top of page

Rüyada Donald Trump’ı görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Baba

 • Emir

 • Patron

 • Rütbe

 • Zirve

 • Mesaj

 • Devlet

 • İşveren

 • Otorite

 • Kararlılık

 • Diplomasi

Rüyada Donald Trump'ı görmek ne anlama gelir?

Bilinçaltımız bize bazı mesajları vermek için farklı arketipler yaratır. Rüyamızda karşımıza çıkan kişilikler, bazen şifacılar (doktor, hemşire arketipleri), bazen kuralları hatırlatıcılar (polis) olabilecekleri gibi bazen daha farklı kişilikler de olabilir. Rüyadaki Donald Trump da bilinçaltımızın seçtiği arketiplerden yalnızca biridir.


Donald Trump ya da diğer başkanları gördüğümüz rüyalar bu kişilerin niteliklerine vurgu yapan sembolik birer araçtır. Aslında bilinçaltımız burada o kişiye, onun mesleğine ya da davranışlarına yönelik bazı atıflarda bulunarak bize bir şey hatırlatmaya çalışır. Belki de günlük yaşamınızda tam anlamıyla “Donald Trump” davranışlarına sahip biri var ve o kişiyi temsil etmesi amacıyla bilinç altınız rüya senaryosu içine bir Donald Trump karakteri koydu.

Rüyada Donald Trump ile konuşmak

Eğer rüyanızda Donald Trump’ı gördüyseniz bu arketipin sizin için ne anlama geldiğini anlamak uğruna, gerçekte onun sizde hangi duygu ya da düşünceleri uyandırdığına odaklanmalısınız. Rüyada gördüğünüz Donald Trump size yüksek rütbede birini mi hatırlatıyor? Günlük yaşamınızda size bu şahsı anımsatan birini tanıyor musunuz? Eğer bu sorulara verecek cevabınız varsa rüyanızdaki Donald Trump arketipinin sizin için ne anlama geldiğini anlayabilirsiniz.


Donald Trump ya da devlet başkanlığı yapmış kişileri rüyada görmek aynı zamanda rüya sahibi için daha onurlu ve saygın bir hayat yaşamak istediğinin bir işaretidir. Bazen rüya sahibinin daha profesyonel davranış çabası içine girdiğine işaret edebilir. Açıkçası, Donald Trump dışında rüyada görebileceğimiz çok fazla başkan var fakat bunların hepsi hemen hemen aynı anlamı taşımaktadır.


Rüyada Donald Trump’la görüşmek

Rüyada Donald Trump’la görüşmek bazen iş zekası kazanmak istediğinizi gösterir. Eski rüya tabiri sözlüklerinde insanların, özellikle de ünlülerin ya da başkanların rüyalarına dair oldukça geniş bir bölüm ayrılmıştır. Fakat günümüz rüya tabirciliğinde bu kişilerin nitelikleri, meslekleri ve bireysel özellikleri daha çok dikkate alınmaktadır. Bu yüzden bu tip rüyaları yorumlanabilmek için Donald Trump’ın sizin gözünüzde nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu anlamaktan geçer.


Bu tip rüyalarda aslında başkanın kim olduğu önemli değildir. Söz konusu bir X başkan da olabilirdi. Gördüğünüz başkanın yüksek rütbede oturan ve mevki sahibi biri olduğunu düşünürsek Donald Trump ya da diğer Amerikan başkanlarını (ya da eski başkanlarını) gördüğünüz rüyalar daima size uzaklardan yüksek rütbelerden mesaj getirirler. Sonuçta Donal Trump bir Türk başkanı değil. Doğal olarak gelen mesajın yurt dışından olma olasılığı da var.

Rüyada eski Amerikan başkanı Donald Trump'ı görmek

Bir Amerikan başkanı ya da eski Amerikan başkanlarını gördüğümüz rüyalar genellikle bu yüksek zirve noktalardan gelen mesajlar olsa da bize ait olmayan diyarlardan gelen mesajlardır. Kendi ülkemizin dışı rüyalar aleminde konfor alanımızın dışını temsil eder. Bu yüzden kendi konfor alanımız ya da yetki alanımızın dışında bu sıralarda bir şeyler olabilir ve bunun haberi bize ulaşabilir. Eğer rüyanızda Donald Trump’ı gördüyseniz kendi çalıştığınız şirketin dışında bir şirketin patronu ile bağlantıya geçme ihtimaliniz olabilir. Ya da sizin şirketinizin değil başka bir şirketin müdürü size bir teklifte bulunabilir.


Gerek kendi ülkemizin gerek yabancı ülkelerin yüksek rütbe koltuklarında oturmuş diplomatlarını görmek bazen bir sorunun çözümü için savaşı değil diplomasiyi ve uzlaşmayı seçmemiz gerektiği konusunda uyarı rüyalarıdır. Fakat yine de bu rüyalarda Donald Trump ya da söz konusu başkanın hal ve hareketleri, ne yaptığı, ne söylediği hatta rüyanın senaryosuna bakmalıyız. Rüyanızda Donald Trump size bir şey mi verdi? O halde çok uzaklardan bir teklif alabilirsiniz. Donald Trump size bir şey mi söyledi? O halde uzaktan bir email ya da telefon alma ihtimaliniz var. Eğer rüyanızdaki Donald Trump sizden bir şey istiyorsa uzaklardan bir yere davet edilme olasılığınız vardır.


Rüyada Donald Trump ya da bir ülkenin Cumhurbaşkanı bu kişilerle aynı niteliklere sahip biri ile ilgili bilgi getirici rüyalar olabilir. Devlet başkanlarıyla ilişkilendirilen rüyaların bir çoğu çevrenizde sizin üzerinizde güce sahip kişilerle ilgili rüyalar olabilir. Bu kişiler yüksek rütbede oturduklarından rüyanıza Donald Trump ya da başka bir devlet başkanı kılığında girerek bilinçaltınızdan size mesaj vermeye çalışabilirler. Bu rüyaları daha iyi yorumlayabilmek için rüyadaki başkanın eylemlerini ve sözlerini yorumlamaya çalışın. Size gülümseyen ya da bir şey veren bir başkan daima yüksek rütbeden gelecek bir menfaat sembolüdür. Sizden istenen her şey de bu yüksek rütbeden gelen emirdir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page