RÜYADA KÜRTAJ YAPTIRMAK

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Bitirmek

 • Kurtulmak

 • Terk etmek

 • İptal etmek

 • Vazgeçmek

 • Sonlandırmak

 • Yön değiştirmek

 • Yükün azalması

 • Karar değiştirmek

 • Kendinden eksiltmek

 • Onsuz devam etmek

 • Görevin iptal edilmesi

 • Sorumluluklardan kurtulmak

 • Yeni uğruna eskiyi terk etmek

 • Büyüme ve gelişmeyi durdurmak

Rüyada bebek aldırmak:

Rüyada kürtaj yaptırmak en genel anlamıyla bir şeyi hayatımızdan çıkararak yola onsuz devam etmeye delalettir. Kürtaj aslında vedalaşma temalı rüyalardandır ve rüya sahibi kendisi için çok önemli de olsa bir şeyle vedalaşıp hayatına onsuz devam etme kararı verir. Hamile bir kadın için bu rüya bazen aşırı derecede kaybetme korkusudur ve dikkate alınmamalıdır.

Bazen rüyada kürtaj görmek ani bir karar sonrası yeni için eskiyi terk etmeye delalettir. Rüyanın sahibi ya bazı yük ve sorumluluklardan kurtulmak ister ya da hayatından bir şeyi çıkarmaya karar vermiştir. Bazıları için kürtaj bir ilişkinin sonlandırılması, işin bırakılması ya da yeni bir amaç uğruna eski amaç ya da hedeflere veda etmek anlamına gelir. Kısacası rüyada kürtaj yaptırmak daha önce başlatılmış bir sürece devam etmemeye karar vermektir.

Bu rüyayı gören kişi rüya sonrasında nasıl hissettiğini de dikkate alarak yorumlamalıdır. Aldırdığı bebeğe üzülen kişi duyguları ve mantığı arasında bir süre bocaladıktan sonra mantığını seçmeye karar verir ve daha önce başlattığı bir süreci sonlandırır. Rüyasında kürtaj sonrası hiçbir üzüntü ya da keder hissetmeyen bazı yük ve sorumluluklarından hatta problemlerinden kurtularak amaçlarına doğru ilerleyiş hızını arttırır. Rüyasında kürtaja üzülmeyen kişi aynı zamanda bir projeyi kendi elleriyle sonlandırır ve bundan dolayı daha sonra geriye bakarak pişmanlık duymayacaktır. Bu rüya bazen borç ödemek ya da bir krediyi tamamen ödeyerek kapatmaya işarettir.

Kürtaj rüyaları aynı zamanda yol ayrımı rüyalarıdır. Rüya sahibinin vedalaştığı bazen cenin değil kendisi için önemli olan bir süreç ya da biridir. Bu rüyada “yola onsuz devam etmeye karar vermek” teması yüklü olduğu için kürtaj rüyaları her zaman partnerle ayrılık ya da boşanma anlamına da gelebilir. Kürtaj rüyası yeni bir şeyin hayatımıza girebilmesi için eskiye yol verdiğimiz rüyalardandır ve sembolik olarak cinayet rüyasıyla benzerlik gösterir. Aslında kürtajla yapılan da kişinin bilinçaltında bir nevi cinayet olarak algıladığı bir bitirmedir. Rüyada kürtajla alınmış bir cenine bakan aslında kendi elleriyle sonu getirilmiş bir esere bakar.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

tarot3.png

Rüyada kürtajla alınmış cenin görmek:

Rüyada görülen kürtajla anlınmış ceninlerden her biri geçmişte yapılan hatalardan duyulan pişmanlıklardır. Aynı zamanda bilinçaltından gelen “artık çok geç” mesajıdır. Bu rüyayı gören kişiye büyük bir ihtimalle geçmişte yapmış olduğu bir hata hatırlatılır ya da rüya sahibi daha önce kapatmış olduğu bir sayfadan dolayı bugün pişmanlık duymaktadır. Kürtajla alınmış ve cansız bir cenin görmek hayırsız rüyalardandır ve bazen bize çıkmaz sokaklara girmememiz konusunda uyarıda bulunur. Bu rüyayı gören kişi bazı kararları vermeden önce iyi düşünmelidir. Rüyada ölü cenin bazen çıkmaz sokakların, olmayacak işlerin ya da sonu kötü bitecek her şeyin temsilcisi olabilir. 

Rüyada kürtajla alınmış cenin ya da ceninler görmek ayrıca insan kaynaklarının, enerjinin ya da paranın tükenmesiyle alakalıdır. Ya da bazıları için iflas korkusu veya kaynakların tükenmesine karşı duyulan endişenin bilinçaltına yansımasıdır. Aslında rüyasında ölü cenin ya da ceninler gören kişi gerçek hayatta ihtiyacı olan enerjiyi ya da kaynağı bulamamaktan korkan kişidir. Kimileri için rüyada ölü cenin tüm çarelerin tükenmesi ve tüm çıkış yollarının kapanması dolayısıyla bir yolun sonuna gelindiği endişesinin dışa yansımasıdır.

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.