top of page

Rüyada leblebi görmek

bisikletle kaza yapmak.png
© Copyright

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Fikir

 • Jest

 • Rızk

 • Şans

 • Fırsat

 • Bebek

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Büyüme

 • Çoğalma

 • Doğurganlık

 • Meşguliyet

 • Beslenme

 • Potansiyel

 • Kazanımlar

 • Bolluk-bereket

 • Haneye girenler

Rüyada leblebi görmek ne anlama gelir?

Leblebi rüyaları iyi niyetli rüyalardır ve bize pozitif enerjiden başka bir şey getirmezler, leblebiler çürük olmadığı sürece. Bir tabak dolusu leblebi gördüğümüz rüyalar daima bolluk, bereket ve elinin altında ihtiyacı olduğu kadarının bulunması alametidir. Bazen çok fazla leblebi çok fazla yapılacak işe, çok sayıda insanla uğraşmaya ya da çok fazla doküman ya da iş yükü altında bocalamaya işarettir. Tabağında çok leblebi olanın önünde bitirmesi gereken çok işi vardır.

 

Leblebi gördüğümüz rüyalar bize küçük ama bizi mutlu eden şeylerle ilgili bilgi getirirler. Leblebi rüyaları aynı zamanda küçük ihtiyaçların karşılanması, küçük müdjeler ya da yaşamımıza giren iyilik ve güzelliklere işaret ederler. Bu rüyalar iyi niyetli rüyalardır ve yaşamımıza giren pozitif enerjilere de işaret ederler.

 

Rüyada leblebi aynı zamanda yaşamın bize sunduğu fırsat ya da potansiyele işaret eder. Tıpkı kendileri gibi küçük olan bu  fırsat ya da potansiyeller aslında büyüme kabiliyetine sahiptirler. Bu tip rüyalarda gizli numerolojik bilgiler de bulunabilir. Örneğin, 1 küçük çerez bir küçük fırsat, 2 leblebi 2 fırsat ya da 2 seçeneğin rüya sahibine sunulacağına işarettir. Rüya sahibi rüyasında leblebiyi yerse fırsatı kabul edecektir.

 

Leblebi rüyaları aynı zamanda yaşamda daima çok fazla seçeneğe sahip olduğumuzu bize anlatan rüyalardır. Çok fazla leblebi aradığımız her şeyi elimizin altında bulacağımız bir yaşam tarzına sahip olmanın işaretidir. Bazıları için leblebi haneye girecek para, bolluk bereket ya da alışveriş yapmaya işaret eder. Leblebileri çok fazla gördüyseniz fırsatların yaşamınıza kolayca düştüğünü göreceksiniz. Evren istemeseniz de size sunmaya devam ediyor.

 

Leblebi rüyalarında leblebilerin sayısı vurgulanıyorsa bu rüyaların altını çizdiği numerolojik mesaj mutlaka alınmalıdır. Rüyada tek bir leblebi görmek bazıları için büyük bir fırsat ya da iş teklifi olabilir. Fakat bu rüyanın bir kadın için bir bebeğe hamilelik işareti olma ihtimali oldukça yüksek. Bir kadın rüyasında avucunda 2 leblebi görürse ikiz bebeklere hamile kalır. Bir yatırımcı avucunda 2 leblebi görürse bir koyup 2 alır. Bazıları için elinde ya da avucunda 2 leblebi görmek 2 seçenekten birini yapmak zorunda olmaktır.

Rüyada leblebi yemek

Rüyada leblebi aynı zamanda öz, atom ve enerjinin sonsuzluğuyla ilgilidir. Ufacık bir tohumun ekilmesiyle çok fazla ürün alınması ya da ufacık bir fikrin kişiye zenginlik getirebilecek bir projeye dönüştürülebilmesi gibi durumlarda leblebi rüyası karşımıza çıkar.  Rüyasında leblebi gören kişi ufak gibi görünen fırsatları iyice araştırmalıdır. Çünkü ufak gibi görülen bu fırsatlardan biri ona zenginlik sunabilir. Bu sembol aynı zamanda çok büyük yatırımlar ya da az koyup çok fazla kar elde edilebilecek fırsatlarla ilgili bilgi de sunar.

 

Rüyadaki leblebi bazen rüya sahibinin içsel potansiyeli ve yeteneklerinin bolluğuyla ilgilidir. Rüyada leblebi zihnin yaratıcılığı ve bu yaratıcılığın sonsuzluğuyla da ilgilidir. Rüya sahibinin aklında değişik fikirler ya da çılgın projeler var ise bilmelidir ki bu fikirleri uygulamaya koyarsa kendisi için sonsuz bolluk, bereket ve zenginlik vardır. Bazen rüyada leblebi ani bir ilham ya da çok farklı bir fikre sahip olmakla ilgilidir. Bu fikir değerlendirilir ve uygulamaya koyulursa rüya sahibi için çok büyük nasip kapılarını açacaktır. Rüyadaki leblebi tıpkı tabiat ananın sonsuz vericiliği ve cömertliği gibi insan zihninin de sonsuz yaratıcılığının altını çizer. Rüya sahibi Allah vergisi bir yeteneğe ya da yaratıcılığa sahiptir ve bu yetenekleri kullanarak kendisine yeni bir gelir kapısı elde etmelidir.

 

Bazıları için rüyada leblebi “kabuğundan çık” ve “büyümeye başla” mesajı içerir. Bu rüya aynı zamanda sınırlandırılmış olmak ve tam anlamıyla bağımsız olamamakla ilgilidir ve bağımsızlığa “kabuğundan çıkmaya” davet edicidir. Bu rüya yaşamda henüz yüzeye çıkmamış olan tüm olasılıkların bir göstergesidir, eğer rüyada leblebi yiyorsanız bu, yaşamınızın belirli yönlerini bölümlere ayırmanız ve bunlara yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Leblebi rüyaları bizi konfor alanından çıkmaya ve yaşamın daha farklı alanlarına da bakmaya davet eder. Belki de bir yerlerde henüz keşfetmediğiniz bir yetenek ya da fırsat var.

Rüyanızı yazın:

bottom of page