir durum!

 • Baskıdan kurtulmak

 • Kötülüklerden kurtulmak

 • Yaşamı bloke edici durumlar

 • Yük ve sorumluluklardan kurtulmak

Rüyada büyük abdest görmek ne anlama gelir?

Büyük abdest rüyalarının özünde “fazlalıklardan kurtulmak” teması yatar. Bu tip rüyalar genellikle iç dünyamız tarafından “artık madde” ya da “işimize yaramayanlar” olarak kabul edilenlerin hayatımızdan ve sistemimizden atılarak iç dünyamızda rahatlamaya sebep olmasını temsil eder. Rüyasında tuvalete giderek rahatladığını gören büyük bir ihtimalle bir şeyden kurtulmuş olma hissi yaşayacaktır.


Rüyada dışkı negatif enerji ve faydasız işlerin sembolüdür. Rüyada dışkı aynı zamanda bize itici, gereksiz ve faydasız gelen bir şeyden kurtulmuş olmanın temsilcisidir. Eğer tuvalete gidip kendi dışkımızı görmüş isek bu bir nevi hayatımızdan kendi rızamızla çıkardığımız ve gözümüze “pis görülen” bir şeylerin simgesidir. Fakat rüyada gördüğümüz dışkı bize ait değilse bu başkasının atığı olarak algıladığımız her şeyin sembolü olabilir. Rüyada dışkı aynı zamanda eskimiş, işe yaramayan ve zamanla artık istemediğimiz şeylerin doğal yollardan hayatımızdan çıkmasının sembolüdür. Rüyada kendi dışkısına bakan aslında hayatından çıkardığı ve bilinçaltı tarafından “gereksiz” görülen bir şeye bakar. Bu rüyayı daha iyi yorumlamak için rüyanın senaryosuna ve kişinin rüyadan aldığı etkiye de bakılmalıdır.

Rüyada büyük abdest görmek

Rüyada dışkı istenmeyen durumlar ya da sorunlar hakkında bilgi getirir. “Dışkı” kelimesi bilinçaltı dilinde istenmeyen, atılmak istenen ya da kurtulmak istenen bir durumdur. Rüyada görülen dışkı aslında gerçek hayatta kurtulduğumuz baskıların ve sorumlulukların sembolüdür.  Bazıları için bu rüya bir nevi ruhsal temizlik ya da arınmaya delalet eder. Rüyasında dışkısını tuvaletin dışında evde ya da olmaması gereken bir yerde gören için bu anlam geçerli değildir. Bu durumda rüya sahibi çözdüğünü sandığı bir sorunu aslında geleceğe erteler ya da başkasının üzerine yıkar.

Rüyada büyük abdestini yapmak:

Rüya yorumculuğunda vücudumuza giren her şey aslında hayatımıza girenlerin, vücudumuzdan çıkanlar ise hayatımızdan çıkanların sembolüdür. Rüyadaki dışkı ise hayatımızda bizi rahatsız eden tüm negatif enerjilerin sembolüdür. Bu yüzden rüyada kaka yapmak negatif enerjiden arınmak, sorumlulukların azalmasından dolayı rahatlamak ya da hayatımızdan bir şeyleri çıkarmış olmaktan duyulacak rahatlığın sembolüdür. Bu rüyayı gören hayatındaki tüm blokelerden ve engellerden kurtulur ve yaşam yolculuğunda hızı artar. Rüyada görülen dışkı aynı zamanda negatif enerjilerin ve olumsuzlukların simgesidir. Dolayısıyla rüyada kaka yapmak tüm negatif enerjilerle vedalaşmanın müjdecisidir.

Rüyada dışkı aynı zamanda gözümüze “pis” ya da itici gelen her şeyin, hatta sevmediğimiz insanların temsilcisi bile olabilir. Bu yüzden rüyada kaka yapan kişi uyandığı gün hoşuna gitmeyen bir durumdan ya da sevmediği bir insandan kurtulduğunu anlayarak sevinebilir. Örneğin, rüyamızda kaka yaptığımızı gördükten sonraki gün iş yerinde hiç sevmediğimiz birinin işten çıktığını öğrenmemiz mümkündür. Bilinçaltı diliyle aslında rüyadaki dışkı gözümüze çirkin gelen ya da nefret ettiğimiz her şeyin sembolüdür. Bu yüzden bu rüya nefret ettiklerimizle vedalaşmanın müjdesini verir.

Rüyada herkesin içinde büyük abdestini yapmak:

Rüyada herkesin içinde kaka yapmak bazıları için utanç verici olduğunu düşündüğü bir durumla karşılaşmak ya da bir sırrın herkes tarafından duyulması anlamına gelir. Fakat bu rüya her zaman böyle yorumlanmaz. Rüyasında herkesin önünde kaka yapan ve bundan utanmayan kişi ise farkında olmadan başkalarına itici ya da yanlış gelen hareketlerde bulunur. Bu rüyanın sahibi etik olmayan bazı davranışlar yapar ya da birileri tarafından kınanır. Rüyada insanların içinde kaka yapmak aynı zamanda bir skandalın baş rol oyuncusu olmak ya da bir hareketin toplum tarafından tepki çekmesi ve ayıplanmaya delalet eder.


Rüyada kaka temizlemek ayıp kapatmak ya da bir şeyin üstünü örtmeye çalışmaya delalet eder. Bazıları için bu rüya çok meşakkatli bir işi ya da bir sorunu halletmektir. Tüm bunlara ilave olarak rüyada kaka temizlemek hayatı düzene sokmak, gereksiz şeylerle vedalaşmak ve geleceğe dair olumlu kararlar almaya delalet eder. Rüyada kaka temizlemek oldukça hayırlıdır ve tüm sorunların teker teker hallolacağını da müjdeler. Rüyasında kaka temizleyip ortalığı tertemiz yapan kişi tüm sorunlarını halleder ve tüm borçlarını öder ve rahatlar.

Rüyanızı yazın:

bottom of page