top of page

Rüyada dondurma görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Haz

 • Jest

 • Şans

 • Sevgi

 • Teklif

 • Müjde

 • Tatmin

 • Hediye

 • Zevkler

 • Kutlama

 • Tatlı söz

 • Armağan

 • Rahatlama

 • Hoş sohbet

 • Yeni bir fikir

 • Yeni bir proje

 • Ekstra zevkler

 • Güzel haberler

 • İhtiyaç fazlası

Rüyada dondurma görmek ne anlama gelir?

Rüyada dondurma bilinçaltı tarafından oluşturulan “yaşamın sunduğu ekstra zevkler ve renkler” metaforudur. Dondurma aynı zamanda şans, haz, cinsellik, mutluluk ve tatmin duyguları ile ilişkilendirilir. Rüya tabirciliğinde tatlı olan her şey mutluluk, sevinç, güzel haberler ve rüya sahibinin hoşuna gidecek gelişmelerle tabir edilir.

 

Rüyada dondurma kişinin yaşamına güzel ve kendisine zevk verecek bir şeylerin girişine ve kişinin bundan hoşnut olacağına işaret eder ve dolayısıyla rüya tabirciliğinde olumlu bir rüya olarak görülür. Rüyada dondurma aynı zamanda güzel haberlere, jestlere ve beklemediğimiz zamanda yaşamın bize sunduğu hediyelere işaret eder. Rüyasında dondurmaların tadını çıkaran ve yediği dondurmaları beğenen kişi ertesi gün güzel bir haber alarak sevinebilir.

 

Rüyada dondurma aynı zamanda kişinin kendini şımartması, hediye alınması ya da alışverişe de işaret eder. Bu rüya ihtiyaç fazlası ürünlerin haneye girişine, zevkli alışverişlere ve kişinin bu alışverişten memnun kalmasına da işaret edebilir. Bazıları için rüyada dondurma tüm bu alışverişlerin haricinde güzel haberler almaya, kutlamalara ve sevince delalet eder. Kısacası, rüyasında dondurma yiyen ve bundan zevk alanın hanesine yine kendisine zevk ve mutluluk verecek bir şey girer. Bazıları için bu bir bebek müjdesi olabileceği gibi bazen haneden birinin iş bulması ya da bir sınavı kazanma müjdesi de olabilir.

 

Rüyada dondurma tüm bunların yanı sıra pozitif düşünce tohumları ve enerji sembolüdür. Bu rüyanın sahibi yaşamına bolluk bereket getirmek istiyorsa ihtiyaç duyduğu tüm materyaller ve enerji aslında elinin altındadır. Bu materyalleri kullanarak kazanç elde edebilir. Rüyasında dondurma gören kişiye büyük bir fırsat sunulur ve bu fırsatı kabul ederse nasiplenir. Fakat rüyada gördüğümüz ya da bize sunulan dondurmalar çürük ya da kötü görünümlü ise bu hayırsız bir işe ya da sonunda zarar göreceğimiz bir teklif almaya işaret eder.

Rüyada dondurma yediğini görmek

Rüyada dondurmalar görmek:

Rüyada dondurmalar görmek ya da çok fazla dondurma olduğunu görmek yaşamımıza giren tüm rızık ve kazanımlar, ihtiyaçların karşılanması, eksiklerin giderilmesi ile ilgilidir. Bazıları için rüyada görülen dondurmalar ihtiyaç duyulan para ya da kaynakları elde etmeyle ilgilidir. Rüyasında çok güzel dondurmalar görene çok güzel bir teklif, fırsat ya da para sunulur. Dondurmaların fazla miktarda olması sunulan teklif ya da paranın fazla olması, az çok az ya da yetersiz olması kaynak ya da para eksikliğine işaret eder. Rüyada dondurmalar kendimize kattığımız, kazandıklarımız ve elde ettiklerimizi temsil eder.

 

Rüyada görülen dondurmalar bazen hasret duyduklarımız, istek ve arzularımız ya da giderilmesi gereken ihtiyaçları temsil eder. Çok güzel görülen dondurmalara bakmak fakat onlardan yiyememek hala amaçlarımıza ulaşacak seviyeye gelmediğimizi bize hatırlatır. Dondurmaların yakınında olup onlardan yiyemeyen fakat yemeyi isteyen kişi arzularına çok yakındır fakat bir sebepten dolayı arzusuna kavuşamamaktadır. Uzakta güzel dondurmalar gören kişinin hayallerinin gerçekleşmesine hala zaman vardır.

Rüyada dondurma yiyen kişi gerçek anlamda mutluluk ve huzura kavuşur ve aldığı bir habere sevinir. Dünyanın dört bir yanından hemen hemen herkesin zevk alarak yediği dondurma aynı zamanda duygusal tatmin ve beklenen müjdeye kavuşmanın da temsilcisidir. Rüyasında dondurma yiyen kendisini duygusal anlamda mutlu edecek bir amaca ulaşır ve muradına erer.

 

Rüyada dondurma yemek aynı zamanda hedeflere ulaşmak ve bundan dolayı mutlu olmak ile ilişkilendirilir. Rüya sahibi bazı engelleri aşarak kendisi için hedef olan bir noktaya bu rüyayı gördüyse varacaktır. Bir başka deyişle, dondurma sonuç ya da varmak istenilen noktanın temsilcisidir. Rüyasında dondurma yediğini gören kişi yaşam yolculuğunda varmak istediği bir noktaya varır ve bir ödül alır.

 

Dondurma rüyaları tüm bunların yanı sıra cinsellik ve hazla ilişkilendirilmiştir. Bu yüzden dondurma yiyen kişinin yakın zamanda cinsel ilişki yaşaması olasılığı vardır. Bazıları için dondurma aşkta başarı, erkekler için cinsel ilişkiye girmek istediği bir kadınla arzu ettiği ilişkiyi yaşamaya delalet edebilir. Dondurma rüyalarını aynı zamanda aşk ya da cinsel yaşamımızda güzel haberleri almadan ya da mutlu anlar yaşamadan önce de görebiliriz.


Rüyada birinin bize dondurma vermesi ya da teklif etmesi güzel bir teklif almaya delalettir. Bu rüya bazen jest, iltifat ya da güzel söze de işaret edebilir. Kendisine dondurma ikram edilen rüya sahibi bu dondurmayı kimin ikram ettiğine ve ne hissettiğine odaklanmalıdır. Bize dondurma ikram edilen rüyalarda daima hoşumuza gidecek söz ya da teklifleri duyma teması yatar. Dolayısıyla rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra hoşuna gidecek bir jest, teklif ya da fırsatla karşılaşabilir.

 

Rüyada dondurma ikram edilmesi genellikle olumlu anlamlar içerir ve aynı zamanda bolluk-bereket sembolüdür. Rüyasında çok fazla dondurma olduğunu gören kişi için aslında ortalıkta o kadar çok fırsat vardır. Özellikle, güzel paketlenmiş ya da nefis görünen dondurmaları rüyada görmek oldukça olumlu anlamlar içerir. Rüya sahibinin yaşamında çok fazla seçenek ve fırsat vardır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page