top of page

Rüyada iskender kebap görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Jest

 • Rızk

 • İyilik

 • Fayda

 • Sağlık

 • Hediye

 • Büyüme

 • Güzellik

 • Çeşitlilik

 • Seçenekler

 • Beslenme

 • Kazanımlar

 • Haneye girenler

Rüyada İskender kebap görmek ne anlama gelir?

Rüyada İskender kebap yemek yaşamda ödül ve kazanımlar metaforudur. Güzel bir İskender kebap rüyası güç ve enerji kazanmak, kendine faydalı şeyler katmakla ilgilidir. Bu tip kebap rüyaları aynı zamanda genel ihtiyaçların karşılanmasıyla ilgilidir. Beslenme ihtiyacımızı karşılarız çünkü yemeğe ihtiyacımız vardır. İskender kebap rüyaları da buna benzer şekilde tatmin olduğumuz, ihtiyaçlarımızı karşıladığımız ve doyuma ulaştığımız zaman gördüğümüz rüyalardandır.

 

İskender kebap yemek ve beslenme rüyaları eksiklerin giderilmesi, aranan bir şeyin bulunması bazen de yaşam yolculuğumuzda bir bozyapın son eksik parçasının bulunması gibi bir duruma işaret eder. Özellikle rüyasında çok acıkmış iken İskender kebap yediğini gören kişi bir şeye çok muhtaç kaldığı bir noktada onu bulur. Bu belki para belki de iş. Açken karnımızı doyurduğumuz her rüya son anda ihtiyacımızı elde ettiğimiz rüyalardır.

İskender kebap gördüğümüz rüyalar aynı zamanda isteklere kavuşmak, doyuma ulaşmak ve rahatlamakla ilgilidir. Bu yorum her zaman fiziksel boyutta değil bazen ruhsal ya da psikolojik boyutta da olabilir. Bir sorunu çözüp ya da bir ihtiyacımızı karşılayıp rahatladığımız zamanlarda rüyamızda İskender kebap yediğimizi görebiliriz. Fakat tüm bu yorumlar yalnızca İskender kebap seven kişiler için geçerliydi, vejeteryanlar için değil. Rüya sahibi eti sevmeyen biriyse ve rüyasında İskender kebap yediğini görüyorsa istemediği ya da sevmediği şeyleri yapmak zorunda kalabilir.

 

İskender kebapla ilgili rüyaları ayrıca yaşamın bize sunduğu her çeşit ödül, seçenekler ve menfaatlerle ilgili rüyalardır. Özellikle İskender kebap rüyalarında sofrada çok fazla çeşit yemek ve meze bulunuyorsa bu çevremizde çok fazla seçenek ve imkana sahip olduğumuz anlamına gelir.  Tıpkı “yediğim önümde, yemediğim arkamda” der gibi, bu rüyayı gören kişinin yaşamı seçenekler ve fırsatlarla doludur. Çok güzel İskender kebaplar, mezeler ve salatalarla süslü bir rüya daima bolluk, Bereket ve para ile ilgili güzel haberleri getirir.

Rüyada iskender kebap yediğini görmek

İskender kebap gördüğümüz ya da yediğimiz rüyalar aslında beslenme ile ilgili ihtiyaçların karşılandığı rüyalardır. Semboller dilinde altı çizilen “beslenme” fiili fiziksel anlamdaki beslenmeye benzemez. Ruhsal beslenme bazen bir eğitim alma, kendimizi geliştirme, enerji ya da öz güvenin artması ve gelişme gibi anlamlara gelebilir. Ruhumuzda ya da iç dünyamızda eksik kalan yönlerimizi tamamladığımızda rüyamızda beslendiğimizi görürüz. İskender kebaplar ise kaliteli yiyeceklerdendir ve dolayısıyla yaşamımıza değerli bir şeylerin eklendiğinin altını çizerler. Belki bir eğitim alıyor ve kendinize bir şey katıyorsunuz. Ya da elinize bir miktar para geçti ve bu parayla güzel şeyler yapacaksınız. İşte bu gibi durumlarda rüyanızda İskender kebap yediğinizi görebilirsiniz.

 

İskender kebap rüyaları ayrıca yanı sıra zenginlik, refah ve bolluk-bereket rüyalarıdır. Özellikle bizim kültürümüzde en yaygın yiyecekler et ve et ürünleri yiyeceklerdir. Bu yüzden İskender kebap rüyaları yaşamımıza giren kaliteli şeylerle ilgili rüyalardır. Bu rüyayı gördüyseniz kendinize sormanız gerekenler şunlardır: yaşamımda kalite adına neye ihtiyacım var? daha iyi bir eğitim? Daha çok para? Ya da mutlu bir ilişki? Eğer rüyanızda güzel bir İskender kebap gördüyseniz bilin ki ihtiyacınız olan şey yaşamınıza girecek.

Rüyada İskender kebap görmek ayrıca paylaşım ya da güzel şeylerden pay alma anlamları da içerebilir. Rüyada  bir İskender kebaptan yalnızca birazını tatmak bir projeden rüya sahibinin payına düşen karı elde etmektir. Yine buna benzer şekilde rüyada kebabı bir grup insanla birlikte yemek bir mutluluğu paylaşmak ya da ortak oluşturulan bir projeden kendi payına düşeni nasiplenmektir. İskender kebap yediğimiz rüyalar daima iyi huylu rüyalardır ve bize mutlaka bir hediye getirirler.

İskender kebap yediğimiz rüyaların yorumlanması aynı zamanda İskender kebapla aramızdaki ilişkiye bakılarak yapılmalıdır. Vejeteryan birinin rüyasında İskender kebap yediğini görmesiyle İskender kebap seven birinin görmesi aynı değildir. Rüya sahibi rüyanın senaryosuna ve rüyada ne hissettiğine de bakmalıdır. Rüyasında çok açken İskender kebap yiyerek doyan kişi bir arzusuna kavuşur. Fakat et sevmeyen ya da vejeteryan biri rüyasında İskender kebap yiyerek tiksindiğini ya da kebabı beğenmediğini görüyor ise hoşlanmadığı bir durumla karşılaşır. Rüyada çok güzel bir İskender kebap görüp bunlardan yiyemeyip yalnızca bakıyor olmak arzulara ve hayallere kavuşmak için hala yol almak gerektiğine karşı mesajdır. Rüyadaki arzu edilen İskender kebap ile rüya sahibi arasındaki mesafe aslında gerçek yaşamda arzularıyla arasındaki mesafeyi temsil eder.

Rüyanızı yazın:

bottom of page