Rüyada Jüpiter görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Yenilik

 • Değişim

 • Bağımsızlık

 • Adaptasyon

 • Uzaklaşmak

 • İş değiştirmek

 • Yeni bir ortam

 • Gurbete gitmek

 • Büyük düşünmek

 • Özünden kopmak

 • Mekan değiştirmek

 • Yurt dışına çıkmak

 • Çok uzaklara gitmek

 • Keşfedilmemişi keşfetmek

 • Bize ait olmayan mekanlara ziyaret

Rüyada Jüpiter gezegenini görmenin anlamı:

Jüpiter gördüğümüz rüyalarda “alışılanın dışında olmak” teması vardır. Bu tip rüyalar genellikle içinde bulunduğumuz sistemi bir süreliğine terk etmek zorunda kaldığımız zamanlarda, farklı iş alanlarına fizibilite çalışmaları yapacağımız zamanlarda, yurt dışına gitmeden önce ya da konfor alanının dışına çıkmaya hazırlandığımız sıralarda görülür. Kısacası, rüya sahibi bir süreliğine alışkın olduklarından uzaklaşacağını hissetmektedir.

 

Rüyada Jüpiter görmek aynı zamanda sınırların dışına çıkmak, özgürlük, bağımsızlık ve daha önce denenmemiş denememişin simgesidir. Jüpiter görmek “uzaklarda bir şey aramak” ya da özünden uzaklaşma teması içerir. Rüyasında Jüpiter gezegeninde nefes aldığını, dolaştığını gören ve bundan rahatsızlık duymadığını gören kişi için değişim ve kendini aşma sinyalleri verilmektedir. Bu rüyanın sahibi daha önce denenmemiş olanı dener ve başarılı olur. Fakat rüyasında Jüpiter gezegeninde sıkıldığını, bunaldığını ya da kendini rahat hissetmediğini gören kişi yabancı bir ortamda bazı durumlardan rahatsız olur.

Rüyada Jüpiter gezegenine gitmek:

Rüyada Jüpitere gittiğini gören kişi kendini rüyada nasıl hissettiğine odaklanmalıdır. Jüpiterde huzursuz olmak konfor alanının dışına çıkmak ve acemisi olunan bir durumda ne yapacağını bilememek anlamına gelir. Jüpiterden büyülenmek, etkilenmek ya da orayı dünyadan daha çok sevmiş olmak ise başka bir ülkeye seyahati çok istemek ya da yeni bir iş alanını yapmış olduğu işten daha çok sevmekle ilgilidir.

Rüyada Jüpiter gezegenine uzaktan bakmak:

Rüyada Jüpiter gezegenine gitmek yerine onu sadece uzaktan çıplak gözle görmek bazı arzulara ve hayallere yakınlaştığımızı gösterir. Fakat rüya sahibi Jüpiter gezegenini gördüğünde ne hissettiğine bakmalıdır. Jüpiter gezegenine hayran kalan kişi aslında bir amaca ulaşmayı çok istemektedir. Jüpiter gezegeninden korkan ya da ürken rüya sahibi bazı tehlikelerin kendisine yakınlaştığını hissetmektedir. Rüyasında Jüpiter gezegenine uzaktan baktığını gören kişi aynı zamanda hayallerine uzaktan bakan kişidir.

Rüyada Jüpitere yolculuk yapmak:

Rüyada Jüpiter gezegenine yolculuk yapmak sınırları aşmak, özgürleşmek, evden ya da yaşadığı ülkeden ayrılmak, alışılmışın dışına çıkmak gibi anlamlar içerir. Rüya sahibi içinde bulunduğu sisteminden ya da kendini sınırlandıran tüm inanç ya da engellerden arınır. Bu rüya farklı düşünmeye başlamak, daha fazlasını istemek ya da yurt dışına açılmak gibi durumlara işaret edebilir. Rüyamızda gördüğümüz Jüpiter gezegeni aslında bizim için “henüz keşfedilmemiş alanlar” simgesidir. Bu rüyanın sahibi yaptığı işi çok daha büyütmeye ve uzaklara götürmeye çalışabilir.

 

Rüyada Jüpitere yolculuk yapmak aynı zamanda yaşam yolculuğumuzdaki radikal değişimler, iş ya da mekan değişiklikleri veya mevcut kariyerimizi değiştirmemizle ilgili bilgiler sunarlar. Bu tip rüyaların yorumlanmasında rüya sahibi Jüpiter gezegeninden nasıl bir etki aldığına bakmalıdır. Rahat nefes aldığı ve kendini mutlu gören kişi için değişim hayırlıdır ve sonu mutlu olacaktır. Bir kişi rüyasında zor nefes aldığı ya da kendini mutsuz olduğu bir ortamda görür ise değişim o kişi için hayırsız olacaktır.

tarot3.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Rüyada jüpiterlileri görmek:

Bazıları için rüyada jüpitere yapılan yolculuk rüyaları adaptasyon süreçleri ya da yabancısı olunan yeni bir ortama ayak uydurma çabasıyla ilgilidir. Rüyada jüpiterde gördüğümüz jüpiterliler genellikle yeni iş arkadaşlarımızla olan ilişkilerimizle, jüpiterdeki atmosfer ya da ortamın görüntüsü de yeni iş ortamıyla ilgili bilgi sunar. Rüyada jüpiterlilerin kendine iyi davrandığını gören kişi büyük ihtimalle yeni girdiği işte iş arkadaşlarıyla çabuk uyum sağlar. Rüyada jüpiterlilerden kötülük gören işe girer girmez zorlu bir rakiple karşılaşır hatta bu rekabette yenik düşme ihtimali vardır. Bazen rüyada gördüğümüz jüpiterliler girdiğimiz yeni ortamda karşılaşacağımız engelleri temsil eder.

Rüyada Jüpiter gezegeninde kaybolmak:

Rüyada jüpiterde kaybolmak, özünden kopmak, kendinden uzaklaşmak, gurbete gitmek fakat tüm bunların bir hayrını görememekle ilgilidir. Bu rüyayı yaşam yolculuğunda yönünü kaybetmiş ya da gurbette ne yapacağını bilmeyen biri görüyor ise bir an önce özüne ya da yurduna dönmelidir. Farklı bir iş alanına girmek isteyen kişi rüyasında jüpiterde kaybolduğunu görüyor ise o iş alanında umduğunu bulamaz ve daha önce yapmakta olduğu işle tekrar ilgilenmelidir.

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.