top of page

Rüyada doğum günü pastası görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Şans

 • Neşe

 • Milat

 • Karar

 • Enerji

 • İlham

 • Fırsat

 • Yenilik

 • Doğum

 • Mutluluk

 • Hamilelik

 • Yaratıcılık

 • Yıl dönümü

 • Döngüsel başarı

 • Güzel haberler

 • Parlak bir fikir

 • Dönüm noktası

 • Önemli bir karar

 • Değişim sinyalleri

 • Yeni bir başlangıç

 • Yeni bir potansiyel

 • Bir projenin doğumu

Rüyada doğum günü pastası görmek ne anlama gelir?

Doğum günü pastası rüyaları döngüsel başarılar, mutluluk ve tamamlanma metaforlarıdır. Esasında rüyada görülen tüm tatlılar yaşamımıza giren “mutluluk verici” öğeleri simgeler. Fakat, doğum günü pastası tamamlanmış bir döngü (doğum günü) kutlaması sembolüdür. Rüyasında doğum günü pastası gören bir sürecin başarıyla sonuna gelir ve bunu kutlar.

Doğum günü pastası rüyaları özel rüyalardır ve daima bize pozitif enerji getirirler. Çünkü, doğum günü sevdiklerimizle kutladığımız yıllık partilerdir. Bu yüzden rüyada doğum günü pastası görmek bize sevdiklerimizle paylaştığımız başarılardan haber getirir. Bu rüyalar aynı zamanda mutluluk, hoşgörü ve pozitif enerji rüyalarıdır.

Doğum günü pastası rüyaları bazen başarıyla bitirilen bir süreç sonrası aldığımız ödüllere işarettir. Özellikle görülen doğum günü pastası çok nefis ve çarpıcı bir renkteyse. Rüyadaki doğum günü pastası bize ne kadar güzel görünüyor ve yediğimizde o kadar haz veriyorsa aldığımız ödülden de o kadar haz duyacağız demektir. Doğum günü pastaları döngüsel başarılara işaret ettiklerinden bazen mezuniyet sonrası diploma almak ya da bir projeyi bitirerek bonus almak gibi anlamları da getirebilir. Aldığınız her ne olursa olsun size özel ve kesinlikle hoşunuza gidecek bir hediye ya da jest.

Yaşamımızda bir kutlama ya da bitiş çizgisi sonrası alacağımız para, jest, güzel haber ya da tüm ödüller rüyamıza bir doğum günü pastası kılığında girebilirler. Doğum günü pastası rüyada karşınıza çıkabilecek en pozitif sembollerdendir. İyi şansın, mutlu sonun ve engellerin ortadan kalktığı bir sürecin temsilcisi rüyalardır. Bazen, doğum günü pastası çok büyük bir dertten ya da hastalıktan kurtulma ve taburcu olma müjdesidir. Bir kanser hastası bu rüyayı görürse iyileşir, büyük bir derdi olan görürse derdinden kurtulur.

Rüyada doğum günü pastası yediğini görmek

Doğum günü pastası rüyaları aynı zamanda reenkarnasyon, yeniden doğuş ve bitirilmiş bir süreç sonrasında tekrar başlangıç çizgisine dönerek yeni bir yarışa başlayacak olmanın altını çizer. Bu rüyayı görenin daha önceki bir süreci sonlandırarak aldığı yeni bir kararla hayatında tertemiz bir sayfa açması ihtimali bulunur. Doğum günü pastası bazıları için yeni bir ilişki, yeni bir iş hatta eski ilişkinin bitirilmesi ya da boşanma sürecinin tamamlanması anlamına bile gelebilir. Aslında rüyada doğum günü ile ölüm rüyaları her ne kadar zıt temalar olsalar da sembolik olarak benzerlik gösterirler. Her iki rüyada da bir bitiş çizgisi varılan yeni bir başlangıç çizgisi noktasını vurgular.

Tüm bunlara ilaveten rüyada doğum günü pastası bir bitiş sonrası alınan ödülün akabinde yapılacak yeni başlangıçları sembolize eder ve iyi şans rüyalarındandır. Bu rüya çevrenizdeki insanların sizi sevmesi, desteklemesi ve yaşam yolculuğunuzda ilerlemeniz için daima yanınızda olduklarını da hatırlatır. Rüyada gördüğünüz gülümseyen ve pozitif aldığınız her birey aslında size yeni başlayan süreçte yardımcı ve destek olacak bir arketip sembolü ya da yardımcı bir araçtır.

Doğum günü pastası rüyalarının özünde daima “yeniden  başlamak” teması vardır ve bu başlangıç kesinlikle pozitif enerji yüklüdür. Yaşamınızda keşfettiğiniz yeni potansiyeller var ve değişmeye, yeni bir sayfa açmaya hiç olmadığınız kadar hazırsınız. Enerjiniz bol ve ihtiyaç duyduğunuz tüm materyaller elinizin altında. Çevreniz fırsatlarla dolu. Bir başka deyişle şu anda ortalıkta sizi durduracak ve engelleyecek hiçbir şey yok gibi.

Rüyada doğum günü pastası yemek:

Doğum günü pastası yediğimiz rüyalar yeni iş teklifleri, potansiyeller ve başlangıçlardan faydalanmakla ilgilidir. Rüyada vücuda giren (yediklerimiz) her şey yaşamımıza girenler, vücuttan çıkan (çıkardıklarımız) her şey ise yaşamımızdan çıkanlar ve artık ihtiyaç duymadıklarımızdır. Doğum günü pastası yediğimiz rüyalar ise yaşamımıza giren pozitif enerji, mutluluk ve tüm güzelliklerin işaretidir. Bu yeni bir iş teklifi olabileceği gibi para hatta güzel bir haber olabilir. Kim bilir bazen bir kadın için bir bebektir.

Rüyada doğum günü pastası yediğini görmek rüya sahibinin iç dünyasındaki bir reenkarnasyon “yeniden doğuş” noktasına varmasının temsilcisidir. Sembolik olarak her ne kadar birbiriyle alakası yok gibi görünse de rüyada çark ve doğum günü neredeyse birbirinin aynısıdır. Her ikisinde de başlayan bir şeyin bir turunu tamamlayarak yeni bir tura başlaması teması bulunur. Rüyada doğum günümüz olduğunu görmek de yine buna benzer bir şekilde bir şeyin yıl dönümünün olması ya da bir turun tamamlanarak hayatımızda yeni bir tura başlamayı temsil eder. Rüya sahibi çok iyi düşünmeli ve bu turun kendisi için neyi temsil ettiğini anlamaya çalışmalıdır.

Rüyada doğum günü pastası yemek zamanda yepyeni kararlar almak ve kendini yeniden doğmuş gibi hissetmenin temsilcisidir. Bu rüyada aynı zamanda “daha önceki sürecin tamamlanarak kişinin kafasında kapatılmış bir sayfa olarak algılanması” teması bulunur ve dolayısıyla rüya sahibi için bir rahatlama ve kapanış söz konusudur. Gerçekte doğum günü olmadığı halde rüyasında doğum günü olduğunu gören kişi için tüm bu anlamlar geçerlidir aynı zamanda bu rüya sahibi için yeni bir şey keşfetme ya da yeni bir fırsat yakalayarak hayatı farklı bir yöne yönlendirme ihtimali bulunur.

Rüyanızı yazın:

bottom of page