top of page

Rüyada İngiltere'yi görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Yenilik

 • Değişim

 • Özgürlük

 • Uzaklaşmak

 • Yeni kurallar

 • Misafir olmak

 • Gurbete gitmek

 • Mekan değişikliği

 • Radikal değişimler

 • Kabuğundan çıkmak

 • Farklı olanı denemek

 • Farklı bir mekana gitmek

 • Alışılmışın dışına çıkmak

 • Kendini yabancı hissetmek

 • Engellerin ortadan kalkması

 • İş ya da sektör değiştirmek

 • Başka bir şirkette işe girmek

 • Konfor alanının dışına çıkmak

 • Kendi sularının dışına çıkmak

 • Yeni yeteneklerin farkına varmak

Rüyada İngiltere’yi görmek ne anlama gelir?

Rüyada İngiltere'yi görmek bir zihin durumundan diğerine geçerken yaşamınızda duygusal bir geçiş ayinini sembolize eder. Bazen yaşamda mevcut durumunuzdan uzaklaşmaya çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Şu anda sorunlarınızdan biraz uzaklaşmanız yeni bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olabilir. Bu uzaklaşma aynı zamanda enerji stoklarınızı şarj edecek ve daha enerjik bir siz olarak yeni bir yaşama adım atacaksınız. Fakat, bu rüyaların ayrıntılarında sizin için çok fazla bilgi bulunabilir. Rüyanız aydınlık mı yoksa karanlık mıydı? Yanınızda taşıdıklarınız neler? Yanınızda gelen her şey sizin zihinsel bagajlarınızdır (duygular, düşünceler, fikizler).

 

Rüyada İngiltere’yi görmek bazen daha büyük düşünmek, faaliyet alanını genişletmek ya da daha farklı sektörlere el atmakla alakalıdır. Rüya sahibi İngiltere’de turist ise belki de gerçek hayatta bir fizibilite çalışması yapmakta ya da daha önce alışık olmadığı ya da denemediği bir sektöre bir göz atmaktadır. Rüya sahibi İngiltere’de ne yaptığına ve tam olarak nasıl insanlarla neler yaşadığına bakarak bu rüyayı yorumlamalıdır.


Rüyada İngiltere aynı zamanda üst otoritenin hakimiyetinin ya da denetiminin olmadığı ve kişinin kendini daha özgür hissettiği bir alanı temsil eder. Bu yüzden bu rüyayı gören kişinin ailesinden uzak bir mekana gitmesi ya da hayatında karar vermesinde etkili olan herkesten bir süreliğine uzaklaşması mümkündür. Rüyasında İngiltere’de olduğunu görenin üzerindeki baskı ve otorite bir süreliğine zayıflar.


Rüyada İngiltere her zaman fiziksel olarak seyahat etmek anlamına gelmeyebilir. Bu rüya bazen içsel yolculuklar, kendi kendini keşfetmek, kendini aşmak ya da yeteneklerin farkına varmakla alakalı olabilir. Rüya sahibi belki de kendisi ile ilgili yepyeni bir şey keşfeder ve bu keşiften sonra hayatı değişir. Fakat yine de daha iyi yorum için rüyada İngiltere’de ne olduğuna bakılır. İngiltere’de kaybolan ya da karanlıkta kalan kişi bu yeni içsel yolculuğunda çok fazla bilinmezlikle mücadele etmek zorunda kalacaktır.


Bir rüyada İngiltere ya da bir ülkenin vurgulanıyor olması daima o ülkeyle olan bağlarımız, orada yaşayan tanıdıklarımız ya da iş bağlantılarımızla ilgili bilgi getiriyor olabilir. Bazen İngiltere’de yaşayan bir akrabamız ya da tanıdığımızla ilgili bilgi içerebilecekleri gibi İngiliz markası bir ürün ile ilgili bilgi de içerebilirler. Dolayısıyla, rüyada gördüğümüz İngiltere aslında bir nevi bize birini ya da bir şeyi hatırlatıcı sıfat görevi yapmaktadır. Rüyasında, evine İngiltere’den bir misafir geldiğini görenin uyandığı zaman İngiliz markası bir bulaşık makinesi alması olasılığı da her zaman mümkündür. Burada bilinçaltımız bize eve girenin aslında İngiltere’den geldiğini anlatmaya çalışmaktadır. Bu yüzden rüya yorumculuğunda ülkeleri yorumlamak için o ülkeyle tam olarak nasıl bir bağımız olduğuna bakmalıyız.

Rüyada İngiltere’de turist olmak

Rüyada İngiltere’de turist olmak kendi konfor alanımızın dışına geçici süreliğine yapılan ziyaretlerin simgesidir. Bu ziyaretler bazen fiziksel olarak yapılan yolculuklar bazen içsel yolculuklardır. Rüya sahibi geçici bir süreliğine de olsa konfor alanının dışına çıkabilir, kendi mekanının haricinde bir mekana ziyarette bulunabilir. Fakat bu yolculuklar bazen sadece içsel yolculuklardır ve rüya sahibinin kendi kendini keşfetmesi, bazı yeteneklerinin farkına varması ve bu yetenekleri kullanmakla ilgili bazı kararlar vermesi olasılığı vardır. Fakat rüyasında turist olup evine dönen sadece bir fizibilite çalışması yapar ve verdiği karardan vaz geçer.

Rüyada İngiltere’ye seyahat etmek:

Bazıları için rüyada İngiltere’ye gitmek yeni bir karar vermektir. Fakat bu karar daha önce yapılan hiçbir şeyle aynı olmayan, farklı kuralların ve farklı bir sistemin işlemesini gerektiren bir karardır. Rüya sahibi kararı verip seçimini yaptıktan sonra kendini bambaşka bir gerçeklikte, farklı bir mekanda ya da yeni bir sektörde başka bir şey yaparken bulur. Bu sektörde kurallar ve işleyiş rüya sahibi için bir önceki sektöründen çok farklı olacaktır.

Rüyada İngiltere’ye yapılan ziyaretler gerçek hayatta da farklı mekanlara yapılan ziyaretlerdir. Bazen İngiltere’ye giden kişi komşusuna ya da başka bir eve ziyarete gidebilir. Hatta bu rüyayı görenin gerçekten İngiltere’ye gitmesi ya da başka bir memlekete gitmesi ihtimali de bulunur. Rüyasında İngiltere’ye giden kişi kendini nasıl hissettiğine ve ortamın nasıl olduğuna da bakarak bu rüyayı yorumlamalıdır. Rüyada İngiltere’de kendini huzur ve güvende hisseden kişi geçici süreliğine tatile gider ya da iş stresinden ve sorunlardan bir süre uzaklaşır. İngiltere’de kötü durumda ya da karanlıkta kaldığını gören kişi bilmediği bir sistem ya da sorunun çözümüyle uğraşır ve bocalar. Bazen bu tip bir rüya daha önce hiç deneyim edilmeyen ve tecrübesiz olunan bir alanda bir soruna takılıp kalmaya delalet eder.

Bazıları için rüyada İngiltere’ye seyahat etmek yeni bir bakış açısı kazanmak ya da olaylara içeriden değil dışarıdan bakmakla alakalıdır. Ya da bu rüyayı gören bir olaydan dolayı bir şeyin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlar ve yepyeni bir bakış açısı kazanır. Bu rüyadan sonra rüya sahibinin duruma dair yeni bir karar alması ve bazı radikal değişimler yapması mümkündür.

Rüyada İngiltere’de kaybolmak:

Rüyada İngiltere kişinin kendini ait olmadığı bir ortamda hissetmesidir. İngiltere’de kaybolmak ise yine buna bağlı olarak kendi konfor alanının dışında ya da bilmediği bir sektöre bazı bilinmezlikler ya da sorunlarla uğraşmaya delalettir. Bu rüyayı gören kişi bir konuda çıkış yolu aramaktadır fakat bu konu acemi olduğu ya da henüz yeni girdiği bir sektörle alakalı olabilir. Rüyanın sonunda yolunu bulan ya da gitmek istediği adrese ulaşan çözümü bulur fakat adrese ulaşamayan bir süre daha bu soru işaretleriyle yaşamak zorunda kalır.

Rüyada İngiltere’ye tatile gitmek bir süreliğine sorunlardan uzaklaşmak, kendini özgür hissetmek ya da inzivaya çekilmeye delalettir. Bu rüya bazıları için farklı olanı denemek ya da kendi sularının dışına çıkmakla alakalı olabilir. Rüyasında İngiltere’ye tatile gittiğini gören belki de gerçek hayatta kendi çalıştığı sektörün dışında bir sektöre el atar. Rüya sahibi İngiltere’den geri dönüyor ise bu kararı kalıcı değildir. Bazıları için İngiltere’de tatil değişim ve farklı olanı denemektir.

Rüyada İngiltere’den gelmek öze dönmek, anormal olanın normalleşmesi, kontrolden çıkanın tekrar rüya sahibinin kontrolü altına girmesi ya da kişinin tekrar konfor alanına dönmesiyle alakalıdır. Bu rüyayı gören bulunduğu mekandan ya da sektörden uzaklaşmışsa tekrar geri döner, anormal durumlar yaşamışsa rüya sahibi için her şey tekrar normale döner. Bu rüya eve gelecek bir eşya ya da para bekleyenler için beklenenin tez zamanda varmasına delalettir. Rüyayı gören kişi birine borç vermiş ise o borç yakın zamanda ödenecektir.

Rüyada İngiltere’den evimize gelen her insan, hayvan ya da obje aslında hayatımıza ya da evimize gelen yeniliklerin simgesidir. Bazen bu haneye bir bebek ya da gelin gelmesine işarettir. Aslında rüyada İngiltere’den gelenler hayatımıza kattıklarımız, İngiltere’ye gidenler ise hayatımızdan uzaklaştırdıklarımızın simgesidir. Bazen İngiltere’den gelen kişiler haneye eşya ya da para girişini de temsil edebilirler. Fakat rüya sahibi gelenin kendinde bıraktığı izlenime de dikkat ederek bu yorumu yapmalıdır. Gelen kişi ya da obje rüya sahibini mutlu ediyor ise eve giren hayırlıdır.

Rüyanızı yazın:

bottom of page