top of page

Rüyada kuru fasülye görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Güç

 • Jest

 • Rızk

 • İyilik

 • Şans

 • Sağlık

 • Hediye

 • Büyüme

 • Güzellik

 • Beslenme

 • Kazanımlar

 • Faydalı işler

 • Haneye girenler

Rüyada kuru fasülye yemeği görmek ne anlama gelir?

Rüyadaki kuru fasülye ve benzeri faydalı sebze yemekleri yaşamımıza giren tüm güzellikler, iyilikler, büyüme ve gelişmek için ihtiyaçların karşılanması ve faydalı işler sembolüdür. Kuru fasülye yemeği gördüğümüz rüyalar daima zararsız ve iyi huylu rüyalardır ve yaşamımıza girecek her ne olursa olsun bize fayda getireceğinin altını çizerler.

Kuru fasülye yemeği gördüğümüz rüyalar aynı zamanda büyüme, iyileşme ve kendimize kattığımız tüm faydalı işleri sembolize eder. Rüyalar dilinde vücuda giren her şey aslında yaşamımıza kattıklarımız, vücudumuzdan çıkanlar ise artık ihtiyaç duymadıklarımız ya da vazgeçtiklerimizin sembolüdür. Güzel pişirilmiş kuru fasülye yemeğini rüyada görmek de oldukça hayırlıdır ve rüya sahibinin yaşamına fayda sağlayacak bir şeylerin kendisine hediye edileceğini müjdeler.

Kuru fasülye yemeği gördüğümüz rüyalar yorumlayabilmek için kuru fasülyenin durumuna ve rüyadan aldığımız enerjiye de bakmalıyız. Örneğin, gözümüze kötü görülen ya da tadı kötü kuru fasülye yemeği yaşamımıza elbette mutluluk ve sağlık getirmez. Modası geçmiş ya da tedavülden kalkmış her şey rüyamıza kötü pişirilmiş bir yemek kılığında girebilir. Bazen kötü pişirilmiş kuru fasülye yemeği eski kafalılık ya da zamana uyum sağlayamama alametidir. Özellikle bu kötü pişirilmiş kuru fasülye yemeğini yiyen ya faydasız işlerle uğraşır ya da hanesine yanlış yolla elde ettiği kazancı sokar ve bundan zarar görür. Kuru fasülye yemeği aslında yaşamımıza giren faydalı şeylerin alametidir fakat rüyada kötü görünümlü olduklarında bize fayda getirmeyecek işlerle uğraştığımız konusunda bizi uyarır.

Kuru fasülye yemeği gördüğümüz rüyalar aynı zamanda yaşamın bize sunduğu fırsatlar, para, imkanlar ve tüm faydalı şeyler hakkında bilgi getirir. Fakat kuru fasülyeyi sevmiyorsak bu yorumu yapmamalıyız. Sevmediğimiz kuru fasülye rüyası istemeyerek ya da zevk almayarak yapmamız gereken bize faydalı olacak her şeyi temsil ediyor olabilir. Örneğin, ders çalışmayı sevmeyen bir öğrenci rüyasında kötü görünen kuru fasülye görüyorsa bilmelidir ki hoşuna gitmese de ders çalışmak kendisinin faydasına olacaktır.

 

Kuru fasülye yemeği gördüğümüz rüyalar bazen ödül rüyalarıdır. Esasında kuru fasülye yemeği gördüğümüz rüyalar ve meyve rüyaları metaforik anlamda birbirine benzer rüyalar olsa da meyveler yaşamımızın daha eğlenceli ve zevk verici yanına dokunurlar. Meyveler tatlı besinler sınıfına girdiklerinden daha neşeli ve yapılması zevkli işlerin ya da renkli ödüllerin simgesi olabilir. Bununla beraber kuru fasülye ya da diğer sulu yemekler daha az zevk alarak yaptığımız fakat bize faydası olacak tüm uğraşılar karşılığında aldığımız ödülleri temsil ederler.

 

Kaliteli ve güzel pişirilmiş kuru fasülye yemeği ya da kuru fasülye yemeğini seven birinin rüyasında bu yemeği görmesi büyük bir ödül alametidir. Bu rüya genellikle büyük bir fırsatın bize sunulmasından önce görülür. Rüyasında güzel pişirilmiş bir kuru fasülye yemeği gören kişi belki çok iyi bir iş teklifiyle karşılaşabilir ya da rüya sahibi için kendisine maddi refah ve çok büyük menfaat sunacak bir eğitim almak söz konusu olabilir.

Kuru fasülye yemeği gördüğümüz rüyalar aynı zamanda toprak elementinin zenginliği ve sonsuz vericiliğiyle alakalıdır. Rüyada kuru fasülye görenin yaşamının bir alanında bir şey çok miktarda bulunmaktadır. Bu rüyayı gördüyseniz ve iş arıyorsanız bilmelisiniz ki çevreniz iş fırsatlarıyla dolu. Yaratıcılıkla ilgili bir isle uğraşıyorsanız yaratıcılığınız sonsuz ve her istediğiniz arzu ettiğiniz projeyi üretebilecek güçtesiniz. Toprak elementinin zenginliği daima topraktan elde ettiğimiz ürünlerle ilgili değildir. Bazen bilinçaltımızın ya da hayal gücümüzün yaratıcılığıyla kendimize refah getirebileceğimizi de bize hatırlatır.

Rüyada kuru fasülye yemek

Rüyada kuru fasülye yediğini görmek rüya sahibi için kendisine sunulan şansı ve nasibi Kabul etmek alametidir. Rüyadaki “yeme” eklemi daima bir şeyin yaşamımıza girişine izin verme eylemidir. Bu rüyanın yorumu rüyadaki kuru fasülyenin durumuna, görüntüsüne ve rüya sahibinde uyandırdığı tada bağlı yapılır. Rüyada yediğiniz kuru fasülye çok nefis ve güzel miydi? O halde yaşamınıza harika bir şey girecek. Kuru fasülyenin tadı kötü müydü. O halde zevk almayarak yaptığınız bir isle uğraşmak zorunda kalacaksınız.

 

Rüyada kuru fasülye yemeği yemek aynı zamanda şansın açılması alametidir. Kuru fasülye şans, kısmet ve uzun vadede serveti simgeler. Yemek yediğimiz rüyalar iyi huylu rüyalardır ve yaşamımıza girecek tüm faydaların ve hayırlı işlerin göstergesidir. Kuru fasülye yemeği ayrıca besleyici ve faydalı olmalarından dolayı sağlık açısından da durumun iyi gitmesi ve güzel gelişmelerin müjdecisidir. Rüyasında kuru fasülye yiyen kişinin şifa ve iyileşme yaşamına yavaş yavaş da olsa girer. Dünyevi nimetler, başarılar ve faydalı işler kuru fasülye yediğini gören kişinin hayatına girer.

Rüyanızı yazın:

bottom of page