top of page

Rüyada insan dışkısı görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Bela

 • Sorun

 • Engel

 • Bloke

 • Ayıp

 • Tuzak

 • Günah

 • Haram

 • Korku

 • Düşman

 • Zorluk

 • Kötülük

 • Fenalık

 • Dedikodu

 • Düzensizlik

 • Plansızlık

 • Kirli para

Rüyada insan dışkısı görmenin anlamı

İnsan dışkısı gördüğümüz bir rüya yaşamımızın bir alanında yolunda gitmeyen bir şeylere atıfta bulunur. Bu tür rüyalar bilinçaltımızın bize bir konuda “çok pis bir durum var” uyarısından ibaret olabilir. Rüyayı daha iyi yorumlamak için insan dışkısını nerede gördüğümüze ve rüyanın senaryosuna bakmalıyız. Örneğin, işyerinde insan dışkısı işle ilgili kötü gidişat alametidir.


Çok ilginç olmasına rağmen insan dışkısı sembolü ve ölüm arketipi rüya yorumculuğunda benzer anlamlara gelir. Her ikisi de kullanım süresi dolmuş, tedavülden kalkmış ya da artık işe yaramayanların işaretçisidir. Bu tür rüyalar bazen eski kafalı olmak, tedavülden kalkmış ya da geçerliliğini yitirmiş bir sistemde bocalamak ya da çağa ayak uyduramama uyarısı veren sembollerdir. Bazen iş yaşamında yeni çalışma sistemlerinin ya da mesleklerin eski olanı nakavt etmesi ya da geçersiz etmesi gibi bir durumdan bahsediyor da olabilirler. Bir başka deyişle, dışkı ya da ölüm rüyaları bir şeylerin artık çöpe atılması ve yaşamdan çıkarılması gerektiğine işaret ederler.


Rüyada insan dışkısı ya da diğer kötü semboller bazen “bu pisliğe sakın bulaşma” mesajı olabilir. Sonuçta insan dışkısı rahatsız edici bir objedir ve kimse odasında ya da işyerinde dışkı dururken çalışmak istemez. Bu tür semboller yaşamımızdan çıkartmamız, bazen temizlememiz gereken bir unsuru temsil ediyor olabilir. Bir iş göründüğü kadar temiz ya da düzgün olmayabilir ve ortada yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu mesajı bilinçaltımız tarafından bize veriliyor olabilir.

Rüyada insan dışkısının anlamı

İnsan dışkısı ya da rüyada bizde tiksinti duygusunu uyandıran tüm semboller bilinçaltımız tarafından rüyalar aracılığıyla kötü lakap taktığımız kişileri gizlice temsil etmek amacıyla belirmiş olabilir. Günlük yaşamınızda “iğrenç adam” diye hitap etmeyi içinizden geçirdiğiniz biri var mı? 😊evet çok ilginç ama rüyanızdaki insan dışkısı böyle bir kişinin temsilcisi de olabilir. Rüyanızda güzel bir manzara ya da harika bir ortamdasınız fakat ortamı tek bozan şey insan dışkısı ise, uyandığınızda sevdiklerinizle mutlu vakit geçirirken ortama birden bu adamın girip herşeyi berbat etmesine ya da canınızı sıkmasına şaşırmayın. Bu tür rüyalar bazen gözünüzde değersiz kişilerin günlük yaşamda bir sonraki gün canınızı sıkacağının uyarıcısıdır.

Rüyada insan dışkısı ne anlama gelir?

İnsan dışkısı rüyalar aleminde belirdiğinde mutluluğumuzu sabote edecek bir şeylerin varlığı konusunda uyarıcı olabilir.  Şöyle düşünün, o kadar harika bir rüya görüyordunuz ki herşey mükemmel, harika bir ortam ve mutlu insanlar fakat birden rüyada ortamda bir insan dışkısına rastladınız ve tadınız kaçtı. Bu tür rüyalar bir sonraki gün tatsız bir olay yaşayacağınız konusunda bilgi verici rüyalar olabilir. Herşey harika giderken birden ufak bir meselenin belirmesi ve tadınızı kaçırması gibi.

İnsan dışkısı rüyaları ne anlama gelir?

İnsan dışkısı rüyaları yaşamımızdan ya da içinde bulunduğumuz sistemden (hatta bazen zihnimizden) çıkarmamız gereken olumsuzlukların sembolüdür. Bir şeylerin yaşamınızı ya da zihninizi bir süredir kirletiyor olmasına izin veriyorsanız bu tür rüyaları görebilirsiniz. Biri ya da bir şeyler ortamın güzelliğini bozuyor olabilir. Örneğin, işinizi ve çalıştığınız ortamı seviyorsunuz fakat ortamda bir kişi tadınızı kaçırıyor. Bu durumda rüyanızda insan dışkısı görebilirsiniz.


Çok ilginç olmasına rağmen insan dışkısı rüyada tadınızı kaçıran bir arketip rolünü de oynayabilir. Az önce verilen örnek gibi, iş yaşamında her konuda mutlusunuz herşey harika, işinizi ve iş arkadaşlarınızı seviyorsunuz fakat yalnızca ortamda bir kişi sizin için her şeyi zorlaştırıyor ya da iş hayatını zor hale getiriyor. Bu durumda bu kişiyi temsilen bir insan dışkısı görebilirsiniz. Bilinçaltımız bize iğrenç ya da tiksindirici bir objeyi rüyamızda sunarak aslında bir nevi küçümseme ya da bir kişiyi değersizleştirme görevini üstlenmektedir. Rüyaların psikolojik dili gözümüze iğrenç görünen her şeyi ya da bizim için değersiz olan herkesi bir dışkı görünümüne sokabilir. Bu rüyanın en iyi yorumu rüyada dışkının nerede olduğuna ve rüyanın senaryosuna bakılarak yapılmalıdır. Eğer dışkı işyerindeyse sorun işinizle ilgili olabilir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page