Rüyada Londra görmek:

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

 • Değişim

 • Seyahat

 • Özgürlük

 • Uzaklaşmak

 • Farklılaşmak

 • Yeni deneyimler

 • Büyük düşünmek

 • Farklı olanı denemek

 • Gerçeklerden kaçmak

 • Özünden uzaklaşmak

 • Yurt dışına açılma arzusu

 • Konfor alanının dışına çıkmak

Rüyada Londra’ya gitmek ne anlama gelir?

Rüyada Londra’ya gitmek (eğer Londra’da yaşamıyorsanız) konfor alanının dışına çıkma ve özünden uzaklaşma metaforudur. Bilindik olanın dışında farklı bir alanı keşfetme arzusuna kapıldığımızda genellikle rüyamızda yurt dışında bir şehre gittiğimizi görebiliriz. Aslında rüyadaki Londra ya da yurt dışındaki başka bir şehir “hakim olmadığımız alanlar” metaforudur. Tabi bu yorumculuk eğer Londralı değilseniz ya da Londra’da yaşamıyorsanız geçerli.


Rüyada Londra’ya gitmek aynı zamanda rutin yaşamın dışına çıkma ve farklı alanları keşfetmeyle ilgili olabilir. Bu sıralarda daha maceracı hissedebilir ya da yeni bir şey keşfetmiş olabilirsiniz. Bu daha önce hiç denemediğiniz ya da uygulamadığınız bir şey. Kendi hakimiyet alanınızda ya da yaptığınız mesleğin sınırları içerisinde  de değil. Tamamen farklı bir iş, tamamen farklı bir konsept. Sizi “sınırlarınızın dışına çıkmak” konusunda zorlayıcı bir tecrübe olacak. Bu işe evet ya da hayır demek size kalmış.

Fakat, bir Londra rüyasını daha iyi yorumlayabilmeniz için birkaç ayrıntıya göz atmalısınız. Rüyanızdaki Londra nasıldı? Çok mu güzeldi? Sizde harika duygular mı uyandırdı? O halde uzaklarda, sınırlarınızın dışında ya da şu anki mesleğinizin çok uzağında bir şey var. Sizi bekliyor. Ona giderseniz çok mutlu olacaksınız. Rüyanızdaki Londra karanlık ve kasvetli miydi? Suratı asık insanlarla mı doluydu? O halde bilmelisiniz ki size uzaktan gelen o teklif göründüğü kadar harika bir teklif olmayabilir.


Ünlü rüya psikoloğu Carl Jung’a göre yurt dışına yapılan seyahat ya da tatil rüyaları yaşamın gerçeklerinden kaçma rüyalarıdır. Bu tamamen ruh halimizi etkileyen dürtüsel bir niyettir. İster uçakla ister arabayla olsun seyahat etme rüyaları ona göre kaçış arzusu rüyalarıdır. Bulunduğunuz yerde kalıp sorunları çözmekle uğramaktansa kendimizi bu sorunlardan uzak tutmak istediğimizde rüyamızda Londra’ya ya da yurt dışında bir şehre gittiğimizi görebiliriz.

Rüyada Londra’da bulunmak:

Londra’da ya da yurt dışında bir şehirde bulunduğumuz rüyalar genellikle kendimizi ait hissetmediğimiz bir alanda bulunma rüyalarıdır. Bir başka deyişle, bir alana hakim değilsiniz. Orada tam anlamıyla bir “misafir” hatta “mülteci” konumunda olabilirsiniz. Belki de bir iş yerindesiniz ve orada istenmediğinizi ya da sevilmediğiniz hissediyorsunuz. İçinizden bir yer için hiç “ben buraya ait değilim” dediniz mi? Eğer dediyseniz rüyanızdaki Londra tam olarak orayı temsil ediyor olabilir.


Rüyada Londra’da bulunmak aynı zamanda ruhsal ve manevi anlamda uzaklaşma ya da uzak hissetme metaforudur. Bu size çok ilginç gelebilir fakat bu rüyayı tek taraflı aşk yaşarken bile görebilirsiniz. Kendinizi sevdiğiniz insanın ruhuna çok mu uzak hissediyorsunuz? O halde rüyanızda Londra görebilirsiniz. Rüyada Londradasınız ve mutsuz musunuz? Ait olmadığınız bir yer de ya da arzu ettiğiniz yaşamın çok uzağında olabilirsiniz. Bu durumlarda rüyada kendinizi uzaklarda bir yerde gurbette görmeniz çok doğal.

Rüyada Londra’da gezmek:

Eğer Londra’da yaşamıyor ya da daha önce hiç Londra’ya gitmemiş biri olarak rüyada bu şehirde gezdiğinizi görmek sizin için bilinmeyen alanlara girişi temsil eder. Belki de tecrübesiz olduğunuz bir iş alanına yeni giriş yapıyorsunuz. Fakat bu rüyada karşınıza çıkan kişilere ya da rüyanın senaryosuna dikkat edin. Çünkü bunların her biri birer arketiptir ve uyandığınızda birine ya da bir şeye dokunurlar. Size mutlaka bir mesaj verirler.


Londra’da gezdiğimiz bir rüya bazen manevi yolculuk metaforudur. Daha derin bir yaşam arayışıyla hayallerinizin peşinden gidiyor olabilirsiniz. Bir şeyi çok beklemiş olabilir ve onun size gelmeyeceğini anlamış olabilirsiniz. Siz ona gitmeye karar vermişsiniz de olabilir. Belki de temel yaşam biçiminizi daha farklı bir yaşam biçimi için tersine özünüzden uzaklaşmaya karar verdiniz. Önceliklerinizi değiştiriyor ya da sürüden ayrılan kuzu olmaya karar veriyor da olabilirsiniz. Tüm bu sayılanlar Londra rüyasının size getirdiği anlamların yalnızca bir kaç olasılığı.


Rüyada Londra’da gezmenin bir başka olası anlamı da fizibilite yapmaktır. Kendi iş alanınızın dışında ya da bildiğiniz işlerin uzağında yeni bir alana göz atmaya karar vermiş olabilirsiniz. Tabi az önce de belirttiğim gibi tüm bunlar Londra’da yaşamıyorsanız geçerli. Londra’da yaşayan biri için Londra’ya dönüş aslında öze dönüş ve anormalleşmiş şeylerin normalleşmesi anlamına gelebilir.


Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tarot falı bak

Astrozia.com

Rüyanızı yazın:

Ruyoka.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki rüyalar tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

Pictures designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

https://www.auntyflo.com/

whatismyspiritanimal.com

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Ruyoka.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.