Rüyada geçit görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Geçit

 • Fırsat

 • Milat

 • Giriş

 • Teklif

 • Davet

 • Çözüm

 • Değişim

 • Sürecin sonu

 • Geçiş noktası

 • Mekan değişimi

 • Yeni başlangıçlar

 • Çözümün varması

 • Sınırların ortadan kalkması

 • Farklı bir bakış açısına sahip olmak

 • Bir sayfanın kapanıp yenisinin açılması

Rüyada geçit görmek:

Rüyada geçit bir fırsat ya da değişimdir. Bir kapı eşiği adeta kişinin hayatında bir milat devri kadar önemli değişimlerin habercisi olabilir. Bazen de kişiye sunulan önemli bir fırsatın temsilcisidir. Rüyada bir geçitten geçerek başka bir yere giren kişi hayatında ya mekan ya da iş değişimi yapar. Geçitten geçmek bir dönemin sonu aynı zamanda başka bir dönemin başlangıcıdır.

 

Tarot ve bilinçaltı semboller dilinde 2 sütunun arası her zaman bir geçittir. Bu yüzden yan yana gelmiş 2 sütunun bulunduğu tüm tarot kartları bizi bir geçide yani değişim noktasına getirir. Bu geçit bazen rüya sahibinin hayatında bir milat olabilecek kadar büyük değişimleri beraberinde getirir. Rüya tabiri ve tarot aynı semboller dilini kullanırlar.

 

Tarotun ve bilinçaltının semboller dilinde geçit bir hayat ile başka bir hayatı ya da bir mekan ile başka bir mekanı birbirine bağlayan geçiş noktalarıdır. Kısacası geçit bir köprüdür. Bazen önemli bir olay ya da önemli bir karardan dolayı bir dönemin bitip başka bir dönemin başlayacağı mesajını bize verirler. Bazıları için geçit bir dönüm noktası ya da kapı eşiğidir. Bir olay ya da karardan sonra her şeyin değişebileceğini bize söylerler. Bir geçitten geçmek bir aşamayı atlamak ve diğer bir aşamaya geçmek ya da yeni bir yaşam evresine ya da yeni bir boyuta geçmekle ilişkilendirilir. Rüyasında geçit gören kişi yeni bir seçeneğin ve fırsatın mevcut olduğunu ve bu fırsatı kabul ederse kendisi için her şeyin değişebileceğini bilmelidir. Bu rüyanın yorumunda bu geçitten sonra ne görüldüğü de hesaba katılmalıdır.

Rüyada geçit kişinin hayatında kurduğu her yeni bağlantı ve her tanıştığı yeni kişiye ve dolayısıyla bir geçiş noktasına işaret ederler. Bu geçit bazen bir mekandan başka bir mekana, bazen bir işten başka bir işe hatta bir düşünce sisteminden başka bir düşünce sistemine geçişe de işaret ediyor olabilir. Bazıları için bu rüya bir kariyer değişimi bazıları için sadece farklı bir düşünce tarzına sahip olmaktan dolayı kişinin hayatında köklü değişimlerin olacağı anlamına gelebilir.

Rüyada bir geçitten geçmek bazen seviye atlamak, bazen bir dönemin sonuna gelmek, bazen bir aşamadan başka bir aşamaya geçiştir. Bir öğrenci için geçitten geçmek mezuniyeti, muradı olan için de muradına ermeyi temsil edebilir. Geçit kişi hayatında bir milat döneminin simgesi de olabilir. Bu yüzden rüyasında bir geçit görüp bu geçitten geçen kişi hayatında çok büyük değişmelerin olacağını bilmelidir. 


Rüyasında geçitten geçtiğini gören kişi bir süreci bitirir ve yeni bir seviyeye geçerek level atlar. Fakat bu rüyanın yorumlanmasında bakılması gereken hususlar vardır. Arkasında ne olduğunu bilmediğimiz bir geçit bu yeni sürecin iyi mi kötü mü olduğu konusunda hiçbir bilgi sunmaz. Kısacası arkasının nereye vardığı görülmeyen geçit tam anlamıyla bilinmezliktir.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Astrozia.com

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.