top of page

Rüyada fındık görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Fikir

 • Jest

 • Rızk

 • Şans

 • Fırsat

 • Bebek

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Büyüme

 • Çoğalma

 • Doğurganlık

 • Meşguliyet

 • Beslenme

 • Potansiyel

 • Kazanımlar

 • Bolluk-bereket

 • Haneye girenler

Rüyada fındık görmek ne anlama gelir?

Rüyada fındık çok fazla zihinsel aktivite ve enerji metaforudur. Rüyasında çok fazla fındık görenin elinin altında yapmak zorunda olduğu çok fazla iş ya da uğraştığı çok fazla mesele vardır. Fındık rüyaları ayrıca yaşamımıza giren enerjiler, küçük fırsatlar ve bolluk-bereket ile ilgilidir. Kendisine bir tabak dolusu fındık sunulan kişi bir miktar para alır.

 

Fındık gördüğümüz rüyalar bize küçük ama bizi mutlu eden şeylerle ilgili bilgi getirirler. Fındık rüyaları aynı zamanda küçük ihtiyaçların karşılanması, küçük müdjeler ya da yaşamımıza giren iyilik ve güzelliklere işaret ederler. Bu rüyalar iyi niyetli rüyalardır ve yaşamımıza giren pozitif enerjilere de işaret ederler.

 

Rüyada fındık aynı zamanda yaşamın bize sunduğu fırsat ya da potansiyele işaret eder. Tıpkı kendileri gibi küçük olan bu  fırsat ya da potansiyeller aslında büyüme kabiliyetine sahiptirler. Bu tip rüyalarda gizli numerolojik bilgiler de bulunabilir. Örneğin, 1 küçük fındık bir küçük fırsat, 2 fındık 2 fırsat ya da 2 seçeneğin rüya sahibine sunulacağına işarettir. Rüya sahibi rüyasında fındığı yerse fırsatı kabul edecektir.

 

Fındık rüyaları iyi niyetli rüyalardır ve bize pozitif enerjiden başka bir şey getirmezler, fındıklar çürük olmadığı sürece. Bir tabak dolusu fındık gördüğümüz rüyalar daima bolluk, bereket ve elinin altında ihtiyacı olduğu kadarının bulunması alametidir. Bazen çok fazla fındık çok fazla yapılacak işe, çok sayıda insanla uğraşmaya ya da çok fazla doküman ya da iş yükü altında bocalamaya işarettir. Tabağında çok fazla fındık olanın önünde bitirmesi gereken çok işi vardır.

 

Fındık rüyaları aynı zamanda yaşamda daima çok fazla seçeneğe sahip olduğumuzu bize anlatan rüyalardır. Çok fazla fındık aradığımız her şeyi elimizin altında bulacağımız bir yaşam tarzına sahip olmanın işaretidir. Bazıları için fındık haneye girecek para, bolluk bereket ya da alışveriş yapmaya işaret eder. Fındıkları çok fazla gördüyseniz fırsatların yaşamınıza kolayca düştüğünü göreceksiniz. Evren istemeseniz de size sunmaya devam ediyor.

Rüyada fındık yemek

Fındık rüyalarında fındıkların sayısı vurgulanıyorsa bu rüyaların altını çizdiği numerolojik mesaj mutlaka alınmalıdır. Rüyada tek bir fındık görmek bazıları için büyük bir fırsat ya da iş teklifi olabilir. Fakat bu rüyanın bir kadın için bir bebeğe hamilelik işareti olma ihtimali oldukça yüksek. Bir kadın rüyasında avucunda 2 fındık görürse ikiz bebeklere hamile kalır. Bir yatırımcı avucunda 2 fındık görürse bir koyup 2 alır. Bazıları için elinde ya da avucunda 2 fındık görmek 2 seçenekten birini yapmak zorunda olmaktır.

 

Rüyada fındık aynı zamanda öz, atom ve enerjinin sonsuzluğuyla ilgilidir. Ufacık bir tohumun ekilmesiyle çok fazla ürün alınması ya da ufacık bir fikrin kişiye zenginlik getirebilecek bir projeye dönüştürülebilmesi gibi durumlarda fındık rüyası karşımıza çıkar.  Rüyasında fındık gören kişi ufak gibi görünen fırsatları iyice araştırmalıdır. Çünkü ufak gibi görülen bu fırsatlardan biri ona zenginlik sunabilir. Bu sembol aynı zamanda çok büyük yatırımlar ya da az koyup çok fazla kar elde edilebilecek fırsatlarla ilgili bilgi de sunar.

 

Rüyadaki fındık bazen rüya sahibinin içsel potansiyeli ve yeteneklerinin bolluğuyla ilgilidir. Fındık zihnin yaratıcılığı ve bu yaratıcılığın sonsuzluğuyla da ilgilidir. Rüya sahibinin aklında değişik fikirler ya da çılgın projeler var ise bilmelidir ki bu fikirleri uygulamaya koyarsa kendisi için sonsuz bolluk, bereket ve zenginlik vardır. Bazen rüyada fındık ani bir ilham ya da çok farklı bir fikre sahip olmakla ilgilidir. Bu fikir değerlendirilir ve uygulamaya koyulursa rüya sahibi için çok büyük nasip kapılarını açacaktır. Rüyadaki fındık tıpkı tabiat ananın sonsuz vericiliği ve cömertliği gibi insan zihninin de sonsuz yaratıcılığının altını çizer. Rüya sahibi Allah vergisi bir yeteneğe ya da yaratıcılığa sahiptir ve bu yetenekleri kullanarak kendisine yeni bir gelir kapısı elde etmelidir.

 

Bazıları için rüyada fındık “kabuğundan çık” ve “büyümeye başla” mesajı içerir. Bu rüya aynı zamanda sınırlandırılmış olmak ve tam anlamıyla bağımsız olamamakla ilgilidir ve bağımsızlığa “kabuğundan çıkmaya” davet edicidir. Bu rüya yaşamda henüz yüzeye çıkmamış olan tüm olasılıkların bir göstergesidir, eğer rüyada fındık yiyorsanız bu, yaşamınızın belirli yönlerini bölümlere ayırmanız ve bunlara yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Fındık rüyaları bizi konfor alanından çıkmaya ve yaşamın daha farklı alanlarına da bakmaya davet eder. Belki de bir yerlerde henüz keşfetmediğiniz bir yetenek ya da fırsat var.

Rüyanızı yazın:

bottom of page