Rüyada dörtgen görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Oda

 • Arsa

 • Arazi

 • Kutu

 • Denge

 • Eşitlik

 • Emlak

 • İstikrar

 • Hediye

 • 4 kişilik

 • 4 kardeş

 • Kurulum

 • Ev alımı

 • Hapsolmak

 • 4 tekerlekli araçlar

 • Sağlam zemine basmak

 • 4 kişiyi ilgilendiren konu

 • Mirasın 4 parçaya bölünmesi

Rüyada dörtgen görmek ne anlama gelir?

Rüyadaki tüm geometrik şekiller aslında numerolojide bir sayının etkisi altındadırlar ve o sayıyla ilgili bilgi içerirler. Rüyada görülen dörtgen bize 4 sayısıyla ilgili bir bilgi ya da şifre sunar. Rüyada görülen dörtgenin 4 köşesi vardır ve bu 4 köşeden her biri farklı bir istikamete bakarak bazen 4 farklı seçeneği ya da 4 kişiyi işaret ederler.


Rüyada görülen dörtgenin numerolojide 4 sayısı ile derin bağlantısı vardır ve bu şekil ruhani bir semboldür. Çevremizdeki 4 köşeli tüm objeleri, 4 duvarı, bir evi hatta haneye girecek dörtgen şeklindeki bir kutuyu bile temsil edebileceği gibi 4 kişiyle alakalı bilgi de içerebilir. Dörtgen şeklinde 4 kenar bulunur ve bu yüzden bu şekil aynı zamanda bir şeyin 4 kişiyi ilgilendirmesini, 4 ortağı ya da 4 kardeş arasında eşit miras paylaşımını temsil edebilir.

Rüyada dörtgen şekli görmek

Rüyada görülen dörtgen bazen kişinin kendi için yaratmış olduğu iç dünyayı temsil eder. Bu anlayışa göre dörtgenin içinde olan her şey kişinin ruhsal aleminde yaşananları, dörtgenin dışındakiler ise kişinin ruhsal aleminin dışında yaşananları temsil eder. Tamamlanmamış ya da belirsiz dörtgen iç dünyamızda yaşadığımız ve eksik bıraktıklarımızın temsilcisidir. Bir dörtgenin dışında çizilmiş tüm şekiller aslında hayatımızın merkezinin dışında olanların işarettir. Kendini bir dörtgen şeklinin dışında gören kişi girmek istediği bir yere ya da partnerinin kalbine giremez.


Rüyada dörtgen bazen hapsolmak, içinde bulunulan dünyanın dışına çıkmamak ya da kendini aşamamakla ilgilidir. Rüyadaki bir dörtgenin içinin dolu olması kişinin sadece iç dünyasında hapsolması ve dışa dönük düşünememesiyle ilgilidir. Rüyasında kalın çizgilerle çizilmiş bir dörtgen görenin iç dünyasını dışa yansıtmayan bir yapıya sahiptir  ya da kimseye söylemediği sırları vardır. Bazen çok sağlam ya da kalın çizgilerle çizilmiş bir dörtgen içindeki potansiyeli keşfedememenin ve dış dünyaya açılamamanın göstergesidir.

Rüyada dörtgen çizmek:

Rüyada bir dörtgen çizmek bir projeyi ya da emlak alım satımıyla ilgili bazı işleri tamamlamaktır. Rüyasında dörtgen çizen daha sağlam zemine basar ve bir başarıya imza atar. Bu rüyanın sahibi 4 kişinin dahil olduğu bir konuyla ilgili sorunlar yaşıyor ve rüyasında dörtgen çizmiş ise bu sorunları çözer. Rüyada dörtgen çizmek bazen 4 ortaklı bir şirket kurmak ya da 4 kişinin dahil olduğu bir projeyi tamamlamaktır. Rüyada dörtgen şekli çizip tekrar geri silen kişi bir işi ya da bir projeyi iptal eder. Dörtgen çizmek aynı zamanda 4 tekerlekli bir araca sahip olmaktır.


Rüyada dörtgen şeklinde bir kutu görmek 4 ile ilgili konuda sürpriz gelişmeler yaşamaya delalettir. Fakat bu rüyanı yorumlarken kutunun içinde ne olduğu önemlidir. Kutunun içinden rüya sahibinin hoşuna giden bir şeyin bulunması her zaman bir konuda yaşanacak pozitif gelişmelerin habercisidir. Kutunun içinde ne olduğunu bilmemek yine bu 4 kişiyi ilgilendiren konuda bazı kararların verilmemesi ve geleceğin belirsiz olmasına işaret eder. Rüyada evine dörtgen kutu girenin emlak ya da 4 tekerlekli bir taşıt satın alması ihtimali de vardır.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Astrozia.com

En çok görülen rüyalar

otobüs

yolculuk

eski sevgili

mezarlık

hamile

yurtdışı

öldürmek

örümcek

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.