top of page

Rüyada çok pis su görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Sorun

 • Korku

 • Fenalık

 • Kötülük

 • Tehlike

 • Dedikodu

 • Kötü enerji

 • Rahatsızlık

 • Kötü arkadaş

 • Düzensizlik

 • Düzensiz hayat

 • Halledilmesi gereken sorunlar

Rüyada çok pis su görmek ne anlama gelir?

Su rüyalarında çok fazla manevi ve psikolojik anlam gizlidir. Su genellikle duygusal istikrar, değişkenlik ve akışkanlıkla ilgilidir. Suyun kirli olması duygusal yaşamımızda bir şeylerin yolunda gitmediği alametidir. Bu rüya duygusal alemimizde temizlememiz ve arındırmamız gereken negatif enerji ve düşünceler olduğu konusunda bize bilgi getirir.


Su, duygular alemimizi temsil eder. Su, aynı zamanda yaşamın öncüsüdür ve bu nedenle doğurganlık, yaratıcılık, duygusal refah, yenilenme, saflık ve yeni çabalarla ilişkilidir. Su akışkan bir madde olarak değişimi ve dönüşümü de temsil eder. Suyun kirli olması ise tüm bu duygular ve akışkanlık içerisinde yer alan negatif enerji ve arındırılması gereken duyguların varlığına atıfta bulunur. Bir şeyler ruhunuzu ve bilinçaltınızı zehirliyor ve kirletiyor olabilir. Belki de olumsuz düşünce bataklığına batmışsınız. Asla unutmayın, düşünceleriniz bazen sizin için kehanet oluşturacak güce sahiptir. Negatif düşünceleri ruhunuzda barındırırsanız negatif sonuçlar alırsınız.


Rüyada çok fazla pis su ve pis suya bulaşmak bazen bir belaya bulaşmak ya da sorunla boğuşama işaret eder. Pis suyu farklı şekillerde görmüş olsak da anlamı aynıdır. Pis suyu içmek ya da pis suyun içinde yüzmek her zaman pis bir işe bulaşmak olarak yorumlanmalıdır. Su aslında temizlenmek için kullanılır, pislenmek için değil. Eğer rüyada pis suyun içinde kendimizi görüyorsak arınmamız gereken bir şeyler olduğunu anlamalıyız.


Rüyada  pis suda dolaştığını görmek rüya sahibinin ruhsal alemini rahatsız eden sevimsiz bazı durumların yaşanacağına delalettir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda duygusal anlamda rahatsız edici bazı olaylar yaşayabilir ya da kendisini irite edici durumlarla karşılaşabilir. Fakat pis suyu rüyasında önce gören sonra bu pis sudan arınan kişi bazı meselelerle uğraşsa da eninde sonunda sorununu halleder.


Rüyadaki pis su aynı zamanda gölge (veya daha karanlık) tarafınızı ve sizi sınırlayan ve sizi kendinizin en iyi versiyonu olmaktan alıkoyan negatif güçleri temsil eder. Olumsuz alışkanlıkların, bağımlılıkların, davranışların, düşünce kalıplarının ve ilişkilerin etkisinde olabilirsiniz. Kısa vadeli ve zevk verici şeylerin etkisinde çok fazla kalmaktan dolayı size faydalı olan her şeyi unutmuş olabilirsiniz. Belki de ruhunuzu şeytana sattınız ve kirlenmiş hissediyorsunuz. Hele ki rüyada çok pis bir suyun içinde yüzdüğünüzü gördüyseniz bu rüyada kesinlikle bir kirlenmişlik ya da günahkar olma hissi var.

Pis su bir rüyada ortaya çıktığında bunu bu olumsuz etkilerin farkında olmak olarak görebilirsiniz. Sizi ya da ruhunuzu kirleten ve “temiz bir insan” olmaktan alıkoyan bir şeyler olduğunu düşündüğünüz kesin. Belki de bir pisliğe bulaştınız ve bu pislikten kendinizi nasıl arındıracağınızı bilemiyorsunuz. Bu yüzden pis suda yüzdüğünüz rüyasını görmüş olabilirsiniz. Işığınızı kaybedip negatif etkilerin tuzağına düştüğünüzü hissediyor da olabilirsiniz.


Pis su rüyasını gördüyseniz en yüksek potansiyelinize çağırıldığınızı anlamalısınız. Hala sizin için bir çıkış yolu var. Ancak öncelikle sizi engelleyebilecek sağlıksız bağlılıkları veya sınırlayıcı inançları bırakmalısınız. Bir bağımlılık, sağlıksız ilişkiler ya da size faydası olmayan bir kariyer söz konusu olabilir. Büyümenizin önünde duran, kendi kendinize empoze ettiğiniz sınırlayıcı inançları salıverin. Aslında bu düşündüğünüzden daha kolay olacak. Tek yapmanız gereken kendinizi tüm bu negatif işlerden arındırmak.


Pis su gördüğünüz ya da pis suyla uğraştığınız bir rüya aynı zamanda sizi sınırlayıcı inançlarınıza ve sağlıksız bağlarınıza bağlayan zincirlerden kendinizi kurtarmanız için davetiye gönderir. Belki de iç korkularınızla ve endişelerinizle yüzleşmenin tam zamanı. Size ve içsel ruhunuza zararlı olduğunu bildiğiniz şeyleri ortadan kaldırın. Bu her anlama gelebilir: daha sağlıklı bir diyet oluşturmak, daha az televizyon izlemek, sigarayı bırakmak, sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek veya hedeflerinize daha fazla odaklanmakla ilgili olabilir.

Rüyada pis su içmek:

Pis su içtiğimiz rüyalar en genel anlamı itibariyle ruhumuzun zehirlendiğine ve mutsuzluğa işarettir. Kirli suyu içmek (veya içinde yüzmek) bir tür ruhsal krizi de sembolize edebilir. Sudaki kir ve kirlilik olumsuzluk, endişe ve bulanık düşüncenin belirtileri olarak karşımıza çıkar. İçme suyuna karışmış kirli su yaşamımıza giren negatif enerji ve bizi olumsuz etkileyen her şeyin sembolü olabilir. Bunlar bazen bizi zehirleyen düşünceler olabileceği gibi bazen çevremizdekilerin bize empoze ettiği düşünceler de olabilir.


Rüyanızı yazın:

bottom of page