top of page

Rüyada Cumhurbaşkanı görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Otorite

 • Emir

 • Yetki

 • Patron

 • Baba

 • Rütbe

 • Başarı

 • İstikrar

 • Düzen

 • Olgunluk

 • En tepedeki zat

 • Murada ermek

 • Büyük bir zat

 • Güç kazanmak

 • Zirveye ulaşmak

 • Yetkiyi eline almak

 • Mükemmelliğe ulaşmak

 • Koltuk savaşını kazanmak

Rüyada Cumhurbaşkanı görmek ne anlama gelir?

Rüyada Cumhurbaşkanı genellikle rüya sahibinin hayatında en yüksek rütbede oturan kişinin ya da en ulaşmak istediği zirve noktanın temsilcisidir. Bu rüyayı gören yaşadığı hayata göre başkanın kendisi için aslında kimi ifade ettiğini anlamaya çalışmalıdır. Başkan ya da Cumhurbaşkanı kimileri için çalıştığı şirketin patronu, kimi için babası hatta bazıları için ulaşmayı çok arzuladığı partnerin temsilcisi olabilir. Bu rüya cumhurbaşkanı ile rüya sahibi arasında rüyada tam olarak ne olduğuna bağlı olarak yorumlanmalıdır.

 

Rüyada Cumhurbaşkanı otorite sahibi ya da kontrol gücü olan kimsenin, kişinin hayatına şekil verici bazı güçlerin hatta bazen devletin temsilcisi olabilir. Bu rüyayı gören kişinin verilen bir emir ya da karar sonrasında hayatında bazı şeylerin değişmesi ya da rüya sahibinin kendini bir değişim girdabında bulması ihtimali yüksektir. Rüyada cumhurbaşkanından gelen bir emir ya da söz aslında gerçek hayatta rüya sahibinin hayatında olabilecek değişim ya da etkenlerin simgesidir. Örneğin cumhurbaşkanı rüya sahibini davet ediyor ise ertesi gün rüya sahibinin kendisinden çok daha yüksek bir otorite tarafından bir yere çağırılması ihtimali vardır.


Rüyada Cumhurbaşkanı ayrıca yüksek mevkilere yapılan ziyaretlerle de alakalıdır. Cumhurbaşkanının yanına çıkan kendisinden çok daha yüksek mevkide oturan bir zatı ziyarette bulunabilir. Cumhurbaşkanının ayağına geldiğini görmek en hayırlı rüyalardandır. Bu kişiye devletten çok büyük bir menfaat ya da teklif gelir. Bazen cumhurbaşkanının kişinin ayağına gelmesi rüya sahibine sunulan çok büyük bir fırsat ya da nasiptir. Rüyasında cumhurbaşkanının kendisini ziyaret ettiğini gören kişinin muradı ayağına gelir. Bu murat bazen hayal edilen bir iş, sevilen bir partner ya da dört gözle beklenen bir şey olabilir.


Rüyada  Cumhurbaşkanıyla görüşmeyi düşünüp onu hiçbir yerde görememek, koltuğunu boş görmek ya da adını duyduğu halde yüzünü görememek hayra yorulmaz. Bu kişinin muradı gerçekleşmez, bazı umdukları olmaz, öğrenciyse bir sınavdan istediği puanı alamaz ya da iş başvurusu yapmış ise o iş olmaz. Rüyada cumhurbaşkanını görmek her zaman iyidir fakat onu  aradığı halde bulamayan kişinin bazı istekleri ve dilekleri olmayacaktır. Rüyada yolda tesadüfen cumhurbaşkanı ile karşılaşan kişi hiç ummadığı bir yerden para, miras ya da bir nasip alır.

Rüyada cumhurbaşkanıyla konuşmak

Rüyada Cumhurbaşkanıyla konuşmak en zirve noktayla yapılan iletişimdir. Bu rüyayı gören kişi aslında çok büyük bir arzusu ya da muradıyla bağlantı kurmuştur. Cumhurbaşkanı kişinin ulaşmak istediği zirve ya da çok arzuladığı bir şeyin temsilcisidir ve onunla konuşan kişi ufukta hayallerinin gerçekleştiğini görecektir. Bazen cumhurbaşkanıyla konuşmak rüya sahibi için birlikte olmayı çok istediği bir partnerle tanışmak, barışmak ya da iletişime geçmektir. Rüyasında cumhurbaşkanıyla konuşan kişi bir muradına ermeye çok yakındır.


Rüyada Cumhurbaşkanıyla konuştuğunu gören yüksek bir mevkiden veya devletten  haber, müjde ya da bir mükafat alır. Bu rüya hayırlıdır. Sevdiğinden ayrı olan kişi bu rüyayı görürse sevgilisi yanına gelir, işsiz görürse bir iş ayağına gelir, bir muradı olan kişi görürse muradının olacağının sinyalini alır. Rüyada cumhurbaşkanından güzel sözler duymak her zaman mükafatlandırılmaktır fakat kötü sözler duymak bazen bir büyükten azar işitmek ya da devletten rüya sahibine bir ceza kesilmesine delalettir.


Rüyada Cumhurbaşkanının sarayını ziyaret eden kişi çok istediği bir hayaline kavuşur ya da gitmek istediği bir yere gider. Bir öğrenci için bu hayallerini kurduğu okula girme hakkı kazanmak, bir işsiz için hayallerinin işini elde etmek ya da sevdiğine kavuşamayan için sevdiğiyle buluşmaktır. Bu rüyayı yurt dışına ya da bir yere gitmek isteyen kişi görür ise istediği ülkeden vizesini alır ya da oraya gitmek için önünde bulunan tüm engelleri ortadan kaldırır.

Rüyada Cumhurbaşkanından bir şey almak:

Rüyada cumhurbaşkanının elinden bir şey almak çok yüksek seviyede oturan bir kişiden, bir büyükten ya da devletten bir menfaat almaktır. Bu rüyayı gören kişi ummadığı yerden bir para, miras ya da ikramiye alabilir. Bazıları için bu rüyanın anlamı altın değerinde bir tavsiye almaktır. Bu tavsiye her ne kadar para olmasa da kişiyi çok yüksek zirvelere çıkarabilecek kadar değerli ve önemlidir. Rüyasında  cumhurbaşkanından bir şey aldığını gören kimse eğer 3 gün içerisinde bir büyüğünden bir tavsiye alıyor ise bu tavsiyeyi dinlemelidir. Fakat rüyasında cumhurbaşkanından aldığı şey onun elini yakan, ona zarar veren ya da hoşuna gitmeyen bir şey ise bu kişi büyük bir ihtimalle bir cezaya çarptırılır.


Rüyada  yabancı bir ülkenin cumhurbaşkanı kişinin içine dahil olmadığı bir organizasyonun başındaki zattır. Başka ülkenin cumhurbaşkanı bazen rüya sahibi için başka bir şirketin patronu, başkası tarafından  elde edilmiş fakat kişinin gözünü diktiği bir kariyer ya da aşk hayatında başkası ile evli bir sevgilidir. Bu rüyayı yorumlamak isteyen kişi başka ülkenin cumhurbaşkanı ile arasında tam olarak ne geçtiğine bakarak yorumu yapmalıdır. Başka bir ülkenin cumhurbaşkanı ile el tokalaşan çalıştığı şirketin dışında bir şirketten iş teklifi alabilir, içinde bulunduğu bir organizasyonun dışında bir yerlerden kendisine haber ya da teklif gelebilir. Başka bir ülkenin cumhurbaşkanının kendisini ziyarete geldiğini gören kişiye yurt dışından ya da uzak bir şirketten bir iş teklifi gelmesi ihtimali vardır. Bu rüyayı görene aynı zamanda evli bir kadın ya da erkeğin göz dikmesi ihtimali de bulunur.

Rüyada Cumhurbaşkanı ile el tokalaşmak:

Rüyada cumhurbaşkanıyla tokalaşmak çok hayırlı bir işin olması, bazen bir kişinin bir iş için yaptığı bağlantıları kurması ya da bazı engellerin ortadan kalkmasına delalettir. Cumhurbaşkanının tokalaştığı eli aslında kişinin bir arzusuyla bağlantısının simgesidir. Rüya sahibi artık bir şeylerin nasıl olacağını ya da nasıl yapılması gerektiğini bilmektedir ve bazı engeller ortadan kalkmıştır. Bu rüyayı gören kişinin bir muradına ermesi çok yakındır ve daha önce deneyip başarısız olmuş ise tekrar denemelidir. Bazen cumhurbaşkanıyla tokalaşmak bir iş için vize ya da onay almak ya da beklenen iznin çıkması bir anlaşma ya da uzlaşmanın sağlanmasına delalettir.


Rüyada kendisinin Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse gerçek hayatta çok yüksek bir zirveye oturur. Bu kişi bazen iş hayatında birinin koltuğunu ele geçirmekle ve kariyerde yükselmekle alakalıdır fakat bazen aşkta başarıya delalettir. Rüyasında cumhurbaşkanı olduğunu gören bir muradına erer ve muradı işle ilgiliyse çok istediği bir kariyeri elde eder ya da muradı aşk ile ilgiliyse çok istediği partneri elde eder.


Rüyada Cumhurbaşkanı olmak bazen güç,  yetki ya da kontrolü ele geçirmektir. Cumhurbaşkanı olan hayatıyla ilgili bir konuda tüm kontrolü ve yetkiyi eline alır ve artık her şey rüya sahibinin arzu ettiği gibi olacaktır. Bu rüyayı gördükten sonra kaos sona erer, kontrolden çıkmış her şey  tekrar rüya sahibinin kontrolü altına girecektir. Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu gören aynı zamanda büyük bir başarıya imza atar ve düşman ya da rakiplerini alt eder.


Rüyada Cumhurbaşkanının öldüğünü görmek:


Rüyada Cumhurbaşkanının ölmesi kaos ya da kontrol mekanizmasının ortadan kalkmasıdır. Bu rüya bazen tek başlılığın sona ermesi ve her kafadan bir ses çıkmasına delalettir. Rüyada cumhurbaşkanının ölmesi ayrıca kişinin hayatında çok önemli ya da yüksek rütbede oturan bir kişini işten çıkması ya da kontrolü elinden bırakmasıyla özdeşleşir. Bu rüya hayırlı rüyalardan değildir ve rüya sahibi için bazı konularda sorunlar yaşanabileceğine işaret eder. Bazen rüyada cumhurbaşkanını ölmesi çok yüksek bir mevkide birinin işten çıkması ve koltuğunun boş kalmasına delalettir.


Rüyada cumhurbaşkanının ölmesi bazen organizasyon yetersizliği, iyi bir lider ya da patrona ihtiyaç duymak gereksinimi bazen bir yaşam koçuna duyulan ihtiyaçtır. Bu rüyayı gören kişi hayatına dair önemli kararlar vermeli fakat gerekiyorsa birinden yardım almalıdır. Rüyasında cumhurbaşkanının öldüğünü görenin gerçek hayatta kendisi için çok önemli olan bir kişiden uzaklaşması ya da sevgilisinden ayrılması ihtimali de vardır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page