top of page

Rüyada ekmek kadayıfı tatlısı görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Ödül

 • İlham

 • Fırsat

 • Enerji

 • Nasip

 • Başarı

 • Müjde

 • Mutluluk

 • Yasak zevkler

 • Paylaşmak

 • Kazanımlar

 • Memnuniyet

 • İhtiyaç fazlası

 • Güzel haberler

Rüyada ekmek kadayıfı tatlısı görmek ne anlama gelir?

Gördüğümüz her rüyada tabiattaki dört elementten birinin enerjisi bulunmaktadır. Ekmek kadayıfı tatlısı ya da diğer çekici yiyecekleri gördüğümüz rüyalarda toprak elementinin cömertliği ve bize verecek çok şey olduğu anlamı çıkar. Topraktan elde ettiğimiz ürünleri hazırlar, karıştırır, pişirir ve yeriz. Rüyada gördüğünüz her yiyecek aslında size toprak elementinden gelmiş bir nimeti sembolize eder. Bu nimetler belki de çok yakınınızda fakat onlara nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsunuz. Eğer rüyada ekmek kadayıfı tatlısını yiyorsanız bu iyiye işarettir ve toprak elementinden nimetlenmek anlamı taşır. Yiyemediğiniz ekmek kadayıfı tatlısı ise toprak elementinin size sunacağı şeyler var fakat onlara ulaşmak için biraz daha çaba sarfetmeniz anlamına gelir.

 

Rüyada gördüğümüz ekmek kadayıfı tatlısı içgüdüsel olarak bizi çağıran ve davet eden her şeyin simgesi olabilir. Mesela, bir erkek için aşırı teşhir edici bir kadın. Ya da çok büyük bir arzumuz ya da hayalimiz aslında bize rüyada gördüğümüz ekmek kadayıfı tatlısı kadar yakındır. Fakat ekmek kadayıfı tatlısını yemiyorsak hala bizim değildir. Belki de rüyadaki ekmek kadayıfı tatlısı bir miktar parayı sembolize ediyor. Çok ihtiyacınız var fakat hala arzu ettiğiniz parayı elde edemiyorsunuz. İşte bu durumda rüyanızda uzakta duran ve yiyemediğiniz bir ekmek kadayıfı tatlısı görebilirsiniz.

 

Rüyaların yarattığı semboller hayal gücünüzün dış realitelerle bağlanma yoludur. Tatlı şeyler gördüğümüz rüyalar da bu bağlantılardan yalnızca biridir. Ekmek kadayıfı tatlısı sembolü genellikle yaşamımıza giren basit fakat güzel bir şeyin sembolüdür, mesela ufak bir hediye ya da jest gibi. Bu rüyaları daha iyi yorumlayabilmek için ekmek kadayıfı tatlısı ile aranızdaki ilişkiyi düşünmelisiniz. Ekmek kadayıfı tatlısı sizin sevdiğiniz bir şey mi? Eğer bu soruya evet cevabı veriyorsanız o zaman yaşamınızda hoşunuza giden bir şeyler olacak.

Rüyada ekmek kadayıfı tatlısı yemek

Ekmek kadayıfı tatlısı gördüğümüz rüyalar uzun vadeli mutluluklara değinmekten ziyade anlık küçük zevklerle ilgili mesajlar getirirler. Tıpkı ekmek kadayıfı tatlısı yiyerek kısa bir süreliğine ondan zevk almak gibi. Bu rüyayı gördükten sonra size biri güzel bir haber verecek ya da ufak bir jest yapacak ve o anda mutlu olup hemen bu mutlulukla vedalaşacaksınız. Çok uzun vadeli bir mutluluktan ziyade ekmek kadayıfı tatlısı rüyalarının bize getirdiği mutluluk yalnızca ana hitap edecek, bize bir anlık adrenalin verecek müjdelerdir.

 

Rüyalar sembolizmi söz konusu olduğunda imgeler ve semboller bizi kendimizin ötesine taşır. Ekmek kadayıfı tatlısı gördüğümüz rüyalarda da mutlaka ekmek kadayıfı tatlısı ile olan ilişkimize bağlı olarak bilinçaltımızın bize gönderdiği bir mesaj bulunur. Bununla beraber ekmek kadayıfı tatlısını nasıl gördünüz? Onu yiyor muydunuz yoksa rüyadan negatif enerji mi aldınız? Eğer ekmek kadayıfı tatlısını yiyorsanız küçük bir mutluluktan siz de nasibinizi alacaksınız. Fakat bir ekmek kadayıfı tatlısına uzaktan bakıyorsanız şimdilik arzularınıza ulaşamayacaksınız.

 

Ekmek kadayıfı tatlısı metaforunu çözmek rüyadan aldığımız enerjiye göre yapılmalıdır. Rüyada bir ekmek kadayıfı tatlısına baktığınızda tam olarak ne hissettiniz? Onu yemeyi mi istediniz? O halde rüyadaki ekmek kadayıfı tatlısı arzularınızı ve isteklerinizi temsil eder. Bir ekmek kadayıfı tatlısı bir erkek için elde etmeyi çok arzu ettiği bir kadını bile sembolize edebilir. Erkek ekmek kadayıfı tatlısını yerse arzu ettiği kadını elde eder. Hatta ekmek kadayıfı tatlısı sembolü bazen çok farklı arzu ve isteklerimize değiniyor da olabilir. Mesela, bir kadın için satın almak istediği bir çanta. Kadın ekmek kadayıfı tatlısını yerse o çantayı satın alır ve bundan dolayı bir haz yaşar.

Yukarıdaki yorumların çoğu rüyada ekmek kadayıfı tatlısı yediğimiz durumlar için geçerliydi. Peki rüyadaki bir ekmek kadayıfı tatlısına uzaktan baktığımız rüyalar için de bu yorum mu geçerlidir? Maalesef hayır. Rüyada yiyemediğiniz bir ekmek kadayıfı tatlısı daima henüz ulaşamayacağınız bir hayal ya da arzunun simgesidir. Rüyanızda bir masada çok güzel bir ekmek kadayıfı tatlısı duruyor ve siz o ekmek kadayıfı tatlısına uzaktan bakıyorsunuz. Ekmek kadayıfı tatlısıyla aranızdaki mesafe aslında zamandır. Henüz bir arzuya ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu size hatırlatır.

 

Rüyalardaki semboller genellikle rüya sahibinin hayatını iyileştirmek amacına hizmet eder. Ekmek kadayıfı tatlısı gördüğünüz rüyalarda da bu durum söz konusudur. Aslında rüyada ekmek kadayıfı tatlısı görmekten çok ekmek kadayıfı tatlısını nasıl gördüğünüze odaklanmalısınız. Ekmek kadayıfı tatlısı ile aranızda tam olarak ne geçti? Onu yemeyi çok arzu ettikten sonra yediniz mi? Ya da çok güzel görünüyor olmasına rağmen yemek istemediniz mi? Eğer güzel görünen bir ekmek kadayıfı tatlısını rüyanızda yemiyor ya da reddediyorsanız çevrenizdeki fırsatları reddediyor olabilirsiniz.

Rüyanızı yazın:

bottom of page