top of page

Rüyada Euro (Avro) görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Arzu

 • İstek

 • Fırsat

 • Enerji

 • İlham

 • Başarı

 • Finans

 • Kaynak

 • Maddiyat

 • Yetenekler

 • Potansiyel

 • Materyalizm

 • Maddi başarı

 • Doyuma ulaşmak

 • Parasal meseleler

 • Euro kazanma dürtüsü

 • Güçlü olduğunu hissetmek

Rüyada Euro görmek ne anlama gelir?

Rüyada Euro (Avro) genellikle yurt dışı kaynaklı bir fırsat alameti olarak karşımıza çıkar. Rüyalarda yabancı bir ülkenin para biriminin rüyada vurgulanması sonunda maddi menfaat olacak bir fırsatın (büyük ihtimalle yurt dışından gelen bir fırsatın) rüya sahibine sunulacağının alametidir. Bu tür rüyalar aynı zamanda rüya sahibinin kendisine maddi gelir oluşturabilmesi için ihtiyaç duyduğu güç, enerji ya da potansiyelin var olduğunun altını çizer. Her ne kadar euro ve para rüyaları sembolik olarak birbirinin aynısı gibi görülse de euro içerikli rüyalarda bilinçaltımız bize “yurt dışı kaynaklı fırsat” mesajını verebilirler.

 

Rüyada euro aynı zamanda “paraya dönüştürülebilecek enerji” ya da içsel potansiyelin altını çizer. Bir çoğumuz için bir yatırım aracı olarak görülen euro tüm yatırım fırsatlarının, yeni projelerin ya da yaratıcılığımızı kullanarak başarı elde edebileceğimizi hatırlatır. Yabancı bir para birimi olmasından dolayı euro gördüğümüz rüyalar daima yurt dışına açılma, bir projeyi uluslararası ortamlara sunma ya da yabancı bir platformda görücüye çıkmak gibi olasılıkların da altını çizer. Kısacası, rüyasında euro gören kişi için yurt dışına açılma ya da sahip olduğu içsel enerjiyi yabancı platformlarda sunma fırsatı doğabilir.

 

Euro gördüğümüz rüyalar ayrıca yaşam yolculuğumuzda aldığımız ödül ve cezalar hakkında da bilgi sunarlar. Rüyada ummadığımız halde evimizde, çantamızda ya da bir yerde euro bulmamız daima kaderin bize sunduğu bir sürpriz, ödül ya da fırsatı temsil ederken euro kaybettiğimiz rüyalar bize geçmişte yaptığımız hata ya da yanlışların sonucu olarak cezalandırılacağımızı hatırlatıyor da olabilirler. Euro daima fiziksel alemde bir “başarı ölçütü” objesidir ve euro kaybetmek ise bunun tam tersine “başarısızlık” algısıdır. Dolayısıyla rüyasında euro gören umduğunu bulurken cüzdanını boş gören eli boş döner ya da bir teklifi reddedilir. 

Rüyada Euro (Avro) görmek ne anlama gelir?

Rüyada euro sahip olduğumuz potansiyeli ve içsel güçlerimizi bize göstermek için numerolojiyi kullanır. Bir başka deyişle, farkında olmasak da rüyada gördüğümüz euro miktarına eş değerde bir yetenek ya da içsel güce sahip olabiliriz ve bu yetenekleri kullanarak meslek haline getirdiğimizde para kazanırız. Tabiki, euro yine de sembollerin mecazi dilini kullandığından sahip olduğumuz yeteneklerin değer ölçütleri hakkında tam isabet bilgi sunmasa da rüyalar bazen abartı dilini kullanmayı severler. Örneğin, bir çanta dolusu euro bazen “çok kıymetli bir yetenek” ile eşdeğer olabilir.

 

Bazen euro gördüğümüz rüyalarda numerolojik ipuçları gizlidir. Örneğin rüyada 100 euro gören biri ertesi gün 100 sayısı ile ilgili ufak bir ayrıntı yaşayabilir. Rüyasında birine 1000 euro veren ise yine 1000 sayısıyla ilgili bir konuya kafa yorar. Rüyada gördüğümüz euro miktarı mutlaka yoruma dahil edilmelidir. Özellikle 1-9 arası rakamların vurgulandığı tüm rüyalar gizli numerolojik bilgiler içerirler. Bazen 2 dolar aslında 2 kişiye ya da 2 kişiyi etkileyecek bir durumun altını çiziyor da olabilir.


Rüyada bir çanta dolusu euro görmek ya da bulmak yurt dışı kaynaklı iş teklifi ya da fırsata işaret edebilir.  Ya da rüya sahibi için internet üzerinden yurt dışı kaynaklı bir fırsat doğabilir. İşsizlik ya da imkanların kısıtlı olduğunu düşünen biri rüyasında çok fazla euro görmüş ise bilmelidir ki ihtiyaç duyduğu tüm kaynaklar aslında görememesine rağmen elinin altındadır. Bu kaynaklar bazen kişinin iç dünyasındaki yetenekleri arasında ya da klavyesinde de olabilir. Rüya sahibi aslında kaynak bolluğu olan bir alemde yaşamakta fakat bunu görememektedir. Özellikle rüyasında çok fazla euro gören ya da her yerde euro olduğunu gören kişi için “kaynakların bolluğu” temasının altı çizilir. Kişi bu kaynakları görmeye çalışmalıdır. 

Rüyada euro saymak

Rüyada euro saymak yaratıcı enerjinin kullanılmasıyla ilgilidir. Fakat bu rüyayı yorumlamak için paranın nasıl sayıldığına, ne kadar euro olduğuna ve rüya sahibinin rüyadan aldığı enerjiye odaklanmak gerekir. Elinde çok fazla euro bulunan ve bu euro sayan kişinin yapacağı ya da yapması gereken çok şey vardır. Tüm bu yaratıcılık ve potansiyel aslında paraya dönüştürülebilecek bir kaynak olarak kişinin rüyasına euro kılığında girmiştir. Rüya sahibinin kendisi için “yurt dışına sunabileceği çılgın bir proje” ya da “alıcısı çok olacak bir ürün” fikri varsa mutlaka bu fikrin hayata geçirilmesi için bir şeyler yapılması gerekir.

 

Rüyada euro saymak ve elde tutulan euro aslında kişinin içsel gücünün, yeteneklerinin ve yaratıcılığının ne kadar fazla ya da az olduğu hakkında bilgi verir. Elinde sadece bir iki euro banknotu olan kişinin hala kendisine katması gereken çok fazla şey vardır ya da eğitimi yetersizdir. Fakat elinde çok fazla euro olup bu euro sayan kişide yüksek potansiyel, bilgi birikimi ve yaratıcılık bulunur. Kısacası, sayılan paranın çokluğu aslında sahip olunan içsel potansiyelin ve yaratıcılığın çokluğuyla doğru orantılıdır. Bu rüyanın sahibinin kariyerle ilgili çok fazla düşüncesi ya da parlak fikirleri olabilir ve bu fikirler mutlaka değerlendirilmelidir.


Rüyada euro bulmak en genel ihtimaliyle yurt dışı bağlantılı bir fırsat elde etmeye delalet eder. Euro gördüğümüz rüyalarda bu kaynak büyük internet üzerinden uzaktan yurt dışı bağlantılı çalışabileceğimiz bir işle alakalı olabilir. Özellikle rüyasında çok fazla euro gören ya da her yerde euro olduğunu gören kişi için “kaynakların bolluğu” temasının altı çizilir. Kişi bu kaynakları görmeye çalışmalıdır.  Bazıları için rüyada euro bulmak yurt dışından iş teklifi almak ya da bir projeyi yurt dışıyla bağlantıya geçirerek gelir elde etmenin işaretidir.

Rüyada euro kaybetmek

Euro bulduğumuz ya da euro kaybettiğimiz rüyalar ödül-ceza ikilisi ve birbirine zıt rüyalardır. Bazen rüyada euro kaybetmek yurt dışı bağlantılı bir işin iptal olmasına delalet eder. Rüyada euro daima sahip olduğumuz kaynaklara işaret ederken Euro kaybetmek ise bu kaynakları kaybetmenin altını çiziyor da olabilir.  Dolayısıyla çok euro daima çok kaynağa işaret ettiği gibi cüzdanımızı boş gördüğümüz rüyalar daima bir şeyin ihtiyaç duyulandan az olmasının altını çizerler. Rüyasında evinin her yerinde euro olduğunu görenin yaşamında oldukça bol olan bir şey vardır. Bu rüyayı fakir biri görmüş ise mutlaka iç dünyasına ve gizli kalmış yeteneklerine odaklanmalıdır. Çünkü bu yetenekler insanlığın faydasına sunulduğunda alıcısı çok olacak ve kişinin yaşamına para mutlaka getirecektir.

 

Rüyada euro kaybetmek “kaynak eksikliği” temasının altını çizer. Genellikle euro çok olduğunu gördüğümüz rüyalarda yaşamımızda bir şeylerin çok olduğunun bilincine varırız. Fakat euro kaybettiğimiz rüyalar daima bir “eksiklik” teması içerir. Rüyada işlenen bu eksiklik teması dama maddi meseleler ile ilgili değildir. Bazen sevgi eksikliği, ihtiyaç duyulan bir şeyin yaşamımızda bulunmamasından duyulan eksiklik hissinin yansıması olabilir. Rüyada cüzdanı boş görmek ya da hiç parasız olmadığını görmek beklenen bir haber ya da müjdenin gelmemesi ve elleri boş dönmeye delalet eder.

Rüyanızı yazın:

bottom of page