top of page

Rüyada dördüz bebekler görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • İlham

 • Enerji

 • Bebek

 • Tohum

 • Değişim

 • Ortaklık

 • Birleşme

 • Başlangıç

 • Potansiyel

 • Yenilenmek

 • Yeni bir fikir

 • Yeni bir proje

 • Yaratıcı enerji

 • Farklı düşünmek

 • 4 kişiyi ilgilendiren bir gelişme

 • Yeniden doğmuş gibi hissetmek

Rüyada dördüz bebekler görmek ne anlama gelir?

Rüyalarımız bize olayları ya da durumları anlatabilmek için inanılmaz bir metaforik mecazi dil kullanır. Tüm bu mecazi dil içerisinde zaman zaman numerolojik bilgileri de barındırabilir. Dördüz bebekler gördüğümüz rüyalar bu duruma yalnızca bir örnektir. Bu rüyada bebeklerin mecazi anlamının yanı sıra dört sayısının bize anlatmak istediğine de bakmalıyız.


Rüyalar aracılığıyla bilinçsiz zihnimiz bize yeni döngüsel başlangıçları göstermek için bebek arketipini sıkça kullanır. Bazen tek bir bebek, bazen ikiz, üçüz hatta dördüz bebekler. Bebekler yaşamda henüz gelişmemiş bir yanımızı ya da yaşamımızda henüz başlayan bir şeyi ifade eden arketipler olarak karşımıza çıkarlar. Bir bebeğin dördüz olmasının rüyada vurgulanması kesinlikle dört sayısını da içinde barındıran bilgi içerir: 4 kişiyi ilgilendiren bir durum, dört farklı alanda yaşanacak gelişmeler, dört kardeş arasında yaşanacak bir gelişme gibi.

Rüyada dördüz bebek doğurmak

Dördüz bebek doğurduğumuz rüyalar genellikle dört kişiyle ilgili yeni gelişmelere işaret etse de bazen dört kişiyi temel alan sorunlara da işaret edebilir. Özellikle bebeklerin birbirinden farklı olması ya a mutsuz olmaları, ağlamaları gibi detaylar bu ihtimali daha da güçlendirir. Bir başka deyişle, 4 ağlayan bebek aslında günlük yaşamımızda dört mutsuz insana işaret eder. Örneğin, bir davayı kaybedecek dört kişinin üzülmesi, bir iş yerine gelecek dört müşterinin şikayeti gibi. Bu tür rüyalarda güçlü numerolojik bilgiler bulunmaktadır ve bebeklerin sayısı kesinlikle dikkate alınmalıdır.


Bebekli rüyalar daima yaşamımızın henüz gelişmemiş yönleriyle ilgilidir. Bu rüyalardaki numerolojiyi asla hafife almamalıyız. Rüyada dört bebek varsa bu gelişme ya dört kişiyi ilgilendiriyor ya da dört farklı alanda aynı anda bir gelişme yaşanacak. Tıpkı dört bebeğin aynı zaman dilimi içerisinde büyümeye başlaması gibi yaşamınızda da eş zamanlı olarak dört alanda bazı gelişmeler olması ihtimali var. Hatta, bu tür rüyaların numerolojik bilgisi bazen finans alanında bile yaşanabilir. Örneğin, 4 ile başlayan bir miktar paranın elinize geçmesi gibi.

Rüyada dördüz bebekleri olduğunu görmek

Dördüz bebek rüyaları bazen fikir ya da projelerimizle ilgili bilgi getiricilerdir. Fikir ve projelerimiz de tıpkı diğer canlılar gibi önce bir döllenme aşamasından geçerler ve dünyaya doğarlar, tabi onları gerçekleştirmek için gerekli adımları atarsak. Dördüz bebekler gördüğümüz bir rüya da bize bu konuda bilgi getiricidir. Bir şey sadece fikir olmaktan daha fazlası, gerçeğe dönüşmüş ve bu büyük ihtimalle dört kişi ile alakalı  ya da projenin aynı anda büyüyen dört bölümü var.


Rüyada dördüz bebekler bazen yaşamımızdaki zıtlıklar ya da bireysel farklılıklarla ilgili olabilir. Bu ihtimal rüyadaki bebeklerin birbirine benzememesi durumunda daha da güçlenir. Örneğin, rüyada her biri diğerinden farklı dört bebek bireysel farklılıklara, uyuşmazlığa ya da dört ortaklı bir şirkette ortakların ayrılmasına işaret ediyor olabilir. Fakat, bu tür rüyalarda bebekler mutluluk ve huzur içindeyse yaşamımızdaki harmoni ve bireysel farklılıkların güçlendirici bir etki olarak kullanılması ihtimali güçlenir. Örneğin, farklı yeteneklere sahip kişilerin bir araya gelip muhteşem bir proje oluşturması gibi.

Rüyada dördüz bebek

Dördüz bebek rüyaları aynı zamanda bolluk, bereket ve ihtiyaç fazlasına sahip olmakla ilgilidir. Arzu edilenin dört katını ya da çok fazlasını almak gibi. Fakat, dört sayısının bir de negatif yanı vardır. Eğer rüyadaki dördüzler mutsuz, çirkin ya da sağlıksız ise aynı anda dört dertle birden uğraşmak ya da dört kişiden gelecek şikayete işaret edebilir. Dört çocuğu olan bir anne ya da baba böyle bir rüya görürse evlatlarıyla ilgili geçici bir sıkıntı yaşayabilir.


Dördüz bebek gördüğümüz rüyalarda tüm ayrıntılara dikkat etmeliyiz. Örneğin, bebeklerin ne durumda oldukları, kültürleri, renkler, mutlu ya da mutsuz olmaları, ağlamaları, gülmeleri, hasta ya da sağlıklı olmaları, güzel ya da çirkin olmaları gibi tüm detaylar bilinçsiz zihnimiz tarafından oluşturulmuş gizli mesajları içeriyor olabilir. Mutlu bebekler her zaman güzel başlangıçlara, mutsuz, sağlıksız ya da çirkin bebekler ise yaşamımıza giren yeni dertlere işaret ederler.

Rüyanızı yazın:

bottom of page