top of page

Rüyada Justin Bieber görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Özellikler

 • Semboller

 • Değişimler

 • Bileşenler

 • Davranışlar

 • Düşünceler

 • Karakterler

 • Popüler olmak

 • Dikkat çekmek

 • Göz kamaştırmak

 • Göz önünde olmak

 • Bir projenin ünlenmesi

 • Dikkatleri üzerinde toplamak

Rüyada Justin Bieber’i görmek ne anlama gelir?

Bir psikanalist olan Carl Jung rüyalarda karşımıza çıkan arketipleri “yaşamın aşamaları” olarak ortaya koyar. Yaşamın her aşaması rüyada bir arketip olarak ortaya çıkar. Bu arketipler arasında ebeveynler, şifacılar, evlilik, ölüm gibi birkaç örnek sıralanabilir. Bir başka deyişle, bir çözüme ihtiyaç duyduğumuzda rüyamızda bir şifacı, yaşamımızda bir şeyi bitirmenin habercisi olarak da birinin ölümünü görebiliriz. Bilinçaltımızın bu rüyalarda yapmaya çalıştığı bize arketipsel mesajlar getirerek yaşamımızın farklı eğilimlerine göstermeye çalışmaktır. Bir Angeline Jolie rüyası yaşamımızda kendimizin ya da bir ürettiğimiz bir projenin ünlenmesini arzu ettiğimizde karşımıza çıkabilir.


Rüyada Justin Bieber ya da diğer ünlüler daima bilinçaltımızın oluşturduğu arketiplerdir. Bilinçsiz zihnimiz bazen rüyalarımıza arketipler davet eder. Sevdiğimiz ve sevmediğimiz karakterler rüyalarımıza genelde yaşadığımız olayların niteliklerine atıfta bulunmak amacıyla çıkarlar. Justin Bieber rüyanız da bu duruma istisna değil. Justin Bieber’yi gördüğünüz bir rüyayı analiz etmek için kendinize bazı soruları sormanız gerekiyor. Justin Bieber günlük yaşamınızda size birini hatırlatıyor mu? Sizi bu karakterlerin kimliğine çeken nedir? Bu karakterle ilgili hayran olduğunuz yönler nelerdir? Yaşamınızdaki Justin Bieber kim? Ve bu sorulara verdiğiniz cevaplara odaklanın. Bu cevaplar sizde kimi ya da yaşamınızdaki hangi olayları çağrıştırıyor.

Rüyada Justin Bieber ile konuşmak

Justin Bieber bir arketip olarak rüyamızın davetsiz misafiridir ve yaşamımızda bir kişiye, olaya ya da duruma dokunur. Justin Bieber gördüğümüz bir rüyada onun rüyamızdaki karakteristik özelliklerine odaklanırsak bu rüyanın bize hangi mesajı verdiğini anlayabiliriz. Yaşamınızda bu kadar göz kamaştırıcı, popüler, dikkatleri üzerine çeken ve büyük bir kitle tarafından benimsenmiş olan nedir? Belki de rüyanızdaki sembolik Justin Bieber gelecekte ülke çapında ünlü olacak ve üzerinde çalıştığınız bir  projeyi temsil ediyor. Ya da kimbilir yaşamınızda size onu anımsatan biriyle ilgili bir gelişmenin habercisi.


Justin Bieber arketipi ya da diğer arketipleri rüyalarımıza sıklıkla arzu ettiğimiz olaylar olarak davet ederiz (tabi Justin Bieber sevdiğimiz bir ses sanatçısı ise). Sevmediğimiz karakterler ise yaşamımızdaki davetsiz misafirlerdir. Rüyamızdaki vahşi bir hayvan bir tehlikenin ya da kötü bir haberin temsilcisi olabileceği gibi aniden karşımıza çıkan Justin Bieber belki de bizim için çok büyük bir fırsat ya da gelişmenin habercisi.

Rüyada Justin Bieber ile sevişmek

Justin Bieber’i bazen bilinçdışı ünlü olma eğiliminizi temsil ediyor olabilir. Rüyamıza kollektif bilinçaltının bileşenleri olarak giren bu tür karakterler bazen yaşam arzularımızı ya da eğilimlerimizi sembolize eder. Justin Bieber gibi çekici, dikkatleri üzerinde toplayan ve popüler bir karakter mi olmak istiyorsunuz? Yoksa zaten şu anda çevrenizde bu özelliklere sahip biri var ve o kişiyle ilgili bazı olayların ortasında mı kaldınız? Bilinçsiz zihniniz size bu kişiyi en iyi anımsatacak arketipin Justin Bieber olduğuna inanarak rüyanızda bu karakteri yaratmış olabilir.


En güzel arketip örneği her zaman kahraman arketipidir. Kahraman bir kurtarıcıdır ve rüyamızda ortaya çıktığında bir soruna çözüm ya da panzehiri buluruz. Justin Bieber gördüğünüz rüyada onun karakteristik özelliklerine dikkat edin. Uyandıktan birkaç gün içerisinde yaşamınızda bu karakteristik özellikleri anımsatan bir şeyin belirdiğini göreceksiniz. Rüyanızdaki Justin Bieber aslında sizin bir arkadaşınız mıydı? O halde bir arkadaşınızın yakın zamanda televizyonda çıkmasına okulda bir skandala adının karışmasına hazır olun!

Rüyada Justin Bieber ile konuşmak

Rüyalarımız bizimle semboller diliyle konuşur ve rüyaların sembolizminde arketipler gerçek olmaktan çok metafordur. Onlara dokunamayız, rüyalarımız sadece onların niteliklerine işaret eder. Bir erkekseniz Justin Bieber sizde hangi duyguları uyandırıyorsa günlük yaşamınızda bu duygularla karşılaşabilirsiniz. O belki de hayallerinizin erkeği. O halde Justin Bieber’deki niteliklere uygun bir erkek bir anda karşınıza çıkarsa şaşırmayın. Hatta onun çok büyük bir hayranıysanız tam aradığınız ve onun özellikleriyle örtüşen bir partnerin her an yaşamınızda belirmesine hazırlıklı olmalısınız.


Justin Bieber ya da diğer arketipler de rüyalarda ortaya çıktıklarında sizin bir yönünüzü temsil ediyor da olabilir. Örneğin, rüyadaki polis arketipi vicdan kayıtlarınızı aştığınızda rüyanızda size yanlış olan bir şeyi yaptığınızı hatırlatma amacıyla belirebilir.  Eğer bir kadınsanız Justin Bieber çok fazla göz önünde bulunan bir erkeği ya da ortamın en yakışıklı çocuğunu temsil ediyor da olabilir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page