top of page

Rüyada ikiz bebekler görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • İlham

 • Enerji

 • Bebek

 • Tohum

 • Değişim

 • Ortaklık

 • Birleşme

 • Başlangıç

 • Potansiyel

 • Yenilenmek

 • Yeni bir fikir

 • Yeni bir proje

 • Yaratıcı enerji

 • Farklı düşünmek

 • 2 kişiyi ilgilendiren bir gelişme

 • Yeniden doğmuş gibi hissetmek

Rüyada ikiz bebekler görmek ne anlama gelir?

Rüyaların sembolik dili bazen bize manevi mesajları vermek için numerolojiyi kullanır. Rüyada gördüğümüz ikiz bebekler de buna dahildir. Bazen, rüyada bir sembolü bir değil iki adet ya da üç adet görebiliriz. Bu tür rüyalarda rüya sahibi için numerolojik gizli bilgiler bulunur.


Bebekler rüyalar aleminde yeni başlangıçları, doğurganlığı ve yaşam döngülerini vurgulamak için karşımıza çıkarlar. Bebekler aynı zamanda henüz gelişmemiş bir yanımızı ya da yaşamımızda henüz başlayan bir şeyi ifade eden arketipler olarak rüyalarda karşımıza çıkarlar. Bir bebeğin ikiz olmasının rüyada vurgulanması kesinlikle bir dualite bilgisidir. Bu rüya iki kişiyle ilgili yeni bir başlangıcı, birleşmeyi ya da beraber hareket etmeyi gösteriyor olabilir. Fakat, bebeklerin birinin diğerinden farklı olması, örneğin biri zenci diğeri beyaz bir bebek aslında iki kişi arasındaki bireysel farklılığı vurgulayıcıdır.

Rüyada ikiz bebek doğurmak

İkiz bebekler doğurduğumuz bir rüya yaşamımızda gelişmemiş fakat gelişmeye uygun yönlerimize atıfta bulunurlar. Ve bu rüyadaki numerolojiyi asla hafife almamalıyız. Rüyada iki bebek varsa bu gelişme ya iki kişiyi ilgilendiriyor ya da iki farklı alanda aynı anda bir gelişme yaşanacak. Tıpkı iki bebeğin aynı zaman dilimi içerisinde büyümeye başlaması gibi yaşamınızda da eş zamanlı olarak iki alanda bazı gelişmeler olması ihtimali var. Hatta, bu tür rüyaların numerolojik bilgisi bazen finans alanında bile yaşanabilir. Örneğin, 2 ile başlayan bir miktar paranın elinize geçmesi gibi.


Rüyada gördüğümüz ikiz bebekler bazen fikir ya da projelerimizle ilgili bilgi içeriyor olabilir. Fikirlerimiz ve projelerimiz de tıpkı diğer canlılar gibi önce bir döllenme aşamasından geçerler ve dünyaya doğarlar, tabi onları gerçekleştirmek için gerekli adımları atarsak. İkiz bebekler gördüğümüz bir rüya da bize bu konuda bilgi getiriyor olabilir. Bir şey artık yalnızca fikir olmaktan daha fazlası, gerçeğe dönüşmüş ve bu büyük ihtimalle iki kişiyi ilgilendiriyor ya da projenin aynı anda büyüyen iki bölümü var.

Rüyada ikiz bebeklerinin olduğunu görmek

İkiz bebeklerinin olduğunu gördüğümüz bir rüya, rüyanın görülüş biçimine göre zıtlıklara ya da bireysel farklılıklara atıfta bulunuyor olabilir. Bu ihtimal özellikle birbirinden farklı iki bebek görüldüğünde daha da kuvvetlenir. Ya da biri erkek diğeri kız olan iki bebek bazen bir kadınla erkeğin ortaklığı, ilişkisi ya da bir projede beraber hareket etmesi anlamına gelebileceği gibi fikir ayrılığı, uyuşmazlık ya da projenin bölünmesi anlamına da gelebilir. Bu yorum tamamen rüyanın gidişatına ve rüyadan alınan enerjiye göre yapılmalıdır. İkiz bebek rüyaları sanıldığından daha sofistike yorumculuk gerektirebilir.


Bazen ikiz bebek gördüğümüz rüyalarda ihtiyaç duyduğumuz enerjinin iki katını alacağımız mesajı gizlidir. Bir beklerken iki almak ya da bir taşla iki kuş vurmak deyimi burada söylenebilir. Evrenden ne arzu ettiyseniz size bunun iki katını yollayacak olabilir. Fakat, ikiz bebeklerin yorumu o kadar hassastır ki buraya kadar söylenen her şeyin güzel ve sağlıklı ikiz bebekler için olduğu kesin. Eğer rüyada gördüğünüz ikiz bebekler çirkin, hasta ya da mutsuzsa iki ayrı dert alameti olabilir. Özellikle de iki ağlayan bebek iki farklı şikayetin temsilcisi olabilir.

Rüyada ikiz bebek emzirmek

Rüyada karşımıza çıkan bebekler aynı zamanda yeni bir görüşe ya da bakış açısına sahip olmayı sembolize edebilirler. İkiz bebek gördüğümüz bir rüya ise bazen bir ortakla birlikte yeni bir işe kalkışmanın ya da değişimin iki kişiyi etkilemesinin işareti olabilir. Bebek gördüğümüz rüyalar aynı zamanda yeniden doğmuş gibi hissetmek ve kabuğundan çıkmakla ilgili olabilir. Bu yüzden ikiz bebek gördüğümüz rüyalar büyük ihtimalle iki kişiyi ilgilendiren değişim alametidir.


İkiz bebek rüyalarında diğer ayrıntılara da dikkat edersek bu rüyaları daha isabetli yorumlayabiliriz.

Örneğin, bebeklerin durumu, kültürü, rengi, mutlu ya da mutsuz olması, hasta olması, güzel ya da çirkin olması bilinçsiz zihnimiz tarafından oluşturulmuş gizli mesajları içeriyor olabilir. Örneğin, biri zenci diğeri beyaz bir bebek bir ayrılık ya da uyuşmazlık işareti olabilir. Ya da biri mutlu diğeri mutsuz ikizler de bir anlaşmanın tek tarafın onayını alamamaktan dolayı iptal olmasına işaret edebilir. Çünkü biri ağlayan diğeri gülen bebekler aslında iki taraflı bir durumda bir tarafın mutlu diğer tarafın mutsuz olmasını temsil etmektedir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page