Rüyada çocuk doğurmak

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Umut

 • Enerji

 • İlham

 • Fırsat

 • Çocuk

 • Sürpriz

 • Tohum

 • Değişim

 • Potansiyel

 • Yaratıcılık

 • Başlangıç

 • Yenilenmek

 • Yeni bir fikir

 • Yeni bir proje

 • Yaratıcı enerji

 • Kabuğundan çıkmak

Rüyada çocuk doğurmak ne anlama gelir?

Çocuk doğurma rüyalarında güç, ilham, potansiyel ve eylem vardır. Bu rüyalar aynı zamanda yaşamımızda yeni bir şeyin doğumuna işaret ederler. Bizi mevcut durumumuza bakmaya ve yaşamımızda ufa bir şeyi dilediğimiz herhangi bir şeye dönüştürmek için ilk dokunuşu yapma gücüne sahip olduğumuzu hatırlatırlar.


Çocuk doğurduğumuz bir rüya kendi kendimize yeteceğimiz ve kendi enerjimizden başka hiçbir şeye ihtiyaç duymayacağımız bir döneme girişi müjdeler. Gelişmek için kendinizden başka bir şeye ihtiyacınız yok fırsatların ortaya çıkmasıyla gerekli adımların atılması durumunda yaşamda çok büyük kapıların açılacağı bir dönem sizi bekliyor. Bir çocuk doğurma rüyası aynı zamanda bağımsız olmak, tek başına gitmek ve sürüden ayrılan kuzu olmakla ilgili olabilir. Bu rüyayı gördüyseniz şans sizinle birlikte, ne yapacaksanız bunu kendi başınıza yapabilecek durumdasınız.

Rüyada çocuk doğurduğunu görmek

Rüyada çocuk doğurduğunu görmek her zaman olumlu işarettir (çocuk çirkin, hasta ya da kötü görünümlü değilse) hedeflerinizin peşinden gitmeniz konusunda mükemmel bir işarettir. Bu rüyayı gördüyseniz daha yenilikçi, engellerin ortadan kalktığı ve kabuğunuzdan çıktığınız bir sürece girmeye hazır olun. Aklınıza gelen tüm fikir ve projeleri ilk başta önemli ya da önemsiz olmalarına bakmazsızın dikkate alın. Aklınızdaki bir fikir ya da ilham belki yaşamınızda kocaman bir şeye dönüşecek.


Rüyada çocuk doğurmak sembolik olarak yurt dışı rüyalarına benzer. Her ikisinde de merkezden uzaklaşma, açılma ve konfor alanının dışına çıkma teması vardır. Bu rüya bir işe girişme konusunda derin bir duygu ve motivasyon barındırır. Çünkü rüyada doğurduğumuz bir çocuk aslında sizin için “yeni bir şeyin doğumu” metaforudur. Belki yaşamınızda aniden beliren bir ilham, yeni bir rota, bir fikir ya da fırsat, bu öyle bir şey ki yepyeni bir şeyin doğumu ve şu andan itibaren her şey sizin için çok farklı olacak.

Evli olmayan birinin rüyada çocuk doğurduğunu görmesi

Evli olmayan biri için çocuk doğurmak rüyasında aşırı derecede güçlü bir titreşim ve enerji var. Bu rüya 4 maddeyle özetlenecek olsaydı onlar şunlar olurdu. Yenilik, yaratıcılık, daha farklı bir bakış açısı kazanmak, kabuğundan çıkmak. Rüyasında çocuk doğurduğunu gören kişi ilk başta “küçük bir proje” olarak adandıracağı bir projeye başlar, daha sonra bu proje büyür. Dünyanın en büyük şirketleri Amazon, Facebook ve daha niceleri, hepsi aslında bir çocuk gibi küçük başlamışlardı. Hatta bir zamanlar birinin zihninde yalnızca bir düşünce tohumu olarak şekilsiz bir boyutta (zihinsel enerji boyutu) bekletiliyolardı. Belki sizin de bir fikrini şu anda bu şekilde bekletiliyor.


Manevi perspektiften bakılırsa çocuk ve doğurma eylemleri  rüyalarda eski devirlerden beri “yaratılış alameti” olarak görülmüşlerdir. Bu rüyalar tıpkı numerolojik olarak “bir” sayısı gibi davranırlar. Tüm sayıların ortaya çıktığı temel kuvvet, her şeyin başladığı nokta, Hazreti Adem ile insanlığın başlaması gibi. Bir bebeği doğurduğumuzu rüyamızda gördüğümüzde de yaşamımızda bir şeyin başlamasına hazır olmalıyız.

Rüyada bebek doğurmak

Çocuk doğurduğumuz rüyalar manevi olarak bir başlangıca işaret ettiği konusunda hemen hemen tüm rüya yorumcuları hem fikirdir. Fakat, yaşamımızda başlayan şeyin iyi mi kötü mü olduğu konusunda bazı ayrıntılara dikkat etmemiz gerekir. Siyah çocuk, hasta çocuk, ağlayan çocuk ya da mutsuz çocuk bazen kara günlerin başlangıcına işaret edebilir. Belki de yaşamımızda “ufak bir mesele” olarak gördüğümüz bir şeyin zamanla büyük bir mesele haline gelmesi potansiyeli vardır. Bu rüyayı gören kişi ufak bir sağlık şikayeti varsa bile ciddiye alıp erken teşhis için doktora görülmelidir. Aksi taktirde gelecekte bu sorunun daha büyümüş olarak rüya sahibinin karşısına çıkma olasılığı oldukça yüksek.


Rüyada doğurduğumuz çocuk genellikle yaşamımızda bir “yaratıcılık” evresine değinir fakat yaratılanın sonuç üretip üretmeyeceğiyle ilgilenmez. Bu tür rüyalar genellikle bir fikir ya da projeden büyük sonuçlar üretilebileceğini vadederler fakat yine de rüya sahibi sonucun kendisine bağlı olduğunu anlamalıdır. Rüyadaki yeni doğan çocuk belki de aklınıza gelen ve sizi zengin edecek bir fikirdir. Fakat, bu fikrin gerçeğe dönüşmesi konusunda hiçbir şey yapmazsanız sadece aklınızda fikir olarak kalmaya devam edecek ve size hiçbir menfaat getirmeyecektir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Koç

Astrozia.com

Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

En çok görülen rüyalar

tsunami

yolculuk

ölmüş anne

mezarlık

otobüs

öldürmek

eski sevgili

örümcek

hamile

yurtdışı

Rüyanızı yazın:

Copyrights

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.