top of page

Rüyada doğum günü görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Şans

 • Neşe

 • Milat

 • Karar

 • Enerji

 • İlham

 • Fırsat

 • Yenilik

 • Doğum

 • Mutluluk

 • Hamilelik

 • Yaratıcılık

 • Güzel haberler

 • Parlak bir fikir

 • Dönüm noktası

 • Önemli bir karar

 • Değişim sinyalleri

 • Yeni bir başlangıç

 • Yeni bir potansiyel

 • Bir projenin doğumu

Rüyada doğum günü olduğunu görmek ne anlama gelir?

Doğum günü rüyalarının özünde daima “yeniden başlamak” teması yatar. Doğum günü rüyası bize daha önceki bir sürecin haricinde yeni bir sürece başlamanın ve yenilenen enerjinin müjdesini verir. Rüyasında doğum günü gören bir şeye sıfırdan başlar ve kendini hiç olmadığı kadar enerjik hisseder.


Rüyada doğum günü aynı zamanda reenkarnasyon, yeniden doğuş ve bitirilmiş bir süreç sonrasında tekrar başlangıç çizgisine dönerek yeni bir yarışa başlayacak olmanın altını çizer. Bu rüyayı görenin daha önceki bir süreci sonlandırarak aldığı yeni bir kararla hayatında tertemiz bir sayfa açması ihtimali bulunur. Doğum günü bazıları için yeni bir ilişki, yeni bir iş hatta eski ilişkinin bitirilmesi ya da boşanma sürecinin tamamlanması anlamına bile gelebilir. Aslında rüyada doğum günü ile ölüm rüyaları her ne kadar zıt temalar olsalar da sembolik olarak benzerlik gösterirler. Her iki rüyada da bir bitiş çizgisi varılan yeni bir başlangıç çizgisi noktasını vurgular.

Rüyada doğum günü olduğunu görmek

Rüyada doğum günü yeni bir dönem ve yeni bir başlangıçtır. Bu rüya daima kişinin kendisi tarafından yapılacak değişimleri temsil etmez. Bazen çalıştığı şirkette radikal kararlar alınması ve bu kararların sonrası gelecek değişimleri hatta başka bir memlekete giderek yeni bir ortamda yeni bir hayata başlamayı da temsil edebilir. Kısacası rüyada doğum günü daima yeni başlangıçlar, yeni arkadaşlıklar ya da kişinin hayatında başlayacak yeni bir dönemin simgesidir. Bu rüyayı gören aynı zamanda doğum gününden nasıl bir etki aldığına bakarak rüyayı yorumlamalıdır. Doğum gününde kötü şeyler yaşanması kötü başlangıçlara delalet eder.

Rüyada doğum günü olduğunu görmek:

Rüyada doğum günü olduğunu görmek rüya sahibinin iç dünyasındaki bir reenkarnasyon “yeniden doğuş” noktasına varmasının temsilcisidir. Sembolik olarak her ne kadar birbiriyle alakası yok gibi görünse de rüyada çark ve doğum günü neredeyse birbirinin aynısıdır. Her ikisinde de başlayan bir şeyin bir turunu tamamlayarak yeni bir tura başlaması teması bulunur. Rüyada doğum günümüz olduğunu görmek de yine buna benzer bir şekilde bir şeyin yıl dönümünün olması ya da bir turun tamamlanarak hayatımızda yeni bir tura başlamayı temsil eder. Rüya sahibi çok iyi düşünmeli ve bu turun kendisi için neyi temsil ettiğini anlamaya çalışmalıdır.

 

Rüyada doğum günü olduğunu görmek aynı zamanda yepyeni kararlar almak ve kendini yeniden doğmuş gibi hissetmenin temsilcisidir. Bu rüyada aynı zamanda “daha önceki sürecin tamamlanarak kişinin kafasında kapatılmış bir sayfa olarak algılanması” teması bulunur ve dolayısıyla rüya sahibi için bir rahatlama ve kapanış söz konusudur. Gerçekte doğum günü olmadığı halde rüyasında doğum günü olduğunu gören kişi için tüm bu anlamlar geçerlidir aynı zamanda bu rüya sahibi için yeni bir şey keşfetme ya da yeni bir fırsat yakalayarak hayatı farklı bir yöne yönlendirme ihtimali bulunur.

Rüyada doğum günü partisi:

Rüyada doğum günü partisi kişinin hayatında cereyan eden bazı değişim ve gelişim sürecinin topluma ya da sevdiklerine duyurulmasının altını çizer. Bu rüya bazen yeni bir yeteneğin ya da fırsatın keşfedilmesinden duyulan mutluluk ve huzurun aynı zamanda bu mutluluğu rüya sahibinin sevdikleriyle paylaşmasının simgesidir. Kısacası rüyada doğum günü partisi gören aslında hayatında başlayan yeni bir süreci sevdikleriyle kutlar. Tüm bunların yanı sıra bu rüya bazen daha önce keşfedilmemiş bazı yeteneklerin keşfedilerek artık insanlığın faydasına kullanılması ve bunun ilk ödülünün ya da ilk gelirin alınmasıyla ilgilidir.


Rüyada doğum günü kutlamak mutlu haberleri sevdikleriyle paylaşmaya delalettir. Bazen doğum günü kutlamak yeni bir süreci tanımak, kabullenmek ve o süreçle kucaklaşmaktır. Doğum günü rüyalarıyla çark rüyaları aslında her ne kadar birbiriyle alakasız gibi görünseler de sembolik olarak birbirlerine oldukça benzerler. Her iki rüyada da “reenkarnasyon” teması ve bir şeyin yeniden başlıyor olmasını “yıl dönümü” kutlama vardır. Bu rüyanın sahibi kendisi için neyin yeniden başladığını anlayarak rüyayı yorumlamalıdır.


Rüyada doğum günü pastası kaderin bize sunduğu ufak tefek jest ya da güzel haberlerin temsilcisidir. Bu pastadan yiyen bir şeyden nasiplenir ya da fayda görür. Rüyada doğum günü pastası aynı zamanda bir şeyin yıl dönümü olmasından dolayı alınacak ufak bir ödül ya da bonus temsilcisi olabilir. Bu ödül ya da bonus büyük bir ihtimalle rüya sahibi için bir sürprizdir ve habersiz bir şekilde kendisine verilir. Rüyada tatlı ve tadı hoşumuza giden her şey aynı zamanda hoş sohbetlerin, güzel haberlerin ve neşeli anların temsilcisidir ve oldukça hayırlı rüyalardır. Bu rüyayı gören kişi uyandığı gün büyük bir ihtimalle sevdikleriyle güldüğü ya da neşelendiği anlar yaşar.


Başka birinin doğum günü olduğunu gördüğümüz ya da başkasının doğum gününü kutladığımız rüyalarda ise yine hayatımızda yeniden başlayan süreçler söz konusudur fakat aradaki tek fark bu süreçten doğrudan değil dolaylı olarak etkilenmektir. Bir başka deyişle rüyada başkasının doğum günü olması yine kişi için bir başlangıçtır fakat bu başlangıca aslında rüya sahibinin hayatında yer alan başka biri yol açar. Kısacası, rüyada başkasının doğum günü olması birinin hayatındaki bir değişim ya da başlangıcın bizi dolaylı yoldan etkileyerek hayatımızda yeni bir sayfa açmamıza yol açmasının sembolüdür. Bu rüyayı yorumlarken kimin doğum günü olduğuna da bakılmalıdır. Rüyada annesinin doğum günü olduğunu görenin annesinin hayatında yeni bir sayfa açılır ve bu başlangıç kendisini de etkileyecektir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page