top of page

Rüyada kuruyemiş görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Fikir

 • Jest

 • Rızk

 • Şans

 • Fırsat

 • Bebek

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Büyüme

 • Çoğalma

 • Doğurganlık

 • Meşguliyet

 • Beslenme

 • Potansiyel

 • Kazanımlar

 • Bolluk-bereket

 • Haneye girenler

Rüyada kuruyemiş görmek ne anlama gelir?

Rüyadaki kuruyemiş rüya sahibinin içsel potansiyeli ve yeteneklerinin bolluğuyla ilgilidir. Kuruyemiş zihnin yaratıcılığı ve bu yaratıcılığın sonsuzluğuyla da ilgilidir. Rüya sahibinin aklında değişik fikirler ya da çılgın projeler var ise bilmelidir ki bu fikirleri uygulamaya koyarsa kendisi için sonsuz bolluk, bereket ve zenginlik vardır. Bazen rüyada kuruyemiş ani bir ilham ya da çok farklı bir fikre sahip olmakla ilgilidir. Bu fikir değerlendirilir ve uygulamaya koyulursa rüya sahibi için çok büyük nasip kapılarını açacaktır. Rüyadaki nar tıpkı tabiat ananın sonsuz vericiliği ve cömertliği gibi insan zihninin de sonsuz yaratıcılığının altını çizer. Rüya sahibi Allah vergisi bir yeteneğe ya da yaratıcılığa sahiptir ve bu yetenekleri kullanarak kendisine yeni bir gelir kapısı elde etmelidir.

 

Kuruyemiş gördüğümüz rüyalar bize küçük ama bizi mutlu eden şeylerle ilgili bilgi getirirler. Kuruyemiş rüyaları aynı zamanda küçük ihtiyaçların karşılanması, küçük müdjeler ya da yaşamımıza giren iyilik ve güzelliklere işaret ederler. Bu rüyalar iyi niyetli rüyalardır ve yaşamımıza giren pozitif enerjilere de işaret ederler.

 

Rüyada kuruyemiş aynı zamanda yaşamın bize sunduğu fırsat ya da potansiyele işaret eder. Tıpkı kendileri gibi küçük olan bu  fırsat ya da potansiyeller aslında büyüme kabiliyetine sahiptirler. Bu tip rüyalarda gizli numerolojik bilgiler de bulunabilir. Örneğin, 1 küçük çerez bir küçük fırsat, 2 kuruyemiş 2 fırsat ya da 2 seçeneğin rüya sahibine sunulacağına işarettir. Rüya sahibi rüyasında kuruyemişi yerse fırsatı kabul edecektir.

 

Kuruyemiş rüyaları iyi niyetli rüyalardır ve bize pozitif enerjiden başka bir şey getirmezler, kuruyemişler çürük olmadığı sürece. Bir tabak dolusu kuruyemiş gördüğümüz rüyalar daima bolluk, bereket ve elinin altında ihtiyacı olduğu kadarının bulunması alametidir. Bazen çok fazla kuruyemiş çok fazla yapılacak işe, çok sayıda insanla uğraşmaya ya da çok fazla doküman ya da iş yükü altında bocalamaya işarettir. Tabağında çok kuruyemişi olanın önünde bitirmesi gereken çok işi vardır.

Rüyada kuruyemiş yemek

Kuruyemiş rüyaları aynı zamanda yaşamda daima çok fazla seçeneğe sahip olduğumuzu bize anlatan rüyalardır. Çok fazla kuruyemiş aradığımız her şeyi elimizin altında bulacağımız bir yaşam tarzına sahip olmanın işaretidir. Bazıları için kuruyemiş haneye girecek para, bolluk bereket ya da alışveriş yapmaya işaret eder. Kuruyemişleri çok fazla gördüyseniz fırsatların yaşamınıza kolayca düştüğünü göreceksiniz. Evren istemeseniz de size sunmaya devam ediyor.

 

Bu rüyalarda kuruyemişin sayısı vurgulanıyorsa bu rüyaların altını çizdiği numerolojik mesaj mutlaka alınmalıdır. Rüyada tek bir kuruyemiş görmek bazıları için büyük bir fırsat ya da iş teklifi olabilir. Fakat bu rüyanın bir kadın için bir bebeğe hamilelik işareti olma ihtimali oldukça yüksek. Bir kadın rüyasında avucunda 2 kuruyemiş görürse ikiz bebeklere hamile kalır. Bir yatırımcı avucunda 2 kuruyemiş görürse bir koyup 2 alır. Bazıları için elinde ya da avucunda 2 kuruyemiş görmek 2 seçenekten birini yapmak zorunda olmaktır.

 

Rüyada kuruyemiş aynı zamanda öz, atom ve enerjinin sonsuzluğuyla ilgilidir. Ufacık bir tohumun ekilmesiyle çok fazla ürün alınması ya da ufacık bir fikrin kişiye zenginlik getirebilecek bir projeye dönüştürülebilmesi gibi durumlarda kuruyemiş rüyası karşımıza çıkar.  Rüyasında kuruyemiş gören kişi ufak gibi görünen fırsatları iyice araştırmalıdır. Çünkü ufak gibi görülen bu fırsatlardan biri ona zenginlik sunabilir. Bu sembol aynı zamanda çok büyük yatırımlar ya da az koyup çok fazla kar elde edilebilecek fırsatlarla ilgili bilgi de sunar.

 

Bazıları için rüyada kuruyemiş “kabuğundan çık” ve “büyümeye başla” mesajı içerir. Bu rüya aynı zamanda sınırlandırılmış olmak ve tam anlamıyla bağımsız olamamakla ilgilidir ve bağımsızlığa “kabuğundan çıkmaya” davet edicidir. Bu rüya yaşamda henüz yüzeye çıkmamış olan tüm olasılıkların bir göstergesidir, eğer rüyada kuruyemiş yiyorsanız bu, yaşamınızın belirli yönlerini bölümlere ayırmanız ve bunlara yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Kuruyemiş rüyaları bizi konfor alanından çıkmaya ve yaşamın daha farklı alanlarına da bakmaya davet eder. Belki de bir yerlerde henüz keşfetmediğiniz bir yetenek ya da fırsat var.

Rüyanızı yazın:

bottom of page