top of page

Rüyada harf görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Şifre

 • Fikir

 • Keşif

 • Mesaj

 • İpucu

 • Uyarı

 • Deşifre

 • İlk adım

 • Arketip

 • Hareket

 • Nitelikler

 • Korkular

 • Yetenekler

 • Yeni bir anlayış

 • Birinin baş harfi

Rüyada harf ya da harfler görmek ne anlama gelir?

Harf gördüğümüz rüyalar yaşam yolculuğumuzdaki çekirdek potansiyeller, başlangıç ya da çıkış noktaları ya da bizim için yeni sayfalar açacak büyük değişimlere işaret eder. Rüyadaki harfler şifre ya da mesaj niteliğindedir ve genellikle yeni başlangıçlarla ilgili bize ipuçları getirir ya da gizli bilgileri deşifre ederler.

 

Rüya yorumculuğunda harflerin yorumu ile numerolojide sayıların yorumları benzerlik gösterir. Tıpkı her sayının bir titreşimi ve yaşamımıza getirdiği enerji gibi her harfin de bir titreşim ve enerjisi vardır. Örneğin, alfabedeki ilk harf “A” daima bir açılış, başlangıç ya da yeniliklere işaret etmesiyle numerolojik olarak 1’e benzer. “B” harfi ise A ile açılan sayfadan sonra atılan ikinci adımdır. Rüyasında bir yerde “A” harfi yazılı olduğunu gören kişi yaşamında hangi sayfanın açılmak üzere olduğuna dikkat etmelidir.

 

Bununla beraber, rüyada harf daima yaşamımızdaki kişilerin ya da olayların baş harflerine işaret ediyor da olabilir. Bu yorumculuk anlayışına göre rüyada “A” harfi örneğin, “yeni bir aşk” sinyali olabileceği gibi “Adem” ya da “Ayşe” isminde biriyle ilgili bilgi ya da gizli bir şifre de getiriyor olabilir. Belki de yeni bir iş sizin için yolda ve bu şirketin baş harfi “A” ya da yeni bir kariyere adım atmak üzeresiniz ve bu kariyerin baş harfi “A”. Rüyanızda gördüğünüz harfe bakın ve size hangi şifreyi getirdiğini anlamaya çalışın.

Rüyada harfler görmek

Rüya yorumculuğunda harflerin yorumu aynı zamanda rüyayı görüş biçimimiz ve rüyadan aldığımız enerjiye göre de yapılır. Örneğin, sağ elimiz daima aldıklarımızı sol elimiz ise verdiklerimizi temsil eder. Rüyada sağ elimize “A” harfi yazılı olduğunu gördüysek baş harfi ya da kaynağı “A” olan bir yerden elimize para geçebilir. Ya da buna benzer bir şekilde “A” harfinden bir altın belki de altın değerinde bir yeteneğe işaret etmektedir ve bu yeteneğin baş harfi A olabilir.

 

Rüyada harfler bunların yanı sıra yaşamımıza girenler ve çıkanlarla ilgili gizli bilgileri deşifre ederler. Örneğin, rüyada posta kutumuzda “A” harfi yazan bir zarf gördüysek belki de “A” harfiyle başlayan bir şey yaşamımıza girecek. Hatta bu baş harfi A olan bir misafire hatta baş harfi A olan bir kişiyle yeni bir aşkın başlangıcına bile işaret edebilir. Rüya yorumu yaparken bütünsel yaklaşmalı ve rüyanın senaryosu ile bu harfin bizim için neye işaret ettiğini anlamaya çalışmalıyız.

Rüyada görülen harf ya da harfler daima rüya sahibi için gizli ipuçları, şifreler ya da mesajlardır. Bir harf görmek gizli zekanıza ve bilginize atıfta bulunabilir, ancak zamanın geçişiyle de bağlantılıdır. Hangi harfi görüyorsanız o harfle ilgili yaşamınızdaki tüm kişileri ve olayları düşünün. Bir yeteneğiniz mi var? O yetenek rüyada gördüğünüz harfle mi başlıyor. O halde bu yeteneğin üzerine gitmelisiniz.

 

Rüyada bir yerde yazılı bir harf görmek çok uzakta birinin sizi düşündüğü anlamına gelebilir. Hatta bu rüya belki de gizlice izlendiğinizin ya da henüz ilanı aşk yapmamış biri tarafından sevildiğiniz anlamına bile gelebilir. Rüyanızda D harfini mi gördünüz? O halde çevrenizde baş harfi D olan kişileri düşünün. Belki de baş harfi D olan biri size aşık ve sizin bundan henüz haberiniz yok. Fakat, bu harfi gördüyseniz muhtemelen yakın zamanda haberiniz olacak.

Rüyada harf yazmak aynı zamanda kendi kaderini yazmak ya da bir işin olmasına sebep olmaya işarettir. Bu durumda da yazılan harf daima başlatılan işin ya da olayın baş harfidir. Bu tip rüyalar bazı olayların gerçekleşmesi için “başla” butonuna basıldığını gösterir. Ya da bir misafir ya da bir şeyler yola çıkmış size varmak üzere. Tabi ki bu kişinin ya da başlayan olayın baş harfi rüyanızda gördüğünüz harf.

 

Postacının getirdiği harf ya da getirdiği zarfın üzerindeki harf daima beklenmedik haberler alma alametidir. Bilinçaltımız haber getiren kişi ya da merciyi bizim için postacı kılığına sokar. Aslında rüyanızdaki postacının geliş biçimiyle olayın oluş biçimi arasında benzerlik olacaktır. Bir postacı kapıyı çalmadan içeri mi girdi? O halde beklenmedik bazı sürprizler sizin onayınıza ihtiyaç duymadan yaşamınıza girecekler. Postacı kapıyı çalarak mı geldi? Ve size üzerinde A yazılı bir zarf mı verdi? Bu durumda bizi sizin onayınızla size bir şey getirecek ya da yaşamınıza girecek.

 

Rüyadaki harflerin yorumlanmasında bir diğer dikkat etmemiz gereken husus da harflerden aldığımız enerji, harflerin rengi ve rüyanın senaryosu olmalıdır. Siyah bir zarf üzerinde A harfi mi yazıyor? Kötü bir haber alabilirsiniz ve elbette aldığınız haberin baş harfi A ya da kötü haber baş harfi A olan biriyle ilgili olabilir. Eğer siyah bir zarfın üzerinde yazılı beyaz bir harf görüyorsanız haberler iyi. Kötü ya da karamsar bir durumda bir umut ışığı ya da az da olsa sizin için iyi olan bazı durumlar cereyan edecek.

Rüyanızı yazın:

bottom of page