Rüyada donut görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Ödül

 • Enerji

 • İlham

 • Fırsat

 • Başarı

 • Mutluluk

 • Kazanımlar

 • Memnuniyet

 • İhtiyaç fazlası

 • Parlak bir fikir

 • Güzel haberler

Rüyada donut görmek:

Donut ya da benzeri tatlıları gördüğümüz rüyalar genellikle memnuniyet, ödül ve kazanımlarla ilgilidir. Diğer tatlı ve çikolata yediğimiz rüyalara benzer şekilde yaşamın sunduğu “ekstra zevkler ve renkler” metaforu olarak da kabul edilen rüyalardır.

Rüyasında rengarenk donutlar gören ve bu donutlardan yiyen kişi güzel haberler alır, stresten uzak kalır ve hayatın zevklerini bir süreliğine çıkarır. Donutlar bazen renklerinden dolayı renkli alışveriş, rengarenk giyim kuşam ya da kozmetik ürünlerinin satın alınmasıyla alakalı olabilirler. Rüyasında renkli donutları gören kişinin hanesine renkli malzemeler ya da ürünler girer.

Donut gördüğümüz rüyalar hem renkli olmalarından hem de şekil itibariyle simit gibi yuvarlak olmalarından dolayı bir döngünün tamamlanmasından duyulan mutluluk ve kutlamayı da temsil ediyor olabilirler. Halka, çember ve çark gibi bir devri daimi temsil eden tüm objeler rüyada görüldüklerinde mutlu son ve başarıyla tamamlanan süreçlere işaret eder. Donutlar da bu duruma istisna değillerdir ve başarıyla tamamlanmış süreçlerden duyulan mutluluk ve huzuru temsil edebilirler.

Tüm bunların yanı sıra bir Amerikan tatlısı olması ve kilo aldırmayla özdeşleştirilmiş bu yiyecekler bazen ihtiyaç fazlasına sahip olmak ve yaşamın sunduğu ekstra zevkler ve renkler olarak da nitelendirilir. Bir oburluk ve aç gözlülük simgesi olarak da görülen donut sembolü bazen doymama ya da azla yetinmeme simgesi de olabilir. Özellikle rüyada çok fazla donut gören kişi belki satın aldığı şeylerde aşırıya kaçmakta ve alışverişkolik hastalığına yakalanmaktadır. Donut gördüğümüz rüyalar bize ihtiyaç duyduğumuz şeyleri sunmazlar, ihtiyacımızın ötesinde zevk için harcamaya işaret edebilirler.

Rüyada donut yediğini görmek:

Rüyalar alemi ve semboller dilinde tatlı şeyleri yediğimiz rüyalar daima özel rüyalardır ve daima bize pozitif enerji getirirler. Çünkü, tatlı bize mutluluk hormonu verir ve ihtiyacımız olmasa da zevk için tükettiğimiz yiyeceklerdir. Donutlar da hem tatlı hem de yaşamdaki pozitif enerjileri simgeleyen canlı renklerinden dolayı güzel vakit geçirmek, ihtiyaç duyulandan fazlasına sahip olmak ve haneye bolluk bereket girmesiyle ilişkilidir ve pozitif rüyalardandır.

Dairesel şeklinden dolayı bir döngünün tamamlanmasını temsil  eden donutlar bazen bir yıl dönümü ya da başarıyla bitirilen bir dönemin simgesidir. Evimizde gördüğümüz ve yediğimiz donutlar da bu başarının ve mutluluğun hane halkıyla paylaşılacağı müjdesini getirir. Çok nefis ve çarpıcı renklerde görülen donutlardan yemek daima nasiplenmek ve güzel şeylerin yaşamımıza girmesiyle ilgilidir.

Yaşamımızda bir kutlama ya da bitiş çizgisi sonrası alacağımız para, jest, güzel haber ya da tüm ödüller rüyamıza renkli donutlar kılığında girebilirler. Donut rüyada karşınıza çıkabilecek en pozitif sembollerdendir. İyi şansın, mutlu sonun ve engellerin ortadan kalktığı bir sürecin temsilcisi rüyalardır. Bazen, donut çok büyük bir dertten ya da hastalıktan kurtulma ve taburcu olma müjdesidir. Bir kanser hastası bu rüyayı görürse iyileşir, büyük bir derdi olan görürse derdinden kurtulur.

Donut yediğimiz rüyalar aynı zamanda reenkarnasyon, yeniden doğuş ve bitirilmiş bir süreç sonrasında tekrar başlangıç çizgisine dönerek yeni bir yarışa başlayacak olmanın altını çizer. Bu rüyayı görenin daha önceki bir süreci sonlandırarak aldığı yeni bir kararla hayatında tertemiz bir sayfa açması ihtimali bulunur. Donut bazıları için yeni bir ilişki, yeni bir iş hatta eski ilişkinin bitirilmesi ya da boşanma sürecinin tamamlanması anlamına bile gelebilir.

Donut yediğimiz rüyalarının özünde daima “yeniden  başlamak” teması vardır ve bu başlangıç kesinlikle pozitif enerji yüklüdür. Yaşamınızda keşfettiğiniz yeni potansiyeller var ve değişmeye, yeni bir sayfa açmaya hiç olmadığınız kadar hazırsınız. Enerjiniz bol ve ihtiyaç duyduğunuz tüm materyaller elinizin altında. Çevreniz fırsatlarla dolu. Bir başka deyişle şu anda ortalıkta sizi durduracak ve engelleyecek hiçbir şey yok gibi.

Donut yediğimiz rüyalar yeni iş teklifleri, potansiyeller ve başlangıçlardan faydalanmakla ilgilidir. Rüyada vücuda giren (yediklerimiz) her şey yaşamımıza girenler, vücuttan çıkan (çıkardıklarımız) her şey ise yaşamımızdan çıkanlar ve artık ihtiyaç duymadıklarımızdır. Donut yediğimiz rüyalar ise yaşamımıza giren pozitif enerji, mutluluk ve tüm güzelliklerin işaretidir. Bu yeni bir iş teklifi olabileceği gibi para hatta güzel bir haber olabilir. Kim bilir bazen bir kadın için bir bebektir.

tarot3.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.