top of page

Rüyada fasülye görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Jest

 • Rızk

 • İyilik

 • Şans

 • Sağlık

 • Hediye

 • Büyüme

 • Güzellik

 • Beslenme

 • Kazanımlar

 • Faydalı işler

 • Haneye girenler

Rüyada fasülye görmek ne anlama gelir?

Rüyada fasülye yaşamdaki tüm potansiyelleri, büyüme ve gelişme ihtimali olan projeleri ve hamileliği sembolize eder. Şekil itibariyle yeni şekillenen bir cenini anımsatmasından dolayı  fasülye özellikle rüyada tek bir fasülye olarak görülmüşse bir bebeğin yolda olduğunu müjdeleyebilir. Fakat semboller dilinde bebek doğumu metaforik olarak bir projenin doğumuna da işaret eder. Bir başka deyişle, rüyasında fasülye gören için ya bir bebek yoldadır ya da bir projenin ya da fikrin doğumu yakındır. Bir kadın için fasülye her zaman doğurganlık sembolü olabilir.

 

Fasülye rüyaları aynı zamanda henüz büyümemiş ve gelişmemiş gizli potansiyellere işaret eder. Rüya sahibi hedeflere ulaşacak güce sahiptir fakat öncelikle bir şeyin keşfedilmesi, bir fikrin akla gelmesi ya da yaratıcılık gerekir. Fasulye rüyaları bir durumu başarı ile A'dan B'ye taşımak “yaratma” ile ilgilidir. Sembolik olarak fasülye rüyası tohum rüyasına oldukça benzer. Her ikisi de henüz “çok küçük” olan fakat daha sonra çok büyüyecek şeylere işaret ederler, tıpkı anne karnındaki bir cenin ya da henüz doğmamış bir proje gibi.

 

Fasülye bazen yalnızca bir ilham simgesidir. Rüyada avucunuzda bir fasulye mi gördünüz? Size yeni bir başlangıç için bir fırsat verilmiş. Tek ihtiyacınız biraz ilham ve yaratıcılık. Bir fikir sayesinde yaşamınız değişebilir. Fakat bu rüyada birkaç ayrıntıya odaklanmalısınız. Fasülye güzel miydi? O zaman harika bir fikir sayesinde zengin olabilirsiniz. Fasülye kötü görünümlü, siyah ya da sizde

 

Fasülye rüyaları manevi büyüme potansiyelini temsil edebilir ve bilinçaltınızdan bir mesajdır. Belki de keşfedilmemiş bir yeteneğiniz var, biraz eğitim alarak bu yeteneği geliştirebilir ve çok büyük faydalar sağlayabilirsiniz. Fasülyeyi gördüyseniz bilmelisiniz ki bir şeyler büyümeye ve gelişmeye çok müsait. Onlara bir el atmanız gerekiyor.

Rüyada fasülye yemek

Rüyada fasülye aynı zamanda bütünlüğün, şansın ve iyi bir hasatın sembolüdür. Bazen yaşamımıza giren küçücük bir şeyin fakat bu küçük şeyin her şeyin başlangıcı olmasının habercisidir. Bu küçük şeyin her birey için anlamı farklı olabilir. Bazıları için parlak bir fikir, bazıları için bir miktar para bazıları için bir tavsiyedir.

 

Fasülye ve diğer sağlıklı bakliyatları gördüğümüz rüyalar yaşamımıza giren enerjiler, kaynaklar ve bu kaynakları nasıl kullandığımıza dair bilgi getiren rüyalardır. Fasülye rüyası aynı zamanda daha iyi ve sağlıklı seçimler yapmak, ve yaşamımıza girecek tüm iyilik ve güzelliklere işaret eder. Beslenme rüyaları genel olarak kendimize faydalı olan şeyleri yaşamımıza katma metaforu rüyalardır. Sağlıklı besinler ve sebzelerle beslendiğimiz tüm rüyalar da yine buna benzer şekilde iyi seçimler yapmak ve bu seçimlerden dolayı kazanımlar elde etmekle ilgilidir.

 

Rüyada fasülye ve diğer bakliyatlar aynı zamanda arzuların gerçekleşme olasılığı ya da arzu edilen sonuçların elimizdeki kaynakları kullanarak oluşturulabileceğini bize hatırlatırlar. Fasülye, başka malzemelerle karıştırılarak nasıl güzel yemeklerin yapımında kullanabiliyorsa yaşam yolculuğumuzda da elimizin altındaki malzemeler güzel işler yapmamızda ve güzel projeler oluşturmamızda kullanılabilirler.

 

Rüyada fasülye ya da diğer sağlıklı bakliyatlar evrenin bize sunduğu şans ve hediyelere de işaret edebilir. Evren bize başarıyı direk sunmaz, başarıya ulaşmamız için merdivenin basamaklarını sunabilir. Bazen de yalnızca başarıyı inşa etmemiz için ihtiyaç duyduğumuz ham maddeleri. İşte buna benzer bir durumla karşı karşıya iseniz rüyanızda fasülye ya da diğer sağlıklı bakliyatları görebilirsiniz. Sağlıklı yiyecekler ya da bakliyatlar daima sizin faydanıza olacak materyallerdir ve bu rüyalar iyi huylu rüyalardır. Fakat bu bakliyatların bozuk olması hafif bir acı ya da üzüntü alameti olabilir.

Rüyada fasülye insan ruhunu ve pisişik enerjileri de temsil edebilirler. Bu rüyada “yoktan var edebilme yeteneği” teması yatar. Rüya sahibinin sahip olduğu yetenekler onun yaratıcılığını kullanarak yaşamında oluşturabileceği her şeyi temsil edebilir. Bazıları için fasülye sadece bir projeyi yaratabilmek için kullanacağı bir yetenek, bazıları için bir iş kurabilmek için ihtiyaç duyduğu ilk sermaye hatta bazıları için bir proje üretmek için ihtiyaç duyduğu ilham, motivasyon ya da fikirdir. Kısacası, fasülye bir oluşumun ihtiyaç duyduğu ilk enerji ya da ilk adımdır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page