Rüyada kağıt para görmek

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Arzu

 • İstek

 • Fırsat

 • Enerji

 • İlham

 • Başarı

 • Finans

 • Kaynak

 • Birikimler

 • Maddiyat

 • Potansiyel

 • Materyalizm

 • Maddi başarı

 • Doyuma ulaşmak

 • Parasal meseleler

 • Para kazanma dürtüsü

 • Güçlü olduğunu hissetmek

Rüyada kağıt para görmek:

Rüyada kağıt para bilinçaltımız tarafından oluşturulan sembolik bir “maddi kaynaklar” metaforudur ve rüya sahibinin kendisine maddi kaynak oluşturabilmesi için ihtiyaç duyduğu güç, enerji ya da potansiyelin artık var olduğunun altını çizer. Bir başka deyişle, rüyadaki kağıt para aslında sahip olmak istediğimiz şeyleri bize verecek imkanların, koşulların ya da gücün elimizin altında olduğunu hatırlatır.

 

Kağıt para gördüğümüz rüyalar oldukça etkileyici ve hayallerimize kavuşmayı müjdeleyen rüyalardır. Bu rüyalar maddi kaynaklarımızın yetersiz olmasından dolayı sahip olamadığımız şeylere artık sahip olacağımızı düşündürmesinden dolayı oldukça mutlu edici rüyalardır. Aslında bu rüyalarda gördüğümüz kağıt para sahip olduğumuz güç, enerji ve paraya dönüştürülebilecek tüm potansiyellerin kılık değiştirmiş halidir. Bir başka deyişle, rüyada gördüğümüz kağıt para bize “paraya dönüştürülebilecek enerji” ile ilgili bilgi getirir. Elbette kağıt para gördüğümüz rüyalar ertesi gün elimize bir çanta dolusu para geçeceği anlamına gelmez fakat paraya dönüştürülebilecek tüm yetenek ve potansiyelin aslında elimizin altında olduğunun hatırlatıcısıdır.

 

Rüyada kağıt para bazıları için “paraya dönüştürülebilecek yaratıcılık”  temasının altını çizer. Bu rüyanın sahibi yaratıcılığını kullanarak insanlığın faydasına olacak bir şeyi inşa etme gücüne sahip olduğunun artık farkına varmalıdır. Bu rüya bazıları için “çılgın ve çok tutulacak bir proje” ile ilgili olabilir. Ya da bu rüya bize alıcısı çok fazla olan bir ürün ya da malın varlığından fakat henüz bu ürünün yapım aşamasına geçilmediğinden bahsediyor da olabilir. Rüya sahibi kendisi için bunun ne anlama geldiğini anlamaya çalışırsa cevabı bulacaktır.

Kağıt para rüyaları genellikle sahip olduğumuz potansiyeli ve içsel güçlerimizi bize göstermek için numerolojiyi kullanır. Bir başka deyişle, farkında olmasak da rüyada gördüğümüz paranın miktarına eş değerde bir yetenek ya da içsel güce sahip olabiliriz ve bu yetenekleri kullanarak meslek haline getirdiğimizde maddi gelir elde ederiz. Tabiki, kağıt para yine de sembollerin mecazi dilini kullandığından sahip olduğumuz yeteneklerin değer ölçütleri hakkında tam isabet bilgi sunmasa da rüyalar bazen abartı dilini kullanmayı severler. Örneğin, bir çanta dolusu kağıt para bazen “çok kıymetli bir yetenek” ile eşdeğer olabilir.

 

Kağıt para gördüğümüz rüyalarda numerolojik ipuçları gizlidir. Örneğin rüyada 100 dolar gören biri ertesi gün 100 sayısı ile ilgili ufak bir ayrıntı yaşayabilir. Rüyasında birine 1000 lira veren ise yine 1000 sayısıyla ilgili bir konuya kafa yorar. Rüyada gördüğümüz kağıt paranın miktarı mutlaka yoruma dahil edilmelidir. Özellikle 1-9 arası rakamların vurgulandığı tüm rüyalar gizli numerolojik bilgiler içerirler. Bazen 2 lira aslında 2 kişiye ya da 2 kişiyi etkileyecek bir durumun altını çiziyor da olabilir.

 

Tüm bunların yanı sıra kağıt para gördüğümüz rüyalar aslında yaşam yolculuğumuzda aldığımız ödül ve cezalar hakkında da bilgi sunarlar. Rüyada ummadığımız halde evimizde, çantamızda ya da bir yerde kağıt para bulmamız daima kaderin bize sunduğu bir sürpriz, ödül ya da fırsatı temsil ederken kağıt para kaybettiğimiz rüyalar bize geçmişte yaptığımız hata ya da yanlışların sonucu olarak cezalandırılacağımızı hatırlatıyor da olabilirler. Kağıt para daima fiziksel alemde bir “başarı ölçütü” objesidir ve kağıt paraların eksik olması ise bunun tam tersine “başarısızlık” algısıdır. Dolayısıyla rüyasında kağıt para gören umduğunu bulurken cüzdanını boş gören eli boş döner ya da bir teklifi reddedilir. 

Rüyada kağıt para saymak:

Rüyada kağıt para saymak yaratıcı enerjinin kullanılmasıyla ilgilidir. Fakat bu rüyayı yorumlamak için kağıt paraların nasıl sayıldığına, ne kadar kağıt para olduğuna ve rüya sahibinin rüyadan aldığı enerjiye odaklanmak gerekir. Elinde çok fazla kağıt para bulunan ve bu kağıt paraları sayan kişinin yapacağı ya da yapması gereken o kadar çok şey vardır ki. Tüm bu yaratıcılık ve potansiyel aslında paraya dönüştürülebilecek bir kaynak olarak kişinin rüyasına kağıt para kılığında girmiştir. Rüya sahibinin kendisi için “çılgın bir proje” ya da “alıcısı çok olacak bir ürün” fikri varsa mutlaka bu fikrin hayata geçirilmesi için bir şeyler yapılması gerekir.

 

Rüyada kağıt para saymak ve elde tutulan kağıt para aslında kişinin içsel gücünün, yeteneklerinin ve yaratıcılığının ne kadar fazla ya da az olduğu hakkında bilgi verir. Elinde sadece bir iki kağıt para olan kişinin hala kendisine katması gereken çok fazla şey vardır ya da eğitimi yetersizdir. Fakat elinde çok fazla kağıt para olup bu kağıt paraları sayan kişide yüksek potansiyel, bilgi birikimi ve yaratıcılık bulunur. Kısacası, sayılan kağıt paraların çokluğu aslında sahip olunan içsel gücün çokluğuyla doğru orantılıdır. Bu rüyanın sahibinin kariyerle ilgili çok fazla düşüncesi ya da parlak fikirleri olabilir ve bu fikirler mutlaka değerlendirilmelidir.

tarot3.png

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Rüyada bir çanta dolusu kağıt para görmek:

Rüyada bir çanta dolusu kağıt para görmek ya da bulmak aslında kaynak ve fırsat bolluğu olan bir ortamda yaşandığına dair uyarıdır. İşsizlik ya da imkanların kısıtlı olduğunu düşünen biri rüyasında çok fazla kağıt para görmüş ise bilmelidir ki ihtiyaç duyduğu tüm kaynaklar aslında görememesine rağmen elinin altındadır. Bu kaynaklar bazen kişinin iç dünyasındaki yetenekleri arasında, bazen klavyesinde hatta internet aleminde bile olabilir. Rüya sahibi aslında kaynak bolluğu olan bir alemde yaşamakta fakat bunu görememektedir. Özellikle rüyasında çok fazla kağıt para gören ya da her yerde kağıt para olduğunu gören kişi için “kaynakların bolluğu” temasının altı çizilir. Kişi bu kaynakları görmeye çalışmalıdır. 

Rüyada kağıt para kaybetmek:

Kağıt para bulduğumuz ya da kağıt para kaybettiğimiz rüyalar aslında ödül-ceza ikilisi ve birbirine zıt rüyalardır. Rüyada kağıt para daima sahip olduğumuz kaynaklara işaret ederken kağıt para kaybetmek ise bu kaynakları kaybetmenin altını çiziyor da olabilir.  Dolayısıyla çok kağıt para daima çok kaynağa işaret ettiği gibi cüzdanımızı boş gördüğümüz rüyalar daima bir şeyin ihtiyaç duyulandan az olmasının altını çizerler. Rüyasında evinin her yerinde kağıt paralar olduğunu görenin yaşamında oldukça bol olan bir şey vardır. Bu rüyayı fakir biri görmüş ise mutlaka iç dünyasına ve gizli kalmış yeteneklerine odaklanmalıdır. Çünkü bu yetenekler insanlığın faydasına sunulduğunda alıcısı çok olacak ve kişinin yaşamına maddi kazancı mutlaka getirecektir.

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.