Rüyada diş kırılması

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Kayıp

 • Zarar

 • Kötü işçilik

 • Uyumsuzluk

 • Planın bozulması

 • Grubun sağılması

 • Nizamın bozulması

 • Uzun vadeli plan sorunları

 • Organizasyonda sorunlar

 • Peş peşe gelenler sorunlar

 • Hanede kavga ya da ayrılık

 • Akrabalarla yaşanacak sorunlar

 • Bir grup insan arasındaki tartışma

 • Baştan savma hazırlanmış bir proje

 • İş yeri çalışanları arasında kavga ve tartışmalar

Rüyada dişin kırıldığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada diş ya da dişlerin kırılması gerçek hayatta kalp kırmak ya da telafi edilmeyecek şekilde zarar vermek ile ilgilidir. Rüyasında dişinin ya da dişlerinin kırıldığını gören kişi bir hata sonucunda zarar görür ve kayıp verir. Diş kırılması aynı zamanda insanları kırmak, kötü ya da incitici söz söylemek ya da konuştuğu şeyden pişmanlık duymaya delalettir.


Rüyada görülen dişler aynı zamanda nizam, uyum ve bir bütünü oluşturan yapı taşlarını temsil eder. Bu yüzden rüyada kırılmış dişler her zaman görüntü bozukluğu, bir esere uymayan duruş sergileyen ufak ayrıntılar ya da bir organizasyonda aşırı derecede göze çarpan ve kötü duruşuyla sırıtan her şeyi temsil ediyor olabilirler. Rüyada güzel ve inci gibi dişler hep güzelliğin ve kusursuzluğun simgesi iken kırık dişler göze güzel görünmeyen ya da onarılması gereken kusurları temsil eder.

Rüyada dişinin kırıldığını görmek

Rüyadaki kırık dişler aynı zamanda ufak tefek meseleler, üzerinde durulması gerekenler ve bizim tarafımdan bir el atılması gereken her şeyi temsil edebilirler. Rüyada dişleri kırık olanın hayatında çeki düzen vermesi gereken alanlar bulunur ve bu alanlara bir el atması gerekir. Dişlerin rüyadaki dizilişi aslında günlük hayatımızda olayların ya da kişilerin duruşları hakkında bilgi verir. Bu yüzden kırık dişler bazen hayatımızda başlangıç yapıp sonuna getirmediğimiz ve tamamlamadan öylece bıraktıklarımızın da temsilcisi olabilirler. Bu rüyanın sahibi kendi hayatıyla ilgili bir düzenlemeye ve plana ihtiyaç duyar.

Rüyada dişlerin kırılması:

Rüyada dişlerinin kırıldığını gören kişi ayrıntılara daha fazla dikkat etmesi gereken kişidir. Rüyada kırılmış dişler bazen gerçek hayatta baştan savma yapılmış işler ya da başlayıp bitirilmeyenler temsil eder. İrili ufaklı, büyük küçük ve uyumsuz dişler ise dağınık kafalı olmanın ve hayata plansız bakış açısı sergilemenin göstergesidir. Bu rüyanın sahibinin hayatında uyum ve denge büyük bir ihtimalle bulunmaz ve hayatının gidişatına dair önemli kararlar vermesi gerekmektedir. Rüyasında dişlerinin hepsinin kırıldığını gören kişi bir organizasyondan dışlanır ya da çok sayıda arkadaş kaybeder.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Astrozia.com

Rüyada görülen dişler aynı zamanda hane halkını temsil eder. Ön iki diş anne-baba ikilisidir. Alt dişler ise hanenin çocukları hakkında bilgi verir. Rüyasında ön dişlerinden birinin kırıldığını görenin anne ya da babasının vefat etmesi, gurbete gitmesi ya da anne-baba dan ayrılması ihtimali bulunur. At dişlerinden birinin kırılması ise evladın veya hanede yaşayan yaşça küçük olan birinin vefatına, gurbete gitmesine ya da evden ayrılmasına işarettir. Rüyada dişlerden birini kırık görenin hanesinden biri hastalanabilir.

Rüyada görülen üst dişler bazen bir organizasyonun üst kademesindeki kişilere alt dişler ise alt kademe işçilere işarettir. Bu yüzden rüyasında üst dişlerde kırık gören kişinin çalıştığı şirket ya da organizasyonda üst pozisyonda birinin vefatı ya da işten çıkması söz konusu olabilir. Yine alt dişlerde kırık ise alt kademelerdeki işten çıkma ya da çıkarmalardır. Yine aynı şekilde alt kademedeki kırık dişler bazen kötü işçiliğe ya da işini düzgün yapmayan alt kademe elemanlara işarettir

En çok görülen rüyalar

tsunami

yolculuk

ölmüş anne

mezarlık

otobüs

öldürmek

eski sevgili

örümcek

hamile

yurtdışı

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.