top of page

Rüyada fıstık görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Fikir

 • Jest

 • Rızk

 • Şans

 • Fırsat

 • Bebek

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Büyüme

 • Çoğalma

 • Doğurganlık

 • Meşguliyet

 • Beslenme

 • Potansiyel

 • Kazanımlar

 • Bolluk-bereket

 • Haneye girenler

Rüyada fıstık görmek ne anlama gelir?

Fıstık rüyaları genellikle finans, zenginlik ve para işlerinde şans habercisidir. Maddi meselelerde mutluluğa ve servete ulaşacağınızı gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni potansiyeller, fikirler ve bu fikirler sayesinde kazanılacak servete işaret eder. Rüyasında fıstık yiyen kişi maddi menfaat elde eder.

 

Rüyada fıstık aynı zamanda öz, atom ve enerjinin sonsuzluğuyla ilgilidir. Ufacık bir tohumun ekilmesiyle çok fazla ürün alınması ya da ufacık bir fikrin kişiye zenginlik getirebilecek bir projeye dönüştürülebilmesi gibi durumlarda fıstık rüyası karşımıza çıkar.  Rüyasında fıstık gören kişi ufak gibi görünen fırsatları iyice araştırmalıdır. Çünkü ufak gibi görülen bu fırsatlardan biri ona zenginlik sunabilir. Bu sembol aynı zamanda çok büyük yatırımlar ya da az koyup çok fazla kar elde edilebilecek fırsatlarla ilgili bilgi de sunar.

 

Fıstık gördüğümüz rüyalar bize küçük ama bizi mutlu eden şeylerle ilgili bilgi getirirler. Fıstık rüyaları aynı zamanda küçük ihtiyaçların karşılanması, küçük müdjeler ya da yaşamımıza giren iyilik ve güzelliklere işaret ederler. Bu rüyalar iyi niyetli rüyalardır ve yaşamımıza giren pozitif enerjilere de işaret ederler.

 

Rüyada fıstık aynı zamanda yaşamın bize sunduğu fırsat ya da potansiyele işaret eder. Tıpkı kendileri gibi küçük olan bu  fırsat ya da potansiyeller aslında büyüme kabiliyetine sahiptirler. Bu tip rüyalarda gizli numerolojik bilgiler de bulunabilir. Örneğin, 1 küçük fıstık bir küçük fırsat, 2 fıstık 2 fırsat ya da 2 seçeneğin rüya sahibine sunulacağına işarettir. Rüya sahibi rüyasında fındığı yerse fırsatı kabul edecektir.

 

Fıstık rüyaları iyi niyetli rüyalardır ve bize pozitif enerjiden başka bir şey getirmezler, fıstıklar çürük olmadığı sürece. Bir tabak dolusu fıstık gördüğümüz rüyalar daima bolluk, bereket ve elinin altında ihtiyacı olduğu kadarının bulunması alametidir. Bazen çok fazla fıstık çok fazla yapılacak işe, çok sayıda insanla uğraşmaya ya da çok fazla doküman ya da iş yükü altında bocalamaya işarettir. Tabağında çok fazla fıstık olanın önünde bitirmesi gereken çok işi vardır.

Rüyada fıstık yemek

Yer fıstığı rüyaları aynı zamanda yaşamda daima çok fazla seçeneğe sahip olduğumuzu bize anlatan rüyalardır. Çok fazla fıstık aradığımız her şeyi elimizin altında bulacağımız bir yaşam tarzına sahip olmanın işaretidir. Bazıları için fıstık haneye girecek para, bolluk bereket ya da alışveriş yapmaya işaret eder. Fıstıkları çok fazla gördüyseniz fırsatların yaşamınıza kolayca düştüğünü göreceksiniz. Evren istemeseniz de size sunmaya devam ediyor.

 

Fıstık rüyalarında fıstıkların sayısı vurgulanıyorsa bu rüyaların altını çizdiği numerolojik mesaj mutlaka alınmalıdır. Rüyada tek bir fıstık görmek bazıları için büyük bir fırsat ya da iş teklifi olabilir. Fakat bu rüyanın bir kadın için bir bebeğe hamilelik işareti olma ihtimali oldukça yüksek. Bir kadın rüyasında avucunda 2 fıstık görürse ikiz bebeklere hamile kalır. Bir yatırımcı avucunda 2 fıstık görürse bir koyup 2 alır. Bazıları için elinde ya da avucunda 2 fıstık görmek 2 seçenekten birini yapmak zorunda olmaktır.

 

Rüyadaki fıstık bazen rüya sahibinin içsel potansiyeli ve yeteneklerinin bolluğuyla ilgilidir. Fıstık zihnin yaratıcılığı ve bu yaratıcılığın sonsuzluğuyla da ilgilidir. Rüya sahibinin aklında değişik fikirler ya da çılgın projeler var ise bilmelidir ki bu fikirleri uygulamaya koyarsa kendisi için sonsuz bolluk, bereket ve zenginlik vardır. Bazen rüyada fıstık ani bir ilham ya da çok farklı bir fikre sahip olmakla ilgilidir. Bu fikir değerlendirilir ve uygulamaya koyulursa rüya sahibi için çok büyük nasip kapılarını açacaktır. Rüyadaki fıstık tıpkı tabiat ananın sonsuz vericiliği ve cömertliği gibi insan zihninin de sonsuz yaratıcılığının altını çizer. Rüya sahibi Allah vergisi bir yeteneğe ya da yaratıcılığa sahiptir ve bu yetenekleri kullanarak kendisine yeni bir gelir kapısı elde etmelidir.

 

Bazıları için rüyada fıstık “kabuğundan çık” ve “büyümeye başla” mesajı içerir. Bu rüya aynı zamanda sınırlandırılmış olmak ve tam anlamıyla bağımsız olamamakla ilgilidir ve bağımsızlığa “kabuğundan çıkmaya” davet edicidir. Bu rüya yaşamda henüz yüzeye çıkmamış olan tüm olasılıkların bir göstergesidir, eğer rüyada fıstık yiyorsanız bu, yaşamınızın belirli yönlerini bölümlere ayırmanız ve bunlara yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Fıstık rüyaları bizi konfor alanından çıkmaya ve yaşamın daha farklı alanlarına da bakmaya davet eder. Belki de bir yerlerde henüz keşfetmediğiniz bir yetenek ya da fırsat var.

Rüyanızı yazın:

bottom of page