top of page

Rüyada lastik görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Kolay

 • Esnek

 • Elastik

 • Uygun

 • Sağlıklı

 • Uyumlu

 • Dinamik

 • Değişken

 • Hareketli

 • Katlanabilir

 • Ayarlanabilir

 • Uygulanabilir

 • Uyarlanabilir

 • Şekillenebilir

 • Hareket halinde

 • Her kalıba girebilir

Rüyada lastik görmek ne anlama gelir?

Rüyada lastik en genel anlamıyla esneklik ve uyum işaretidir. Bu rüyayı gören için her şekle girme, her duruma uyma ya da değişime karşı hoş görülü olma teması vardır. Rüyayı görenin hayatında bir değişim ya da farklılaşma söz konusu rüya sahibi kendini bir duruma uydurmaya meyillidir.

Rüyada lastik esneklik ve değişime uyum sağlama yeteneğiyle ilgilidir. Rüyasında lastik bir objeyle uğraşan kişinin hayatının bir alanı aşırı derecede değişken, esnek ya da tutarsız olabilir. Bu obje sağlam ve elle tutulabilir bir obje ise rüya sahibi her şeye rağmen bu değişkenlikle yaşamayı başaracak kapasitededir. Fakat lastik obje aşırı yumuşak ve zor elde tutuluyor ise rüya sahibinin hayatının bir bölümünde istikrarsızlık, kararsızlık ya da güvensizlik vardır.

Rüyada lastik aynı zamanda kolaylık, uyum ve şekil değiştirebilme özelliğine sahip durumların göstergesidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı statik değil dinamiktir ve ani kararlar vererek bir anda hayatında her şeyi değiştirmeye meyillidir. Rüyasında bir lastiği şekilden şekle sokan, büken ya da katlayan kişi bir işi enine boyuna düşünür, duruma her açıdan bakar ve en sonunda uygun bir karar verir. Rüyada sabit bir lastik görmek pazarlığa açık bir durumun, kişiye uyabilecek bazı sözleşmelerin temsilcisidir. Bu rüya aynı zamanda her duruma uyabilme ve her değişime adapte olabilme yeteneğini yansıtır.

Rüyada lastik bazıları için değişkenlik ya da her an değişebilir durumlara işarettir. Bugün görünenler yarın kişiye daha farklı gelebilirler. Bu rüya aynı zamanda kişinin çevresinde bir öyle bir böyle davranan güvensiz insanlar olduğuna dair uyarıdır. Bu rüyayı gören kişi bu insanların ipiyle kuyuya inmemelidir. Rüyada lastikten yapılmış ve sağlam olmayan bir o yana bir bu yana bükülen bir cisim gerçek hayatta sözüne güven olmayan ve tutarsız bir kişi yüzünden zorluk yaşamaya delalettir.

Rüyada lastik

Rüyada lastikten yapılmış objeler:

Rüyada lastikten yapılmış objeler bazen rüya sahibinin hayatında sözüne güvenilmez, kararlarının arkasında durmayan kişilere ya da değişken durumlara işarettir. Rüyada görülen sert cisimler daha tutarlı ve istikrar vadeden gelişmelere işaret iken lastikten yapılmış bükülen cisimler istikrarsızlık ve tutarsızlık göstergesidir. Kolay tutulamayan eğilen ve bükülen her cisim rüya sahibinin gerçek hayatta elinde kalacak işleri temsil eder. Bu rüyayı gören aldığı tüm iş tekliflerine temkinle yaklaşmalıdır.

Rüyada lastik ayakkabılar iptal olacak yolculuklara ya da rüya sahibini yarı yolca bırakacak yol arkadaşlarına delalettir. Lastik ayakkabılar hayatta bir yerden bir yere gitmek için kullandığımız bazı araçların sağlam olmaması ya da yarı yolda arıza yapmasına da işaret edebilir. Lastik ayakkabılar aynı zamanda yaşam yolculuklarımızda aşırı derecede değişken durumlara işaret eder ve istikrarsızlık gösterirler. Bu rüyayı gören kişi bir yere gitmek için yola çıkar ama karar değişiklikleri ve tutarsızlıklar yüzünden kendini başka bir yerde bulur.

Rüyada lastik ayakkabılar aynı zamanda yaşam yolculuklarımızda ilerleme kaydederken güvenemediğimiz ya da tutarsız bulduğumuz her şeyin temsilcisi olabilirler. Bu ayakkabılar her ne kadar bu yaşam yolculuklarının rahat olacağına işaret etse de yine de kolay ayaktan çıkabilir ve yumuşak olmaları sebebiyle yaşanan durumun aşırı derecede değişken ve esnek olacağının da altını çizerler. Rüyasında lastik ayakkabılarının sağlam olduğunu gören her şeye rağmen tüm bu esnekliklerle başa çıkabilecek güçtedir.

Rüyada araba lastikleri yaşam enerjisi ve motivasyonun temsilcisidir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayallerine ve amaçlarına ulaşmak için kullanacağı tüm araç ve gereçler, seyahat araçları, sahip olduğu taşıt araçları, bazen insan vücudunda ayaklar ve kişinin yapacağı tüm yolculukların simgesidir. Kısacası, rüyadaki tekerlekler bizi bir yerden bir yere götürecek her şeyin temsilcisi olabilirler.

 

Rüyada araba lastikleri kişinin hayatındaki hareket mekanizmasın temsilcisidir. Fakat  bu rüyayı yorumlarken tekerleklerden çok tekerleklerin durumu ve işleyişine bakmak gerekir. Patlak lastikler kişinin hayatında duraksama ve engellere işaret ederken düzgün ve yeni lastikler ise ilham, yeniden kazanılan motivasyon ve ilerleme arzusunun temsilcisidir. Rüyasında gıcır gıcır tekerlekler gören kişi adeta koşmak istercesine bir şeye doğru hareket etme arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. İyi durumdaki tekerlekler enerji ve motivasyon fazlalığına işaret eder.

 

Rüyada araba lastikleri aynı zamanda insan vücudunda ayakları ya da bir organizasyonda alt tabaka işçileri ve şirketi sırtında taşıyan en zor işleri yapan insan grubuyla ilgili bilgi içerirler. Bu yüzden tekerleklerin kötü durumda olması bazen ayaklarla ilgili sağlık sorunlarına ya da şirket alt tabaka işçilerinin yapacağı grevden ya da bazı sorunların çıkmasından dolayı gidişatın durmasına işaret edebilir. Kısacası rüyasında sorunlu ya da patlak tekerlekler gören kişi bir süreliğine hareket edemez, yerinde durmak zorundadır.

Rüyada tekerlek bazen bizi bir yerden bir yere götürecek ya da bir işimizin olmasında vesile olacak iyi niyetli kişilerin bir anda hayatımızda belirmesiyle ilgilidir. Bu rüyayı gören kişi için bir kapının açılması ve bu olaydan sonra hayatının değişmesi, bir işe girmesi ya da başka bir memlekete seyahat etmesi mümkündür. Rüyada patlak lastikler bizi yarı yolda bırakacak güvenilmez insanlarla tanışmaya delalettir.

Rüyanızı yazın:

bottom of page